pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Причины, по которым у вас нет хорошей работы

 Как часто вы ловили себя на мысли, что вам не везет с работой и лучшие предложения достаются другим? Чаще всего такие мысли посещают специалистов на период отчаянного поиска работы. Но существуют явные причины, по которым у вас нет хорошей работы или вам просто не поступают достойные предложения. Сегодня статья пойдет именно о них.

• докладніше

С этого года в Украине увеличен размер выплат страховки в случае ЧП на работе

 Мы напоминаем, что с 1 января текущего года, в свою силу вступило Постановление Кабинета министров страны, согласно которому государством увеличен размер таких выплат. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

За мить до успіху


ЗА МИТЬ ДО УСПІХУ
досвід друкаря


Мудрі люди стверджують, що кожної миті треба чогось жадати, чогось прагнути, тоді бажання наповнюють думки послідовністю, а дії — впевненістю і виваженістю. Жага у будь-який спосіб досягти мети знищує сам сенс перемоги...
«У хвилину, коли ви досягли успіху, вважайте, що ви лише наблизились до нього», — радить читачам Віктор Максименко, старший друкар компанії «Новий друк».

ЗА МИТЬ ДО УСПІХУ, досвід друкаря

Я закінчив поліграфічне училище і пішов до лав Радянської Армії. У штаті «Нового друку» працюю вже понад 8 років. Розпочинав простим помічником друкаря, сьогодні посідаю посаду старшого друкаря. Відверто кажучи, я намагався ніколи і нічого не планувати — просто обрав професію і старанно працював. Велика відповідальність під час виконання роботи змушує не тільки досконало вивчати нове обладнання, але й адаптувати його під наше виробництво. Адже найменша помилка може коштувати цілого тиражу, отже, і репутації видавництва. Наприклад, професійний друкар має не просто працювати на обладнанні, а й досконало знати всі особливості механізмів. Ці знання допомагають усувати невеликі збої, проводити ремонтні та профілактичні роботи. Важливо не тільки знати, а й розуміти саме процес роботи устаткування. Якщо це фарбувальна машина, зміна погодних умов, а, отже, і температурних режимів, може призвести до неякісного відтворення кольорів. Тому слід розумітися на умовах, за яких певна машина працює якісно і безперебійно.

Робота друкаря вимагає зібраності і великої уважності під час робочого процесу. Я впевнений, що працювати у видавництві можуть люди натхненні, котрі мають художній смак, люди із завищеним сприйняттям кольору, і напевне, закохані у процес друку. Найсучасніше обладнання на сьогодні мають одиниці столичних видавництв, тому, в першу чергу, статус профі своєї справи здобувають люди, які постійно навчаються. Іноді трапляється, що молоді люди стають наставниками для майстрів зі стажем, іноді навпаки. Головне, щоб повний склад зміни міг працювати незалежно від комплектації машин. Сьогодні — нові верстати, завтра — найновіші, а ми вже маємо практичні навички і можемо якісно працювати. Як не дивно, але видавнича справа — це, мабуть, єдина галузь, де присутність на спеціалізованих виставках дає лише можливість демонструвати досягнуте, а от обмін досвідом, накопичення корисної інформації відбувається лише при аналізі примірників іноземних видавництв, на екскурсіях до надсучасних цехів тощо. На жаль, спеціалізовані книжки по нашому профілю видані за кордоном і не можуть домогти у розвитку. І коли інформація потрапляє в перекладі до вітчизняних фахівців буває вже запізно.

Мій загальний стаж роботи перевищує 15 років, і з досвіду роботи я переконався, що навіть професіонал з великою заробітною платою не може плідно працювати, якщо на виробництві не створено сприятливих умов або відсутня дружня атмосфера серед співробітників. Я працюю там, де і маю працювати, працюю з повною віддачею, за це відчуваю повагу колег. Погодьтеся, це не так мало у час, коли знайти гідну роботу стає дедалі складніше. Графік роботи друкаря — 5 днів на тиждень, повна робоча зміна — 8 годин. Заробітна плата — за домовленістю. До успіху ще трошки. Не сумнівайтесь, поки люди читають, видавництва будуть розвиватися. Це вічна галузь.


 
Інтерв'ю провела Марина Долинець
Фото Олександра ІвановаЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту