pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Творческая работа: где черпать идеи

 Творческая работа требует от специалиста постоянной генерации новых идей. Когда в ежедневной работе присутствует вдохновение, то порой ты забываешь о еде и даже сне. Если вдохновение отсутствует, то любая задача представляется непосильной ношей. Если у вас случился подобный творческий кризис, то необходимо знать где черпать идеи и вдохновения для постоянного дополнения и наполнения своих ресурсов.

• докладніше

Тесла ищет "контролера" для Маска

 Илону Маску нужен "сдерживающий фактор"

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Шанс на щастя


Шанс на щастя


У час, коли держава приділяє недостатньо уваги розвитку освіти, педагогічний персонал часто намагається самотужки вирішувати питання свого матеріального забезпечення, а, отже, і майбутнього власної родини. Часто педагоги займаються репетиторством в позаурочний час — це найпростіший спосіб і він не дає стабільних надходжень. Інші довіряють свій досвід і фаховість агентствам, що займаються працевлаштуванням.

Шанс на щастя

Час довів, що такий шлях допомагає педагогам знайти своє місце в житті та заповнити нішу «домашнього сервісу» справді висококваліфікованими кадрами. Про роботу одного з таких агентств «Міранда-сервіс», яке вже три роки працює на цьому ринку, розповідає людина, якій це агентство допомогло відчути «друге дихання» і повернути радість від улюбленої роботи, Заслужений працівник освіти Алла Ярошенко (за фахом філолог).

-
При слові «банк» виникають асоціації з величезним будинком з суворою охороною та неприступними працівниками. Чи відповідає це дійсності?
-
Я вихованець старої радянської педагогічної школи, працювала за фахом, роботу і дітей любила, але зарплатня і безлад в освіті лишали підґрунтя, нищили мотивацію. Наразі діти подарували внуків, постало питання з житлом, вони взяли кредит. Бачила, як їм важко, хотілося хоч чимось допомогти. Стаж роботи дозволяв піти на пенсію, тож обдумавши все, зважилась на цей крок, і паралельно шукала роботу. По-правді, не хотілося покидати педагогічну діяльність. У вашій газеті знайшла оголошення і пішла на співбесіду. Найбільше довіри викликала агенція «Міранда-сервіс».


-
Чим саме сподобалась ця агенція?
-
Своїм діловим підходом до справи, прозорістю в стосунках, чесністю і, що важливо, віковий ценз не був визначальним. Тут дивляться на людину, на її професійний рівень, здобутки, позитивний досвід, і головне, на щире бажання плідно працювати.


-
Ви людина з величезним досвідом, але специфіка роботи в сім’ях зовсім інша. Чи не відчували Ви психологічний дискомфорт від того, що довелось вчитися знову? Скільки це коштувало, і хто займався Вашим працевлаштуванням?
-
Ні. Я розуміла це, тому була готова до так званого «навчання». Маючи базову педосвіту, я володіла багатьма методиками розвитку і тестування особистісних якостей дитини різних вікових категорій, тому училась недовго — два місяці. Я уклала угоду з агенцією, згідно якої саме вона мене і працевлаштовувала. Роботу надали через два дні після закінчення підготовчих курсів.

За навчання і працевлаштування я заплатила (згідно угоди) лише після отримання першої на новому місці заробітної плати (це склало майже 400 грн). Крім того, агенція бере на себе вирішення всіх спірних питань з роботодавцем і зобов’язується надалі допомагати мені в працевлаштуванні, якщо постане така потреба.


-
Отже, ким і як працюєте?
-
Я працюю нянею-вихователем із чотирирічною дитиною. Звичайно, є своя специфіка, але працювати цікаво і не тяжко (я порівнюю його зі своїм онуком, співставляю їхні уміння). Одна дитина — це не тридцять. До обов’язків входить догляд за дитиною (навчання, ігри, харчування, сон, прогулянки тощо). Оплата за домовленістю, почасово, що понад умов — розцінюється за подвійним тарифом. Як правило, два дні на тиждень — вихідні. Гонорар (саме так я його називаю) приблизно 1500-1700 грн.


-
Що скажете про свій статус?
-
Я працюю, отримуючи від цього радість, я активний член суспільства. Можу забезпечити себе матеріально та допомогти власним дітям. Я щаслива!


-
Що ж, я дякую Вам за інтерв’ю і хочу побажати міцного здоров’я, аби Ваше щастя тривало якнайдовше!
-
Дякую. І бажаю успіхів Вам і газеті «Пропоную роботу» за той шанс на щастя, який вона дарує людям.


 
Розмову вів Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту