pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію: що відповів Президент?

  Петиція під назвою «Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію» була створена на сайті Електронних петицій ще 12 серпня. Її підтримали навіть більше голосів, ніж необхідно – майже 26,7 тис. українців з 25 тис. необхідних голосів. Що відповів Президент?

• докладніше

Не бійтеся змінити професію, навіть якщо вам за 40

  Змінювати професію, причому кардинально змінювати галузь діяльності – це великий стрес. Особливо, якщо вам за 40 років. Такий крок потребує чимало рішучості та системної праці. До того ж доведеться подолати власні страхи, нерішучість та впевненість.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота з чужими грошима у завтрашньому дні


РОБОТА З ЧУЖИМИ ГРОШИМА
у завтрашньому дні


Гроші приносять щастя лише тим, хто знаходить щастя в процесі їх заробляння.

Україна поступово проходить шлях становлення законності в усіх сферах людської діяльності. Так вже позаду період розквіту «банків одного дня», коли через повну непоінформованість населення, шахраї збирали гроші у вкладників, а потім зникали. Після цього етапу банкіри нового покоління важко долали масову недовіру, та сьогодні завдяки відкритому інформаційному полю щодо банківської сфери довіра таки повертається. У боротьбі за клієнтів сучасні банківські структури розробляють необхідні українцям нові види послуг: переказ коштів, оформлення різноманітних видів кредитів тощо.

Робота з чужими грошима у завтрашньому дні
Наталія ЮСОВА, регіональний менеджер «ПроКредит Банк»

Наприклад, в одному лише Дніпропетровському регіоні працює понад 900 банківських структур: головних офісів, філіалів та відділень. Звичайно, з розвитком сфери виникла і необхідність у доборі кваліфікованого персоналу. Про особливості роботи фінансових спеціалістів банків розповідає Наталія ЮСОВА, регіональний менеджер «ПроКредит Банк».

— Я працюю на посаді регіонального менеджера нещодавно, а свою кар’єру розпочинала з посади кредитного спеціаліста, потім очолювала управління по роботі з персоналом банку і вже рік працюю у відділі розвитку роботи з бізнес-клієнтами. Особливість роботи менеджера з цією категорією клієнтів полягає у тому, що я, як менеджер, представляю у своїй особі весь банк. Тобто, такі спеціалісти мають орієнтуватися в усіх видах послуг, досконало володіти всіма нюансами складання договорів і видами надання пільг для клієнтів.

Необхідно володіти і загальними базовими знаннями з економіки, і правильно розуміти ситуацію, у якій знаходиться клієнт на даний час, спрогнозувати розвиток подій так, щоб це було вигідно і для клієнта, і для банка. Після аналізу ситуації менеджер матиме можливість запропонувати клієнтові саме ту банківську послугу, якої він потребує. Професійне виконання обов’язків потребує і додаткових знань, адже менеджер — психолог, консультант, юрист і ланка, що поєднує продукт банка і клієнта.

Щоб претендувати на посаду банківського працівника, необхідно мати спеціальну освіту. Я маю фах «Фінанси та кредит». Але в нашому банку працюють і спеціалісти інших галузей: дипломовані математики, філологи. Але, зауважу, що фінансова та бізнес-освіта суттєво допомагає орієнтуватися саме в банківських питаннях. Адже кожна ланка, кожен підрозділ сучасних банків має свою спеціалізацію.

Наприклад, якщо ви прагнете посісти місце у розрахунково-касовому відділі — необхідна спеціальна банківська освіта. А менеджери, як продавці продукту (певної послуги клієнту) повинні мати талант продавати. Звичайно, як і більшість престижних вакансій, спеціалісти банківської сфери, мають бути мобільними, тактовними, врівноваженими. А коли прагнете кар’єри — вивчаєте спеціалізовану літературу, інформацію блоків новин для фінансистів в Інтернеті — методично підвищуєте свій рівень кваліфікації. Отже, і ваша цінність як спеціаліста зростатиме.

Робота з чужими грошима — справа відповідальна і професійно цікава. І чим більше в Україні професіоналів, тим менше шансів для шахраїв, тим більш напрацьованою буде сама схема роботи і, звичайно, тим впевненіше почуватимуть себе всі працівники банків.
 
Інтерв'ю провела Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту