pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Выгодно ли часто менять работу?

Молодые люди, просматривая вакансии по работе — нередко заинтересовываются интересными предложениями с целью сменить работу. Только вот выводы о работе из объявления спешить делать не стоит. Все обычно не так как написано.
 

• докладніше

Як адаптуватися до нової роботи без стресу (частина перша)?

 Ви отримали нову роботу? Вітаємо, це чудова новина. Але тепер перед вами постає інше завдання – як адаптуватися на новій роботі без зайвого стресу? Адже клопотів на новому робочому місці і без того вистачатиме.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Правильний вибір — це впевненість у завтрашньому дні


Правильний вибір — це впевненість
у завтрашньому дні


Для більшості людей слово «фінансист» асоціюється передусім із престижем та добробутом. І тільки невелика кількість додає, що це ще й хвилювання та нервові зриви. Проте бути фінансистом може тільки людина, яка не боїться труднощів. Щороку ринок праці поповнюється кількома сотнями молодих спеціалістів фінансово-економічної сфери. Як вони працевлаштовуються і як їм працюється нам розповідає Ольга ЗУБКО, кредитний експерт ПроКредит Банку, яка посідає цю посаду більше року.

Правильний вибір — це впевненість у завтрашньому дні
Ольга ЗУБКО, кредитний експерт ПроКредит Банку

-
Моя робота полягає у повному веденні клієнтів: починаючи з їх пошуку, ознайомлення з послугами, які надає банк, з’ясування принципових потреб клієнтів, прийому замовлень, проведення фінансового аналізу, видачі кредиту і супроводу клієнта до остаточного розрахунку з банком. Тобто, людина, яка хоче отримати кредит, спілкується зі мною з моменту приходу до банку до завершення розрахунків. Система кредитування в нашому банку орієнтується на особисте спілкування з кожним відвідувачем. Тому ми добре знаємо наших відвідувачів.
     Графік роботи: офіційно від 9 до 18 години, іноді понаднормова робота. Але ти йдеш на це цілком добровільно, бо розумієш, що запорукою успіху є напружена праця. Коли почуваєшся на роботі комфортно, є натхнення, то втома не відчувається.


-
При слові «банк» виникають асоціації з величезним будинком з суворою охороною та неприступними працівниками. Чи відповідає це дійсності?
-
Будь-який колектив — це, передусім, люди, від яких залежить психологічний клімат. У банках працівники видаються занадто пильними, бо необхідно дотримуватися правил безпеки. Суворий вигляд — це необхідність. Але в інших питаннях наш банк — це установа, яка живе бурхливим життям. У нас молодий колектив зі здоровими амбіціями, у такому колективі хочеться і сумлінно працювати, і зростати.
     Ціную: понад усе в своїх клієнтах та в людях загалом — уміння самостійно заробляти гроші, особливо якщо це пов’язано зі створенням нового, наприклад, розробкою та виробництвом: це приносить користь багатьом. І ще ціную вміння жити успішно.
     Цікавить: майже все. Оскільки я працюю з кредитуванням, зокрема малого та середнього бізнесу, маю можливість проаналізувати інформацію і зрозуміти, які саме компанії досягають успіху, а які не можуть вибратися із проблем. Щоб працювати за обраною спеціальністю, прийшла до цього банку ще в період навчання на факультеті банківської справи. Пройшла практику, а потім мене взяли на роботу стажером,— на випробувальний термін в 4 місяці. Якщо людина зарекомендовує себе з кращого боку, вона залишається працювати. Хоча я була тільки стажером і паралельно вчилася, виконувала роботу в повному обсязі: привертала клієнтів, напрацьовувала клієнтську базу, видавала кредити. Все це — досвід.
     До читачів: якщо ви тривалий час не можете знайти належну роботу в сфері фінансів, то причин може бути дві: або ви маєте таку спеціалізацію, яка абсолютно не відповідає потребам ринку, тому її краще змінити, або ви просто не там шукаєте.

Будьте активними здобувачами, не чекайте, коли робота знайде вас, шукайте активно. Намагайтеся заявити про себе як можна раніше: якщо ви студент, починайте опікуватися своєю долею вже на 4-5 курсах: знайдіть заклад, де б ви хотіли працювати. Потім докладіть зусиль, аби потрапити туди на практику, переконайте керівництво у своїй рішучості добитися роботи саме у них, зарекомендуйте себе щоякнайкраще. Можливо, доведеться відмовитись від відпочинку — я, наприклад, працювала на канікулах. Влітку, коли всі мої знайомі ніжились на сонячних узбережжях моря, я шукала роботу. Тепер я її маю!


 
Інтерв'ю провела Анна КРУПКО
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇ











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту