pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Помилки, які призводять до вигорання

 Давайте розглянемо типові помилки, які можуть призвести до того, що ви охолонете навіть до улюбленої роботи.

• докладніше

Які найзатребуваніші спеціалісти на сучасному ринку праці?

  Аж не віриться, що вже минає п’ятий місяць героїчного опору українського народу в підлій війні, розв’язаній кремлівським режимом. За цей час на ринку трудових відносин відбулися структурні зміни. Зрозуміло, що війна так чи інакше зачепила всі сфери на ринку праці. Але представників яких професій можна назвати влітку 2022 р. найзатребуванішими?


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота з чужими грошима у завтрашньому дні


РОБОТА З ЧУЖИМИ ГРОШИМА
у завтрашньому дні


Гроші приносять щастя лише тим, хто знаходить щастя в процесі їх заробляння.

Україна поступово проходить шлях становлення законності в усіх сферах людської діяльності. Так вже позаду період розквіту «банків одного дня», коли через повну непоінформованість населення, шахраї збирали гроші у вкладників, а потім зникали. Після цього етапу банкіри нового покоління важко долали масову недовіру, та сьогодні завдяки відкритому інформаційному полю щодо банківської сфери довіра таки повертається. У боротьбі за клієнтів сучасні банківські структури розробляють необхідні українцям нові види послуг: переказ коштів, оформлення різноманітних видів кредитів тощо.

Робота з чужими грошима у завтрашньому дні
Наталія ЮСОВА, регіональний менеджер «ПроКредит Банк»

Наприклад, в одному лише Дніпропетровському регіоні працює понад 900 банківських структур: головних офісів, філіалів та відділень. Звичайно, з розвитком сфери виникла і необхідність у доборі кваліфікованого персоналу. Про особливості роботи фінансових спеціалістів банків розповідає Наталія ЮСОВА, регіональний менеджер «ПроКредит Банк».

— Я працюю на посаді регіонального менеджера нещодавно, а свою кар’єру розпочинала з посади кредитного спеціаліста, потім очолювала управління по роботі з персоналом банку і вже рік працюю у відділі розвитку роботи з бізнес-клієнтами. Особливість роботи менеджера з цією категорією клієнтів полягає у тому, що я, як менеджер, представляю у своїй особі весь банк. Тобто, такі спеціалісти мають орієнтуватися в усіх видах послуг, досконало володіти всіма нюансами складання договорів і видами надання пільг для клієнтів.

Необхідно володіти і загальними базовими знаннями з економіки, і правильно розуміти ситуацію, у якій знаходиться клієнт на даний час, спрогнозувати розвиток подій так, щоб це було вигідно і для клієнта, і для банка. Після аналізу ситуації менеджер матиме можливість запропонувати клієнтові саме ту банківську послугу, якої він потребує. Професійне виконання обов’язків потребує і додаткових знань, адже менеджер — психолог, консультант, юрист і ланка, що поєднує продукт банка і клієнта.

Щоб претендувати на посаду банківського працівника, необхідно мати спеціальну освіту. Я маю фах «Фінанси та кредит». Але в нашому банку працюють і спеціалісти інших галузей: дипломовані математики, філологи. Але, зауважу, що фінансова та бізнес-освіта суттєво допомагає орієнтуватися саме в банківських питаннях. Адже кожна ланка, кожен підрозділ сучасних банків має свою спеціалізацію.

Наприклад, якщо ви прагнете посісти місце у розрахунково-касовому відділі — необхідна спеціальна банківська освіта. А менеджери, як продавці продукту (певної послуги клієнту) повинні мати талант продавати. Звичайно, як і більшість престижних вакансій, спеціалісти банківської сфери, мають бути мобільними, тактовними, врівноваженими. А коли прагнете кар’єри — вивчаєте спеціалізовану літературу, інформацію блоків новин для фінансистів в Інтернеті — методично підвищуєте свій рівень кваліфікації. Отже, і ваша цінність як спеціаліста зростатиме.

Робота з чужими грошима — справа відповідальна і професійно цікава. І чим більше в Україні професіоналів, тим менше шансів для шахраїв, тим більш напрацьованою буде сама схема роботи і, звичайно, тим впевненіше почуватимуть себе всі працівники банків.
 
Інтерв'ю провела Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту