pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

HR-показатели в перспективе

Начиная какую-либо деятельность или бизнес-проект, нужно учитывать и контролировать три основных параметра: стоимость, время и качество. Метрики позволяют понять, измерить и оценить данные параметры, для того чтобы в будущем принимать эффективные решения, приносящие результаты.
 

• докладніше

Творческая работа: где черпать идеи

 Творческая работа требует от специалиста постоянной генерации новых идей. Когда в ежедневной работе присутствует вдохновение, то порой ты забываешь о еде и даже сне. Если вдохновение отсутствует, то любая задача представляется непосильной ношей. Если у вас случился подобный творческий кризис, то необходимо знать где черпать идеи и вдохновения для постоянного дополнения и наполнения своих ресурсов.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Бережіть своє серце


Бережіть своє серцеЗгідно зі світовою статистикою, на першому місці стоїть смертність від хвороб серцево-судинної системи. Прикро, що ці хвороби значно «помолодшали», і через них страждають не тільки люди похилого віку, а й люди середнього віку і молодь. З метою з’ясування обставин цієї проблеми ми зустрілися з лікарем-кардіологом Костянтином ФЕДЬКО.

-
Пане Костянтине, розкажіть, чому ви обрали саме цей напрямок медицини?
-
Як би тривіально це не звучало, пішов учитися за покликанням. Коли я ще вчився у ліцеї з біологічним нахилом, то вже знав, що буду лікарем. У медицину взагалі приходять цілеспрямовані люди.


-
Лікарів часто вважають черствими. Чи так це насправді?
-
Частка правди у цьому є. Лікар постійно бачить біль, страждання людини і смерть, тому згодом втрачає гостроту сприйняття. Якщо глибоко входити в стан співчуття до кожного хворого, то потім самого лікаря потрібно буде лікувати від психічних розладів, і такі випадки мали місце в історії. Але це діє тільки як механізм самозахисту: справжній медик віддає на служіння людству все своє життя.


-
Чому трапляються помилки у лікуванні? Як цьому зарадити?
-
Я міг би сказати, що в попередньому встановленні діагнозу багато залежить від того, наскільки точно пацієнт описує симптоматику захворювання. Це досить складно, тому що сам пацієнт не завжди розуміє, де знаходиться джерело болю, якщо прихопив сильний біль у животі, то це може бути як приступ апендициту, так і запалення яєчнику (у жінок). Недаремно російський фізіолог Сєченов називав внутрішні відчуття «темними» та «розмитими», бо вони є незрозумілими для людини. Завжди потрібно проводити повне обстеження, і лікар не має квапитись із висновками. У складних випадках медик повинен переступити через власну самовпевненість і звернутись по допомогу до інших спеціалістів. Зараз існує багато новітніх методів діагностики, так що помилитися практично неможливо.


-
Сучасні методи діагностики та й самі ліки не дешеві, а якщо людині знадобиться ще й хірургічне втручання... Що робити тим, у кого немає достатньо грошей для платної медицини?
-
Можливий вихід — у медичному страхуванні. Зі свого боку я намагаюсь приписувати хворим ліки вітчизняного виробництва: вони не поступаються за якостями, але значно дешевші.


-
Чому велика кількість людей страждає саме на хвороби серцево-судинної системи, адже інші органи теж працюють 24 години на добу?
-
Хвороби серця медики відносять до класу типових психосоматичних захворювань, тому лише самих ліків не достатньо для успішного лікування. Ці захворювання тісно пов’язані з невитриманою, схильною до конфлікту та гніву особистістю. При стресі у кров у таких людей викидається велика кількість стресових гормонів, які прискорюють утворення бляшок на стінках коронарних артерій. Ризик появи серцевих хвороб (у тому числі інфаркту) зростає, коли людина перебуває у стані депресії. Якщо через рік після перенесеного серцевого нападу людина ще у депресії, вірогідність його повторення зростає удвічі. Тобто схема, як набути хворобу серця, виглядає приблизно так: негативні емоції — гормони стресу — хвороби серця. Цьому ще сприяє надмірне вживання алкоголю та тютюнокуріння. І щоб запобігти захворюванню, необхідно понад усе попрацювати над своєю емоційною сферою: не піддавайтеся впливу негативних емоцій, бережіть своє серце.


 
Анна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту