pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Нові широкі повноваження Держпраці

Інспектори Державної інспекції праці мають отримати можливість «безперешкодно та без попереднього повідомлення у будь-який час доби» відвідувати робочі місця

• докладніше

Що чекає на ринок праці восени – прогнози експертів

  Порівнявши ситуацію на українському ринку праці зараз і на початку літа, побачимо позитивні тенденції. Як свідчать дослідження експертів, кількість вакансій почала невпинно зростати. Але українцям так само важко влаштуватися на достойну роботу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Не святі горшки ліплять


Не святі горшки ліплять


Життя складне і багатогранне. Іноді доля нам посміхається — і це стає для нас справжньою приємною несподіванкою. Показовою є історія Анатолія Устимчука, одного зі спеціалістів із виготовлення, збирання і встановлення нестандартних замовних меблів ПП «ВТ», цехи якого розташовані на території «Дарницького ЦЗ».


Не святі горшки ліплять

 
А розпочиналось для нього все не так оптимістично...
Пане Анатолію, повідайте будь ласка, як ви опинилися на меблевому виробництві?
Зараз уже не дуже віриться (а минуло лише трохи більше року), що можна ось так випадково знайти достойне місце роботи, навчитись й оволодіти професією на все життя. А передісторія така. На попередньому місці роботи в мене виникли проблеми зі здоров’ям і я змушений був звільнитись. Підлікувавшись, почав шукати нову роботу. Відкрив газету «Пропоную роботу» і знайшов оголошення «Потрібні охоронці» (на завод, на території якого міститься нині фірма «ВТ»). Прийшов на співбесіду, вийшов на роботу. Випадково зайшов у цех. Ознайомився з процесом роботи, сподобалось. Поговорив із власником фірми про можливу співпрацю (спочатку на випробувальний термін). Одночасно почав і працювати, і вчитися. Спочатку з найпростішого, поступово набуваючи досвіду, став робити все. Нині можу виготовити і зібрати, фактично будь-які меблі.


Чим вас приваблює нинішня робота?
Найголовніше, мені вона подобається. Працюю нині, що особливо є показовим, на трудову книжку, стабільно отримую належну зарплатню. У нас хороші умови праці і непоганий колектив. Крім того, є прекрасна перспектива: фірма росте, розширює мережу власних салонів-виставок, сповідує серйозний підхід у дизайнерсько-конструкторській справі. А наслідком цього є те, що цікавої роботи вистачає. А це головне.


Анатолію, а які плани на найближче майбутнє?
По-перше, і надалі вдосконалювати свою майстерність. По-друге, хочу поступити і закінчити технікум чи коледж, щоб на науковій основі опанувати конструкторські навички. А це допоможе мені в майбутньому дорости до керівника меблевого виробництва. А взагалі, я дуже вдячний долі, що ось так випадково, не без допомоги вашої газети, я став спеціалістом-меблевиком.


Ну що ж, нам дуже приємно, що ми допомогли. Хай щастить і надалі !
 
Розмову вів Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту