pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что такое оплачиваемая стажировка?

Очень часто молодежь, которая недавно закончила учебу или или же еще учится, ищет возможности найти хорошую работу с достойной зарплатой. Однако сделать это без опыта работы, соответствующих знаний и знания английского очень нелегко. Отличным вложением в будущее может стать практика за границей. О

• докладніше

Что с работой в Украине: меньше безработных, больше вакансий

 На рынке труда страны «лидируют», в основном предложения из сферы обслуживания и рабочих специальностей. Довольно много также, предложений о работе менеджером по продажам в самых разных направлениях деятельности.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Без різнороба не обійтись


Олександр ПЕТРОВ,
різнороб.

Сучасне будівництво — одна з надскладних галузей промисловості. Підприємству, що працює в цій сфері, щоб досягти успіху необхідно, передусім, дібрати дієву команду. Адже зведення будь-якого об'єкта — багатоповерхового будинку, торгівельного центру, тощо потребує не тільки багатьох зусиль, а й злагодженої співпраці різних фахівців. Але якою б важливою не була на будівництві робота спеціалістів, тут ніяк не можна обійтись без різноробів. Про особливості їхньої роботи ми поцікавились у Олександра Петрова, який працює різноробом на будівництві трохи більше двох років.

— Олександре, у чому саме полягає ваша робота?
— Я працюю у команді мулярів і головна задача, яка стоїть переді мною — забезпечити їх видатковими матеріалами і зробити все, щоб вони працювали найшвидше: принести розчин чи цеглу, пересунути підмостки, допомогти прийняти вантаж, подати інструмент, прибрати сміття на пройдених ділянках тощо. Для того щоб сумлінно виконувати свої обов’язки, я передусім повинен бути уважним і старанним: необхідно вчасно помічати, що і кому треба принести, знати, де знаходяться матеріали і вміти приблизно прораховувати їхні витрати.

— Чи є якісь складності у роботі різнороба?
— Головна складність полягає у тому, що будмайданчик знаходиться просто неба, і мені, незважаючи нінащо, доводиться працювати за будь-яких погодних умов (дощ, вітер, сніг). Крім цього, робота різнороба фізично важка, і потребує значних зусиль, але у цьому є і перевага — не треба ходити до спортзалу.

— Яких знань потребує ваша робота і які вимоги ставляться до різноробів?
— Для цієї роботи не потрібно фахової освіти, однак важливими є навички й знання: треба вміти працювати швидко, не заважаючи іншим; знати правила підйому та переміщення вантажів, визначати оптимальний шлях для цього.

Оскільки будівництво — це галузь із підвищеним ризиком виробничого травматизму, тому у нас жорсткі вимоги щодо трудової дисципліни: прогули, зловживання спиртним, безвідповідальне ставлення до роботи неприпустимі і призводять до звільнення. Тим, хто зараз шукає роботу без досвіду, можу порадити влаштуватися різноробом. Найскладнішими будуть перші три- чотири місяці, доки ваш організм призвичаїться до фізичних навантажень, але робота варта таких зусиль. Адже, по-перше, вона приносить цілком пристойні гроші, а по-друге, дає можливість освоїти будівничі спеціальності, які на ринку праці в усі часи користуються значним попитом.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту