pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Новогодний корпоратив на работе

Работодатель вдвойне заинтересован в проведении корпоратива, так как это возможность сплотить коллектив, объединить коллег под предлогом общей традиции, дать возможность каждому члену коллектива наладить дружеские отношения с коллегами. Кроме того, в подготовке к мероприятию сотрудникам часто приходится общаться, решать общественные вопросы, участвовать в организации празднования, что дает каждому работнику внести свой вклад не только в рабочее, но и общественное дело

• докладніше

За чиї "голови" в Україні добре платитимуть цього року

 Експерти одностайно стверджують, що збільшення зарплат – процес, який тільки набирає оборотів і його продовження, ми будемо бачити та відчувати і на протязі всього 2019 року

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Попелюшка — чоловік? Провокуйте долю вірою в себе


Попелюшка — чоловік? Провокуйте долю вірою в себеЧи справедливо створено світ? Одвічне питання, яке ставимо ми, коли нам дошкуляють негаразди і в роботі, і в особистому житті. Несправедливо, бо хтось інший може не витрачає стільки сил для досягнення мети, а має все?


Навряд чи у цьому винна доля. БО ВОНА постійно ДАЄ НАМ ШАНС щось змінити на краще. Та чи прислуховуємося ми до внутрішнього голосу, чи зважаємо ці шанси?


Знайомтеся, Євген — продавець-консультант спеціалізованого магазину меблів компанії «Ліга-Нова» і його роздуми щодо роботи та життя.
Попелюшка — чоловік? Провокуйте долю вірою в себе
Євген — продавець-консультант спеціалізованного магазину меблів компанії «ЛІГА-НОВА»

— Ще кілька років тому я навчався на факультеті «Організація театральної справи», проте залишив інститут і розпочав пошуки роботи. Не можу сказати, що планував чи розмірковував над своїм життям на той момент. Знайомі розповіли про набір персоналу до меблевого магазину і я вирішив спробувати власні сили.

Любов до конструкторської справи притаманна хлопчикам ще з дитинства. Отже, коли мені запропонували вакансію складальника меблів, я побачив у цьому добрий знак і погодився.

Свої службові обов’язки виконував, як кажуть, з душею. Погодьтеся, приємно, коли за короткий час з набору простих планок, гвинтів та інших деталей ви робите справжнє маленьке диво— предмет меблів. Моя старанність, майстерність і працьовитість були помічені керівництвом, і згодом я вже давав консультації покупцям.

Так, непомітно для себе я скористався шансом і став кимсь більшим, аніж просто робітник. І навіть сьогодні на посаді продавця-консультанта не вбачаю нічого складного у тому, щоб пояснити вантажнику чи складальнику деякі вже відомі мені професійні секрети. Це просто — любити справу, якою займаєшся і не зациклюватися ані на розмірах заробітної плати, ані на назві посади. Чекати слід сонця у дощову погоду, чи дощу у спеку, а підвищення по службі обов’язково буде, якщо ви справді якісно й активно працюєте, якщо постійно вчитесь розвивати власні можливості.

У мене є амбіції, але вони не заважають мені об’єктивно оцінювати і власну роботу, і результати діяльності співробітників.

Євген — продавець-консультант спеціалізованного магазину меблів компанії «ЛІГА-НОВА»


Це, я гадаю, основна тенденція розвитку українського суспільства в контексті працевлаштування — кожен має шанс змінити вид діяльності, не працювати там, куди влаштувалися з-за молоду, а шукати саме те місце, де на вас чекає справжнє покликання.

Ідеальний кінцевий результат — отримувати задоволення і від самого процесу роботи, і від матеріальної винагороди за неї. Відомо, щоб навчитися читати, спершу треба вивчити азбуку. Так і в роботі, коли починаєш з найменшої сходинки кар’єри, потім легше підніматися вгору.

Отже, починати жити усвідомлено можна будь-коли, аж до 90 років, провокуйте долю своєю впевненістю.


 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Олександра ІВАНОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту