pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Робочі завали" - розгрібаємо ефективно

 Розподілить свої сили та чесно зрозумійте що ви зможете встигнути зробити

• докладніше

Держвиконавці взялися за зарплатних боржників

  Починаючи з початку поточного 2020 року, органами Державної виконавчої служби Міністерства юстиції, було стягнуте 354 100 000 гривень 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Юрист — ваш помічник


Юрист - ваш помічник


Закон – це стовп, який неможливо перестрибнути, але можна обійти. І юристи завжди шукають шляхи, аби використати положення закону на користь клієнтові. Про роботу юриста розповідає юрисконсульт
Ганна Демченко.
Юрист - ваш помічник

-
Розкажіть, будь ласка, пані Ганно, в чому полягає діяльність юрисконсульта та вимоги до сучасного юриста.
-
Діяльність юрисконсульта полягає в юридичному супроводі підприємства як у внутрішніх процесах, так і відносинах із суб’єктами господарської діяльності, контролюючими та іншими органами. Взагалі, юрист-господарник повинен бути надзвичайно компетентною людиною, знати трудове, господарське, цивільне, податкове право. Як фахівець він працює з великою кількістю документів, які повинен ретельно перевіряти, уникаючи можливого подвійного трактування положень. Головна задача юрисконсульта — захищати інтереси підприємства, на якому він працює.
Щодо вимог, то на першому місці — відповідальність: юрисконсульт має усвідомлювати, що від його дій залежать ділова репутація компанії, безпека та прибутки бізнесу; а ще пильність, уміння передбачати та запобігати виникненню негативних наслідків. І головне, це орієнтування у самому законодавстві та тих змінах, які відбуваються. Необхідно правильно застосовувати закони: адже вони завжди містять загальні положення, а випадки, що трапляються, — завжди конкретні.


-
Зараз поширені дві форми роботи юристів: в юридичних фірмах, переважно це консультації на замовлення, та постійна робота на підприємствах. На вашу думку, яка з цих форм оптимальніша?
-
Юридичні фірми — більш прийнятний варіант для консультування приватних осіб. На мою думку, кожне підприємство повинно мати в штаті власного юриста, бо не розуміючи специфіки діяльності тієї чи іншої компанії та механізму її здійснення, юристу, який не працює в штаті, важко бути в курсі всіх нюансів виробничого процесу.


-
Чим для Вас є робота юриста?
-
Це значущий та творчий процес. Справжній юрист стоїть на захисті інтересів компанії чи особи: від моменту звернення до переможного кінця. І чим раніше звернутися до фахівця, тим більше гарантій на позитивний результат. Отже, надавати впевненості щодо юридичної захищеності інтересів та законних прав своїх клієнтів і є головною метою юриста. І коли ти відчуваєш задоволення і від процесу роботи, і від його результату, то розумієш, що це і є покликання.


Не секрет, що права громадян порушуються. Часто люди не можуть захистити себе: бояться, не мають часу або просто не знають своїх прав. Захищайте свої права: вони вам надані законом, у разі потреби звертайтеся до юристів, ваших помічників.
 
Анна КРУПКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту