pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Сложный выбор: работа по специальности или высокооплачиваемая?

 Период поиска работы – отличное время, когда вы можете определится с дальнейшей вашей судьбой и профессиональным выбором. Так как ваша специальность может быть применена во многих сферах деятельности, то вы можете воспользоваться случаем и отправить резюме на многие вакансии. Конечно, большинство из них отсеют специалистов, которые никогда не работали в их отраслевой сфере, но многие готовы обучать и взращивать специалистов для компании. Поэтому пробовать никогда не поздно, а даже нужно.

• докладніше

Цікавитесь програмуванням? Ось платформи, де можна безкоштовно навчатися

 В цій статті пропонуємо вам добірку найпотужніших платформ, де можна безкоштовно навчатися програмуванню.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працюємо без посередників – як оформити самозайнятість в Україні в 2023 році


 Найкращий варіант для роботи з клієнтами і замовниками без посередників – це оформити самозайнятість. Такий варіант зайнятості найкраще підійде для творчих та артистичних професій, які воліють працювати на фрілансі і самому виходити на замовників. Читайте в цій статті, як оформити самозайнятість в Україні в 2023 році.

Кому найкраще підійде такий вид діяльності?
Перейти в статус самозайнятого в Україні може фізична особа, яка веде незалежну професійну діяльність. Іншими словами, якщо ви працюєте на себе і ваші заробітки за рік не перевищують 100 мінімальних зарплат. Це приблизно 55 тис. 800 грн в місяць або 670 тис. грн на рік.
Найкраще такий формат підійде для тих, хто займається незалежною професійною діяльністю. До незалежної професійної діяльності Податковий кодекс відносить: наукову діяльність, літературну, артистичну, художню, освітню, лікарську, бухгалтерську, адвокатську, релігійну тощо.
Звичайно, самозайнятим особам теж потрібно сплачувати податки. Навіть якщо вони офіційно не зареєстровані як підприємці, декларування доходів їх теж стосується. Це означає, що вони повинні сплачувати 18% податку на доходи фізичних осіб та 1,5% військового збору.
 
Інструкція з оформлення самозайнятості в Україні в 2023 році
Дотримуйтеся наступних кроків, щоб оформити самозайнятість:
  • Напишіть заяву та надайте документи про себе до Держреєстру фізичних осіб. Це можна зробити особисто або за допомогою рекомендованого листа з описом вкладення за місцем вашого постійного проживання;
  • Працівники Держреєстру беруть вас на облік як самозайняту особу в день подання заяви.
В деяких випадках вам можуть відмовити в розгляді документів. Це стосується тих випадків, пов’язаних з обмеженнями, встановлених законодавством; якщо документи подані не за місцем обліку; якщо документи суперечать встановленим вимогам; якщо фізична особа вже перебуває на обліку як самозайнята особа.
Зазначимо, що всі необхідні документи можна подавати повторно, якщо вдалося усунути причини, що були підставою для відмови. Після успіху повторної процедури вас зареєструють як самозайняту особу.
Як бачимо, процедура оформлення самозайнятості нескладна, і багато часу у вас не забере. Якщо ж ви перебуваєте в пошуку роботи, завітайте на портал jobs.ua для пошуку підходящих вакансій.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту