pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Нові широкі повноваження Держпраці

Інспектори Державної інспекції праці мають отримати можливість «безперешкодно та без попереднього повідомлення у будь-який час доби» відвідувати робочі місця

• докладніше

Курс по криптовалюті та інші цікаві освітні події для молоді

 Міністерство цифрової інформації створило базовий курс по криптовалюті, спрямований на ліквідацію криптобезграмотності. Навчальна програма безкоштовна, зареєструватися на порталі «Дія. Цифрова освіта» може кожен українець. А сам навчальний курс стартує в лютому, тому чекати лишилося недовго.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Робота | 2023
Тренди ринку праці в 2023 році – коротко про найважливіше (Аналітика ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Попри невизначеність, чимало роботодавців все ж переглядатимуть зарплати своїх працівників. Звичайно, на індексацію зарплат впливатимуть як інфляція, так і бойові дії і звільнення нових територій. Це одні з ключових факторів відновлення фінансових прибутків працівників у 2023 році.

Кількість працевлаштованих у столиці і зростання попиту на фрілансерів: підсумки за минулий рік (Аналітика ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

 Якщо поглянемо на статистику за минулий рік, Київському міському центру зайнятості вдалося працевлаштувати 8,6 тисяч осіб. Якщо ж говорити про офіційно зареєстрованих безробітних, торік у столиці такий статус отримали майже 47 тисяч осіб.

Зарплатні очікування українців в 2023 році – чого чекати від влади і роботодавців? (Аналітика ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  На жаль, на суттєве зростання зарплат в поточному році українцям не варто сподіватися. Рівень соціального забезпечення лишатиметься переважно на тому ж рівні, що й у 2022 році. Детальніше про це - в статті.

Молоді художники і дизайнери, долучайтеся до хорошої справи! (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

 Навчаєтеся на художника чи дизайнера і хочете отримати свій перший справжній проєкт у портфоліо? Та ще й на додачу взяти участь в дуже благородній справі? Тоді для молодих обдарованих киян та жителів столиці є новина – на Київщині відбудують розбомблений притулок для тварин, а до участі в проєкті запросили долучитися молодих дизайнерів та художників.

Хто отримає право бронювати працівників від мобілізації? (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

 В п’ятницю, 27 січня, під час чергового засідання Кабінету міністрів було ухвалено оновлений Порядок бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану. З’ясуємо докладніше, які підприємства отримають право бронювати працівників від мобілізації.

Які компанії наймають нових працівників? (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Новини компаній про розширення бізнесу і найм нового персоналу є особливо приємними в ці складні часи. Тим паче, якщо брати до уваги інфляційний звіт НБУ за січень, в якому зазначається, що безробіття в Україні в 2023 році залишатиметься на рівні 26%. То які компанії оголосили про пошук нового персоналу і яких спеціалістів потребують?

Сім тисяч мікроґрантів для малого бізнесу в 2023 році (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Важлива інформація для українців, які задумуються над відкриттям власного бізнесу – в цьому році урядом передбачено 1,8 млрд грн. на започаткування і розвиток малого бізнесу. Таку інформацію оприлюднила в ефірі Національного телемарафону Тетяна Бережна, заступниця міністра економіки.


Не лише заробити гроші, а й не втратити їх: як протидіяти кіберзловмисникам? (Поради спеціалістів ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

 За даними Національного банку України, в минулому році було виявлено 4,5 тис. шахрайських ресурсів, які маскуються під офіційні сайти. І частина українців, повівшись на оманливу «замануху», втрачають кошти з банківської картки, своїми ж руками надаючи до них доступ стороннім особам.

Популярні вакансії в Києві у лютому (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Київський міський центр зайнятості наприкінці лютого поділився статистикою найпопулярніших вакансій за поточний місяць. Статистика сформована на основі 4,4 тисяч актуальних вакансій, з якими роботодавці звернулися до столичної служби зайнятості.

Цікаві бізнес-ідеї для додаткового заробітку в 2023 році (Поради спеціалістів ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Так чи інакше, але війна вдарила по кишенях практично всіх українців. А це означає, що мало хто з наших співгромадян відмовиться від ідеї заробити додаткові кошти. Пропонуємо вашій увазі цікаві бізнес-ідеї, які є актуальними в 2023 році.

Перспективне стажування для амбітних студентів – скористайтеся шансом розпочати успішну кар’єру (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Пропонуємо вашій увазі добірку вакансій від українських компаній, які пропонують перспективне стажування для амбітних студентів. Це хороший шанс розпочати власну кар’єру у відомій компанії і здобути перший професійний досвід.

Переймаємо досвід інших компаній: як працівники Київстару долають виклики війни (Поради спеціалістів ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Вже більше року думки про пандемію викликають ностальгічні спогади, бо в реаліях війни потрібно постійно адаптовуватися до надскладних викликів. Долати цей шлях як компаніям, так і їхнім працівникам легше, якщо присутня згуртованість і взаємна підтримка. Пропонуємо вам дізнатися, як працівники Київстару долають щоденні виклики війни.

Останні новини ринку праці України – що з вакансіями та оплатою праці? (Аналітика ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Аналіз кількості вакансій на онлайн-ресурсах дає підстави стверджувати, що рекордна публікація оголошень зафіксована на початку року. Інша цікава тенденція полягає в тому, що кількість вакансій продовжує зростати, але пошукачів роботи стає менше.

В Київській області планують збудувати нову фабрику (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Коли під час війни дізнаєшся такі новини, серце наповнюється радістю. Адже це означає, що життя продовжується, що іноземні інвестиції все ж не минають стороною нашу країну. Цього разу жителів Київської області порадувала британсько-нідерландська компанія Unilever PLC, яка виділить 20 мільйонів євро на будівництво фабрики з виготовлення засобів особистої гігієни.

Як розвиватися бізнесу в Україні після перемоги? (Точка зору ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Війна за нашу незалежність доводить усьому світові, що Україна є, без сумнівів, найбільш недооціненою країною в Європі. А це означає, що після перемоги український бізнес матиме безліч можливостей для розвитку. Давайте з’ясуємо, які нові напрямки треба розвивати українському бізнесу після перемоги.

Як уряд намагається підтримати одиноких матерів, які шукають роботу? (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Український уряд шукає партнерів для реалізації низки програм, спрямованих на підтримку жінок, які шукають роботу, чи хочуть спробувати себе в підприємництві. Про це нещодавно заявила міністр економіки Юлія Свириденко, в рамках зустрічі із Сабін Гюнеш, представницею ООН Жінки в Україні.


Часто змінюєте роботу? Плюси та мінуси такого підходу (Поради спеціалістів ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Ще зовсім недавно часта зміна роботи викликала багато питань в рекрутерів. Проте в наш час до цього питання ставляться значно лояльніше. І якщо ви схильні надто часто змінювати роботу, розглянемо плюси та мінуси такого підходу.

 
Ринок праці під час війни та найбільш оплачувані робітничі спеціальності (Аналітика ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  До війни український ринок праці демонстрував стабільне зростання. Як свідчать аналітичні дані з порталів працевлаштування, на одну вакансію в середньому претендувало близько 1,5 кандидата. Тобто фактично кожен пошукач міг отримати роботу. Після 24-го лютого 2022 року кількість вакансій на українському ринку праці впала до рекордно низьких показників – 7% від довоєнного рівня.

Започатковуємо власну справу з допомогою держави: бізнес-ідеї, варті уваги (Поради спеціалістів ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Якщо давно подумуєте про відкриття власної справи, зверніть увагу на урядову ініціативу «Своя справа». Розглянемо варті уваги бізнес-ідеї.

Працюємо без посередників – як оформити самозайнятість в Україні в 2023 році (Новини та факти ::  №6 :: "Пропоную Роботу")

  Найкращий варіант для роботи з клієнтами і замовниками без посередників – це оформити самозайнятість. Такий варіант зайнятості найкраще підійде для творчих та артистичних професій, які воліють працювати на фрілансі і самому виходити на замовників. Читайте в цій статті, як оформити самозайнятість в Україні в 2023 році.


Статті 0 по 2020) Сторінки:  1 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту