pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Чем заняться, пока находишься в поиске работы

 Если вы не хотите терять профессиональную хватку, то распланируйте свои действия на время поиска работы, чтобы вы могли и отдохнуть, и, в то же время, оставаться в профессиональной теме. Так чем же заняться, пока находишься в поиске работы?

• докладніше

Как понять, что с карьерой "не сложилось"

 Конечно, горячится не стоит, и необходимо внимательно разобраться в ситуации. Однако, если это все-таки так, не стоит долго ждать изменений, а лучше потратить это время на поиски новой более перспективной для вас работы

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Архітектура — це картина міста


Архітектура — це картина міста«Погану картину можна сховати,
гидку скульптуру — розбити,
але як вчинити з фасадом палацу?»
Французький філософ Дені Дідро.
Архітектура — це картина міста

Сучасному архітекторові доводиться створювати будівлі у сформованому міському середовищі, отже, нова будова має вписатися в загальну концепцію забудівель як частина єдиного цілого, не створювати дисонансу, не руйнувати архітектурно-художньої композиції. Як у художньому полотні не буває випадкових мазків, бо кожний елемент картини перебуває в тісному зв’язку з іншими, так і будівлі виконують роль штрихів у загальній картині міста. Про складності у роботі сучасних архітекторів ми довідувались у молодого архітектора Андрія ПАВЛЕНКА.

-
Пане Андрію, що найбільше заважає у роботі архітектора?
-
На мою думку, певні труднощі є у кожній професії, і їх необхідно долати. У нашій роботі теж багато складних моментів, але найбільше заважає відсутність змін у законодавстві, які б чітко визначали права архітекторів. На жаль, сучасний архітектор багато часу та енергії витрачає на непритаманні йому адміністративні справи: проходить понад 30 інстанцій, від яких залежить одержання дозволу на будівництво. У таких умовах складно говорити про творчий підхід до архітектурної роботи, адже архітектура — один із видів мистецтва.


-
При слові архітектор багато хто уявляє людину, яка працює з ватманом за кульманом. Як працює сучасний архітектор?
-
Дійсно, раніше працювали саме так, але зараз практично неможливо уявити архітектурне проектування без застосування комп’ютерних технологій. Сучасні архітектори повинні володіти цілим пакетом спеціальних графічних програм, які ніби-то спрощують технологію проектування. Проте, на мою думку, саме в цьому спрощенні і втрачається мистецтво, проекти стають типовими. Комп’ютерна алгебра не здатна замінити гармонію та красу графічного малюнку, але її вистачить, аби зробити типовий проект. На жаль, без уміння працювати з цими програмами знайти роботу складно. Сучасні будівельні фірми намагаються йти в ногу з часом, тому хочуть працювати швидко, адже будівництво житла приносить великі прибутки, але кількість не переростає у якість.


-
До речі, який стиль переважає в архітектурі сучасних приватних будинків?
-
Говорити про стиль можна тільки з часткою умовності, бо він ще не сформувався, але в багатьох будівлях можна побачити деякі елементи постмодерну. Більше можу сказати про смаки та моду. Смаків стільки, скільки й замовників: хтось бажає мати скромний, непомітний зовні будинок, але з дорогим інтер’єром всередині, інший, — аби будинок був презентабельним і зовні. Чимало будинків створено зовсім без смаку, це так звані будинки-«папуги», або будинки-«півні», господарі яких впевнені, що за гроші можна зробити все. Як це не дивно, але безліч сучасних котеджів та вілл побудовані без участі архітекторів — таким чином замовники намагаються заощадити кошти. Але це обертається некваліфікованою роботою.

Модними з точки зору планування простору вважаються великі приміщення та значна кількість додаткових приміщень. Для будинків характерною рисою є принцип «перепливання» просторів, при цьому частина приміщень набуває багатофункціональності. Наприклад, у разі потреби кімнати об’єднуються в одну велику банкетну залу, а потім знову «закриваються» та розділяються на кухню, їдальню, вітальню, кабінет і т.д. Центром будинку може бути вітальна кімната або кухня. Щодо зовнішнього вигляду, то це круглі або циркульні вікна, черепичний дах, засклені веранди. В оздобленні, крім цегли, використовують багато різних матеріалів.

Ще недавно масово будувалися такі собі стилізовані фортеці з вежами. Зараз вже можна говорити про нову хвилю в архітектурі приватних будинків: суперпалаци поступаються елегантнішим та раціональнішим будинкам. Це свідчить про те, що рівень культури громадян зростає, і є надія, що ми залишим нащадкам дійсно естетичні будівлі, а, можливо, і архітектурні шедеври нашого часу.


 
Анна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту