pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Два типа чужого мнения

 Как правило, предложение не только критиковать, но и предоставить свое собственное видение решения проблемы, быстро ставят таких «всезнаек» на место

• докладніше

Кругообіг кадрів на українському ринку праці

 При тому, є й сфери, що закінчують поточний рік із суттєвим кадровим «плюсом».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Започатковуємо власну справу з допомогою держави: бізнес-ідеї, варті уваги


 Якщо давно подумуєте про відкриття власної справи, зверніть увагу на урядову ініціативу «Своя справа». Розглянемо варті уваги бізнес-ідеї.

Вирощування креветок
Так, не дивуйтеся – на розведення ракоподібних вам знадобиться невеликий акваріум. Креветки можна реалізовувати зоомагазинам, а якщо масштабувати справу – можна продавати торговим мережам у великих кількостях. Під час планування цієї справи доведеться налагодити контакти з ресторанами та суші-барами, продуктовими магазинами та супермаркетами. Для початкового бюджету можна взяти кредит «єРобота» на 50 тис. грн.
Крафтове мило
Миловаріння теж можна віднести до простої форми малого бізнесу. Ви можете започаткувати цю справу з мінімальними фінансовими вкладеннями. Звичайно, всі етапи бізнес-проєкту теж доведеться пройти: формулювання концепції, розрахунок собівартості продукції та пошук каналів збуту. А для старту теж вистачить 50 тис. грн. за урядовою програмою «єРобота».
Кіоск із морозивом
Весна – ідеальна пора для започаткування цього різновиду «солодкого» бізнесу. Ви можете обрати один з двох варіантів для свого кіоску: або унікальні авторські рецепти, або пошук постачальника з прийнятними цінами на його продукцію. Звичайно, продавати морозиво актуально з весни до осені, але восени і взимку замість морозива можна реалізовувати гарячі напої. За оцінками порталу «Дія», на започаткування цієї справи знадобиться сума в розмірі до 150 тис. грн.
Кулінарні курси
Що цікаво, курси кулінарії можна відкрити при ресторані чи іншому закладі харчування як додатковий проєкт. Продумайте, як зацікавити клієнтів закладу одноденними майстер-класами чи повноцінними кількамісячними курсами. Щоб бізнес не зазнав невдачі вже після відкриття, доведеться підшукати першокласних кухарів-викладачів. Експерти порталу Дія оцінюють інвестиційні вливання в таку справу до 250 тис. грн.
Точильна майстерня
Поцікавтеся, чи є у вашому районі точильні майстерні. Якщо ні – беріться за справу, адже ресторанам та барам потрібні гострі ножі, перукарням та салонам краси – не менш гострі ножиці. Та й не тільки їм. За умов правильного підходу ви матимете постійних клієнтів. Для старту знадобиться до 150 тис. грн. за урядовою програмою «єРобота».
Нагадуємо, що для отримання грантових коштів бізнесмену-початківцю потрібно скласти привабливий бізнес-план. Успіхів вам, якщо надумаєте відкривати власну справу!
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту