pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

НБУ прогнозує погіршення ситуації із безробіттям в країні

 Показники аналізу НБУ демонструють незначне погіршення ситуації із офіційним працевлаштуванням в країні

• докладніше

Хочете відкрити книгарню, а оренду оплатить держава? Деталі в статті

  Для студентів, які навчаються на дотичних до книговидання спеціальностях, та й для усіх читаючих українців є добра новина: в січні Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт, який має на меті стимулювати українське книговидання. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Цікаві бізнес-ідеї для додаткового заробітку в 2023 році


 Так чи інакше, але війна вдарила по кишенях практично всіх українців. А це означає, що мало хто з наших співгромадян відмовиться від ідеї заробити додаткові кошти. Пропонуємо вашій увазі цікаві бізнес-ідеї, які є актуальними в 2023 році.

Випічка безглютенових виробів
Для людей, які обирають здорове харчування, важливим пунктом є споживання безглютенових виробів. Тому ідея виготовляти безглютенову випічку може виявитися актуальною для вас, особливо якщо ви проживаєте у великому місті. По-перше, більше потенційних клієнтів та каналів реалізації готової продукції. По-друге, більше людей довкола вас із цією харчовою непереносимістю.
Серед інших переваг цієї бізнес-ідеї назвемо:
  • Невисокі фінансові витрати для старту бізнесу – оскільки випікати такі вироби будете вдома, знадобиться мінімальний стартовий капітал;
  • Конкурентоспроможність – якісну безглютенову випічку не так уже й легко знайти, тому ви можете «відкраяти» свій шматочок від цього пирога;
  • Гнучкість у виготовлення продукції – експериментуйте з рецептами та інгредієнтами, щоб максимально підлаштувати свою продукцію під потреби клієнтів.
Звичайно, ця бізнес-ідея буде цікавою передусім тим людям, які обожнюють випічку і люблять кулінарити. А якщо процес «піде», в майбутньому зможете постачати свою продукцію в заклади харчування та приватні магазини.
 
Системи вертикального вирощування рослин
Наступна ідея припаде до смаку любителям вирощувати зелень. Системи вертикального землеробства дають змогу вирощувати в замкнутому просторі велику кількість мікрозелені, трав та інших корисних рослин.
Але щоб серйозно зайнятися цією перспективною справою, вам доведеться попрацювати над бізнес-планом, вибрати приміщення і закупити необхідне обладнання. Звичайно, можна почати з малого, здійснити тестове вирощування салатів, мікрозелені тощо. Не завадить вивчити досвід закордонних підприємців у цій сфері, адже за кордоном такий спосіб вирощування рослин є досить популярним.
 
Бенто – міні-тортики в ланч-боксі
Бенто з японської перекладається як «обід на одну людину». І справді, вони з легкістю помістяться в будь-якому ланч-боксі. Вага такого тортика – 300-400 грам, та й виготовляти їх зовсім нескладно.
Але справжня родзинка цих тортиків криється в іншому – в їхньому декорі. Якщо навчитеся декорувати тортики-бенто на високому рівні, вдячних клієнтів не бракуватиме. Знову ж таки, ця бізнес-ідея для заробітку в 2023 році найкраще підійде людям, які люблять кондитерську справу і бажають розвиватися в цій «смачній» сфері.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту