pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Увольнение по статье

 Многие специалисты считают, что увольнение по статье – конец и крах их профессиональной карьере. Как минимум, у такого специалиста, считают они, возникают огромные трудности с поиском работы и трудоустройством, так как любой HR-менеджер просит пояснить причину такого увольнения. 

• докладніше

"Самые опасные": в Украине опубликован отчет о ЧП на предприятиях за 2017 год.

 И, хотя в сравнении с 2016-м годом, смертность от несчастных случаев на производстве снизилась на 8,8%, общая тенденция летальных случаев на производствах страны возросла, показывая «прирост» на 4,2%

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Брудна і стабільна


БРУДНА І СТАБІЛЬНА
Нюанси роботи на СТО


Цілеспрямована людина знаходить спосіб, а коли не може знайти — створює його.
Стокард Ченнінг, акторка

Брудна і стабільна
Артем МАНЬКО, майстер шиномонтажу СПД «Липницька»

За останні 10 років кількість підприємств автосервісу збільшилася в 10 разів. Сьогодні одна СТО в середньому обслуговує до 1300 автомобілів, тобто, автосервіс досяг рівня свого насичення. Могутню конкуренцію «самостійним» СТО створюють фірмові станції обслуговування, кількість яких зростає в міру розвитку дилерських мереж практично всіх автомобільних брендів. Разом з тим спостерігається тенденція появи СТО, що спеціалізуються на окремих видах робіт: ремонті автоматичних коробок передач або агрегатів, антикорозійній обробці кузова, шиномонтажних роботах, мийці та обробці салону тощо. Однак гострою залишається проблема кваліфікації персоналу і навчання його нюансам роботи з клієнтами. Про роботу в малому бізнесі автомобільної галузі розповідає Артем МАНЬКО, майстер шиномонтажу СПД «Липницька».

     — По закінченню СПТУ, переді мною постала проблема працевлаштування. Виявилося, що моїх знань недостатньо та ще й відсутній досвід роботи. Два роки тому працювати на СТО мені запропонував знайомий і я погодився. Перший час працював учнем майстра. Така форма навчання, на мою думку, найефективніша. Одночасно з отриманням нової інформації я практично застосовую набуті знання. З часом прийшло і розуміння всіх робочих процесів, і досконале володіння інструментом, і навички спілкування з клієнтами. Водії — особлива категорія людей. Вони чітко знають, що в їх автомобілі є поламка, яку необхідно усунути. Це стосується і карбюраторів і шин. Зазвичай, конфліктні ситуації виникають на тлі термінів виконання замовлення клієнта. Роботу слід виконати не тільки якісно, а й швидко. Тому уважність під час робочого процесу — найголовніше.

Професійний недолік у роботі — технічний бруд, але до цього слід ставитися спокійно і неупереджено. Щодо професійної освіти — то це процес постійний. Змінюються моделі автомобілів, з’являються на ринку запчастин якісь новинки, вдосконалюється обладнання для обслуговування автомобілів тощо. Механік має знати і вміти користуватися і новим обладнанням, і старим. Тому всі працівники СТО вивчають сучасну спеціалізовану літературу. СТО працює з 8-ї ранку до 10-ї вечора. Колектив маленький: два шиномонтажники і два майстри карбюраторів. Чіткого графіка не існує і ми за взаємною домовленістю можемо змінювати час та обсяги роботи.

Я ставлюся до роботи відповідально, як до джерела свого стабільного фінансового існування. Погодьтеся, відчувати впевненість у завтрашньому дні — немало. Тому я раджу всім, хто шукає роботу — беріться за будь-яку справу. Нехай це буде невідома для вас сфера діяльності, навчитися можна всьому. Той, хто хоче працювати, працює. Автосервіс в Україні розвивається стрімкими темпами. Звичайно існує різниця між СТО малих і СТО великих фірм. У перших ви можете набути досвіду, інші навряд чи візьмуть без досвіду роботи та багажу знань.

Головна тенденція останніх років у сфері надання послуг з шиномонтажу — розширення асортименту устаткування і матеріалів і, що суттєво, — ріст ступеня кваліфікації працівників даного сегмента автосервісу. Приміром, велика частка приватних СТО Києва щорічно разом з німецькими фахівцями проводить навчальні семінари по роботі з шиномонтажними матеріалами. І хоча сума витрат на відкриття приватної СТО сягає 10 тис. у.о., за умов правильного добору персоналу станції, ефективному використанні обладнання цей бізнес залишається прибутковим. Конкуренція між СТО в столиці існує тільки у розрізі цінової політики, і власнику залишається лише визначитися щодо політики обслуговування: чи обрати боротьбу за кожного клієнта, чи боротьбу за стабільні ціни та якість послуг.
 
Інтерв'ю провела Марина ДОЛИНЕЦЬЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту