pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Про "нове резюме"

 Такі данні вже можна використовувати у резюме, принаймні, ви будете впевнені в їх актуальності і… адекватності.

• докладніше

Яка вона "гідна" зарплата?

 Виявилося, що наші співвітчизники, говорячи про розміри сум заробітних плат, які могла б повністю вирішити їх фінансові потреби та проблеми, називають суттєво різні суми

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ринок праці під час війни та найбільш оплачувані робітничі спеціальності


 До війни український ринок праці демонстрував стабільне зростання. Як свідчать аналітичні дані з порталів працевлаштування, на одну вакансію в середньому претендувало близько 1,5 кандидата. Тобто фактично кожен пошукач міг отримати роботу. Після 24-го лютого 2022 року кількість вакансій на українському ринку праці впала до рекордно низьких показників – 7% від довоєнного рівня. Водночас кількість пошукачів на одне місце збільшилася в десять разів, тобто майже 15 кандидатів на одну вакансію.

Рік тому в квітні конкуренція серед пошукачів роботи сягнула максимальної позначки – 24,3 кандидата на одну пропозицію. Але поряд з тим ринок праці почав потроху відновлюватися. Як свідчать дані станом на 1 березня 2023-го року, кількість вакансій сягнула 59% від довоєнного рівня. Для порівняння – наприкінці квітня минулого року кількість кандидатів на одну вакансію становила приблизно 12,6. Влітку 2022-го року ситуація ще покращилася – вже 8 кандидатів претендувало на одне місце, а в січні 2023-го року цей показник становив тільки 5,2. Фактично, це лише втричі більше, ніж до повномасштабного вторгнення.
Якщо ж говорити про найбільш оплачувані робітничі спеціальності в Україні під час війни, вималюється наступна ситуація. Водій вантажівки чи бензовоза може отримувати щомісяця близько 50 тис. грн. На роботу візьмуть водіїв, що мають досвід роботи бодай 1 рік. Працевлаштування офіційне. Пропонують таку посаду як мережі АЗС, так і ритейл-представництва. Зарплата нараховується від кілометражу: в середньому – 4 грн. за кілометр. В місяць можна проїхати від 10-ти до 13-ти тис. км.
Ще одна високооплачувана робітнича спеціальність – тонувальник авто. Ця професія дозволить заробляти близько 45 тис. грн. На жаль, без досвіду навряд чи вас візьмуть на роботу. Але якщо є бодай рік досвіду, шанси на працевлаштування зростуть. Робочі обов’язки полягають в тонуванні скла, його укріпленні та захисту, а також розтонування і зняття плівок.
Роботу автомеханіка оцінять близько 30 тис. грн. Звичайно, розмір оплати коливатиметься від кількості замовлень. Чим популярніша СТО, тим вищу зарплату ви зможете отримувати.
Ще одна високооплачувана робітнича спеціальність – маляр МДФ-фасадів, можна заробляти близько 30-40 тис. грн. Потрібно вміти працювати з пульверизатором, робочі обов’язки – наносити фарбу на фасади.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту