pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Алгоритм поиска рабочего персонала

 Поиск рабочего персонала – кропотливая работа HR-менеджеров и менеджеров по персоналу. Заблуждаются те, кто думают, что заниматься поиском сотрудников в компанию проще, чем искать работу. Поиск рабочего персонала и правда проводится во множество этапов и занимает огромное количество времени. Сегодня мы узнаем, что это за этапы и сам алгоритм поиска сотрудников в компанию.

• докладніше

Як не втрапити на гачок фінансових пірамід?

 З'ясуємо основні принципи, дотримуючись яких ви не втрапите на гачок фінансових пірамід з їхніми фантастичними обіцянками.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Слуга її високості


Слуга її високості
Ії високість Мода з кожним днем привертає нових адептів до когорти своїх прихильників. Але, як і будь-яка королівська особа, Мода ніщо без свого двору, того, який своєю працею і створює саме цю Моду. Сьогодні ми вирішили з’ясувати, чим саме живе двір Моди, а допомогти нам у цьому люб’язно погодився В’ячеслав, знаний у Києві модельєр-конструктор.

— Пане В’ячеславе, розкажіть, будь ласка, про своє місце роботи?
— Дизайн-студія, де я працюю, розробляє та виготовляє одяг за індивідуальними замовленнями клієнтів. У нас немає якоїсь конкретної спеціалізації, але так склалося, що основний прибуток нашій студії приносить пошиття жіночого одягу. Це мабуть пов’язано з тим, що жінки є уважнішими до своєї зовнішності, ніж чоловіки. Вони до того ж постійно слідкують за новими віяннями моди, яка змушує їх постійно поновлювати свій гардероб.

— У чому саме полягає ваша робота?
— Можливо, я і помиляюся, але, на мою думку, модельєр — це ключова фігура в будь-якій дизайн-студії, адже він перший співробітник студії, з яким спілкується клієнт. Саме від модельєра, від його вмінь, навичок, смаку і здатності знайти спільну мову із замовником залежить не тільки розміщення разового замовлення, а й імідж студії, де він працює. Головне моє завдання — враховуючи побажання клієнта, розробити концепцію моделі й усього замовленого ансамблю. Мені необхідно намалювати ескізи майбутніх виробів, дібрати тканину, яка буде личити саме цьому замовникові, і тільки після схвалення моєї роботи, я маю право дати завдання конструкторові на виготовлення лекал.

— Які знання необхідно мати аби досягнути успіху у цьому бізнесі?
— Насамперед, це художня освіта і досконале знання технології індивідуального пошиття одягу — всіх етапів: крій, робота з оверлоком, прасування тощо. Крім цього, модельєр обов’язково має знати властивості тканин, адже йому необхідно заздалегідь передбачувати технологічні особливості їхньої обробки, те, як поєднання різних за структурою тканин впливатиме на якість виробу, і навіть те, як кожна з них сприйматиме прасування. Ця професія вимагає відчуття краси, вишуканого смаку, знання законів поєднання кольорів і вміння швидко визначати приналежність замовника до певного типажу — людина-весна, літо, осінь, зима.

— Що ви порадите, пане В’ячеславе, тим, хто шукає таку ж роботу?
— Модельєрові в роботі неможливо обійтись без фантазії, креативного мислення і знань нових тенденцій моди. І навіть якщо ви зараз без роботи, продовжуйте створювати власні розробки, моделі і будьте в курсі всіх новинок її величності Моди.
 
Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту