pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Майже "новий дивний світ"

 Знайди своє професійне життя у новому світі

• докладніше

Нові широкі повноваження Держпраці

Інспектори Державної інспекції праці мають отримати можливість «безперешкодно та без попереднього повідомлення у будь-який час доби» відвідувати робочі місця

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Робота | Из личного опыта
Слуга її високості (Інтерв'ю ::  №45 :: "Пропоную Роботу")
Мода минає, стиль залишається.
Коко Шанель
Без різнороба не обійтись (Інтерв'ю ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
Якою б важливою не була на будівництві робота спеціалістів, тут ніяк не можна обійтись без різноробів. Про особливості їхньої роботи ми поцікавились у Олександра Петрова, який працює різноробом на будівництві трохи більше двох років.
Бережіть своє серце (Інтерв'ю ::  №50 :: "Пропоную Роботу")
Згідно зі світовою статистикою, на першому місці стоїть смертність від хвороб серцево-судинної системи. Прикро, що ці хвороби значно «помолодшали», і через них страждають не тільки люди похилого віку, а й люди середнього віку і молодь. З метою з’ясування обставин цієї проблеми ми зустрілися з лікарем-кардіологом Костянтином ФЕДЬКО.
Маркетинг - мое призвание (Точка зору ::  №51 :: "Пропоную Роботу")
Профессия маркетолога многогранна: этот специалист может работать в любой компании и изучать любой рынок, но для этого необходимы аналитический склад ума, умение чувствовать, запоминать и анализировать информацию, понимать цели и задачи компании.
Роман із каменем (Аналітика ::  №52 :: "Пропоную Роботу")
Інтерв'ю з продавцем-консультантом ювелірного магазину Дмитром.
Современные скороходы (Інтерв'ю ::  №1 :: "Пропоную Роботу")
В наш «скоростной» век, где с передачей деловой документации не всегда справляются современные средства передачи информации — факсы, почта и Интернет — без посыльного со срочными поручениями и разноски деловых бумаг не обойтись.
Не святі горшки ліплять (Аналітика ::  №1 :: "Пропоную Роботу")
Життя складне і багатогранне. Іноді доля нам посміхається — і це стає для нас справжньою приємною несподіванкою. Показовою є історія Анатолія Устимчука, одного зі спеціалістів із виготовлення, збирання і встановлення нестандартних замовних меблів ПП «ВТ», цехи якого розташовані на території «Дарницького ЦЗ».
Паркетник — робітнича інтелігенція (Аналітика ::  №1 :: "Пропоную Роботу")
Серед усього розмаїття робітничих професій (а їх понад 40), є схожі між собою, є більш цікаві, є менш престижні. І серед них хотілося б окремо виділити паркетників (хай не ображаються представники інших, не менш шанованих спеціальностей).
Юрист — ваш помічник (Аналітика ::  №2 :: "Пропоную Роботу")
Закон – це стовп, який неможливо перестрибнути, але можна обійти. І юристи завжди шукають шляхи, аби використати положення закону на користь клієнтові.
Кактусовод, кулинар, гончар и дизайнер (Інтерв'ю ::  №5 :: "Пропоную Роботу")
В 2005 году киевскому клубу кактусоводов при городском «Доме природы» исполняется 37 лет. Первые годы работы клуба совпадают с периодом, когда кактусы в частных коллекциях были редкостью, а информация об их культуре и разведении в условиях закрытого грунта почти отсутствовала или носила поверхностный, а часто и противоречивый характер. Острый дефицит русскоязычной литературы, желание поделиться своими наблюдениями, помочь друг другу в приобретении семян новых видов, обменяться излишками сеянцев — вот что привело разобщенных до этого времени кактусоводов в «Дом природы» и объединило их опыт и знания.
Попелюшка — чоловік? Провокуйте долю вірою в себе (Точка зору ::  №6 :: "Пропоную Роботу")
Чи справедливо створено світ? Одвічне питання, яке ставимо ми, коли нам дошкуляють негаразди і в роботі, і в особистому житті. Несправедливо, бо хтось інший може не витрачає стільки сил для досягнення мети, а має все? Навряд чи у цьому винна доля. БО ВОНА постійно ДАЄ НАМ ШАНС щось змінити на краще. Та чи прислуховуємося ми до внутрішнього голосу, чи зважаємо ці шанси?
Архітектура — це картина міста (Інтерв'ю ::  №6 :: "Пропоную Роботу")
«Погану картину можна сховати, гидку скульптуру — розбити, але як вчинити з фасадом палацу?» Французький філософ Дені Дідро.
Начальник склада — хозяин имущества фирмы, гарант учета и сохранности товаров (Точка зору ::  №7 :: "Пропоную Роботу")
Кладовщик, работник склада, учетчик продукции — эти названия должностей подразумевают выполнение одинаковых обязанностей. А именно, регистрацию и контроль за передвижением товаров, находящихся на складе. Профессию кладовщика сегодня можно назвать самой зависимой от специфики рода деятельности организации. Например, при поиске сотрудника фармацевтической фирмы обязательным будет медицинское или фармацевтическое образование. При поиске кладовщика на склад автомобильной продукции непременным требованием является техническое образование и знание маркировки запасных частей.
Вышивала я узоры (Інтерв'ю ::  №7 :: "Пропоную Роботу")
Такой красоты я раньше никогда не видела. Просто не верилось, что это не живописное полотно, а ручная вышивка. Ирина ПАВЛОВСКАЯ, демонстрируя свои работы по художественной вышивке, рассказывала о себе и делилась
За мить до успіху (Інтерв'ю ::  №8 :: "Пропоную Роботу")
Мудрі люди стверджують, що кожної миті треба чогось жадати, чогось прагнути, тоді бажання наповнюють думки послідовністю, а дії — впевненістю і виваженістю. Жага у будь-який спосіб досягти мети знищує сам сенс перемоги...
... И довольные лица посетителей (Інтерв'ю ::  №8 :: "Пропоную Роботу")
В сети ресторанов «Козырная карта» администратор находится непосредственно в подчинении директора ресторана. Администратору подчиняются старший официант, официант, старший бармен, бармен, уборщик, мойщица. Интервью с Еленой Кричко, администратором бит-кафе «Дно»
«Свободный полет» фотохудожника (Аналітика ::  №9 :: "Пропоную Роботу")
Профессиональная занятость — это не всегда трудоустройство с официальным оформлением. Большинство творческих профессий предполагает внештатную работу в нескольких организациях. О недостатках и преимуществах работы «вольного творца» рассказывает фотограф Александр ИВАНОВ.
За мить до успіху (Аналітика ::  №11 :: "Пропоную Роботу")
Мудрі люди стверджують, що кожної миті треба чогось жадати, чогось прагнути, тоді бажання наповнюють думки послідовністю, а дії — впевненістю і виваженістю. Жага у будь-який спосіб досягти мети знищує сам сенс перемоги...
Ідеальна робота для студентів (Аналітика ::  №11 :: "Пропоную Роботу")
Столичний виставковий бізнес дає можливість не лише презентувати досягнення у певних напрямках діяльності вітчизняних та світових виробників, а й можливість познайомитися з представниками сучасних професій. Отже, знайомтесь, учасниця київської виставки-продажу продуктів харчування Наталя МОЛОЧКО, студентка 2-го курсу Національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю економічна та соціальна географія і промоутор за сумісництвом.
Інтуїція в бізнесі - богом даний талант (Інтерв'ю ::  №12 :: "Пропоную Роботу")
Як підприємство, відкрите у 1938 році, подолало занепад періоду постперебудови і стало успішним і розвиненим у сучасному бізнесі України? «Тільки завдяки правильному добору персоналу, — вважає Володимир Ковальчук, керівник відділу маркетингу ЗАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів — торгова марка «Золоте зерно».
Закон бізнес-підрозділів : швидке реагування (Аналітика ::  №12 :: "Пропоную Роботу")
Бізнесовий закон сьогодення — перемагає сильніший! — трансформується. За думкою іноземних фахівців, у бізнесі майбутнього перемагатимуть не найсильніші серед слабших, а найшвидші. І вирішальними критеріями визначення успішності бізнесу стануть не обсяги виробництва, продаж та бюджет фірм, а саме квапливість реакції на зміни ринку. Таким чином, професіоналізм бізнес-персоналу визначатиметься мобільністю: швидкістю аналізу ситуації та реальними діями. Вітчизняні спеціалісти у сфері бізнесу мають власні критерії успіху, — вважає Тетяна ПОПОВА, менеджер Луганської виробничої фірми «Контур-Дельта».
Майже чаклунство (Точка зору ::  №12 :: "Пропоную Роботу")
Вони «чаклують» у напівтемряві ресторанних залів, при блиску неонового світла, під музику, яка обволікає. Вони готують «чарівні зілля», що радують око та веселять душу, проте цим їхнє чаклунство не обмежується. Вони ніби-то читають наші думки, завбачливо виконуючи наші бажання, і зажди знають, що запропонувати нам саме в цю мить. Ще вони терплячі і не засуджують нас за наші «маленькі слабкості», але й не дозволяють нам «заступати за межу», можуть викликати таксі, коли ми у «кондиції».... А саме головне, ці люди — ідеальні співрозмовники, у них знаходиться і час, і бажання вислухати відвідувачів і знайти для кожного найвлучніше слово чи жарт, що підніме настрій, та допоможе вирішити особисту проблему. Ви вже, певно, здогадались, що йдеться про барменів.
Правильний вибір — це впевненість у завтрашньому дні (Інтерв'ю ::  №13 :: "Пропоную Роботу")
Для більшості людей слово «фінансист» асоціюється передусім із престижем та добробутом. І тільки невелика кількість додає, що це ще й хвилювання та нервові зриви. Проте бути фінансистом може тільки людина, яка не боїться труднощів. Щороку ринок праці поповнюється кількома сотнями молодих спеціалістів фінансово-економічної сфери. Як вони працевлаштовуються і як їм працюється нам розповідає Ольга ЗУБКО, кредитний експерт ПроКредит Банку, яка посідає цю посаду більше року.
Робота з чужими грошима у завтрашньому дні (Аналітика ::  №13 :: "Пропоную Роботу")
Україна поступово проходить шлях становлення законності в усіх сферах людської діяльності. Так вже позаду період розквіту «банків одного дня», коли через повну непоінформованість населення, шахраї збирали гроші у вкладників, а потім зникали. Після цього етапу банкіри нового покоління важко долали масову недовіру, та сьогодні завдяки відкритому інформаційному полю щодо банківської сфери довіра таки повертається. У боротьбі за клієнтів сучасні банківські структури розробляють необхідні українцям нові види послуг: переказ коштів, оформлення різноманітних видів кредитів тощо.
Стабільність - перевага торгових кіосків (Інтерв'ю ::  №14 :: "Пропоную Роботу")
Змінюється все. І навіть негативне ставлення більшості українців до дрібних торгових точок: кіосків та павільйонів. Хаотичне розташування у центрах транспортних розв’язок, сусідство зі стихійними базарами. Зрозуміло, що такий стан речей не влаштовував ані адміністрацію столиці, ані покупців.
Брудна і стабільна (Інтерв'ю ::  №14 :: "Пропоную Роботу")
За останні 10 років кількість підприємств автосервісу збільшилася в 10 разів. Сьогодні одна СТО в середньому обслуговує до 1300 автомобілів, тобто, автосервіс досяг рівня свого насичення. Могутню конкуренцію «самостійним» СТО створюють фірмові станції обслуговування, кількість яких зростає в міру розвитку дилерських мереж практично всіх автомобільних брендів. Разом з тим спостерігається тенденція появи СТО, що спеціалізуються на окремих видах робіт: ремонті автоматичних коробок передач або агрегатів, антикорозійній обробці кузова, шиномонтажних роботах, мийці та обробці салону тощо. Однак гострою залишається проблема кваліфікації персоналу і навчання його нюансам роботи з клієнтами.
Секрет успішного керівника: спрямовувати, а не віддавати накази (Інтерв'ю ::  №15 :: "Пропоную Роботу")
Більшість приватних організацій ще кілька років тому розподілялись на ті, якими керують іноземні фахівці й ті, які очолюють їхні довірені люди. Сьогодні ситуація змінилася — масштабні бізнесові проекти очолюють провідні спеціалісти певної галузі. Аби отримати такого керівника на тривалий час, роботодавці змушені запроваджувати позитивну мотивацію: володіння акціями компанії, отримання відсотків від росту вартості акцій, інтегровані премії за досягнення конкретних результатів, спеціальні розширені соціальні пакети.
Шанс на щастя (Інтерв'ю ::  №15 :: "Пропоную Роботу")
У час, коли держава приділяє недостатньо уваги розвитку освіти, педагогічний персонал часто намагається самотужки вирішувати питання свого матеріального забезпечення, а, отже, і майбутнього власної родини. Часто педагоги займаються репетиторством в позаурочний час — це найпростіший спосіб і він не дає стабільних надходжень. Інші довіряють свій досвід і фаховість агентствам, що займаються працевлаштуванням.
Універсал: садівник, агроном, дизайнер... (Інтерв'ю ::  №15 :: "Пропоную Роботу")
За оцінками спеціалістів, гектар яблуневого саду при інтенсивній та професійній обробці приносить 40-50 т фруктів. Навіть при розрахунках реалізації за мінімальними оптовими цінами, садівництво залишається єдиним видом сільськогосподарських робіт, що приносить такі надвисокі прибутки.
Скрипковий ключ до серця (Інтерв'ю ::  №16 :: "Пропоную Роботу")
Сьогодні професія вчителя низькооплачувана, малопрестижна, нервова, безперспективна, майже безнадійна. Практично суто ЖІНОЧА, ТВОРЧА, ВСЕНАРОДНА, ЖЕРТОВНА, ПОДВИЖНИЦЬКА, СВЯЩЕННА...

Статті 0 по 3063) Сторінки:  1 2 3 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту