pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Сколько стоит... час работы в Украине?

 В это же время, средний показатель почасовых заработных плат в странах с развитой экономикой, в тех же США, например, составляет около 22 долларов, что в гривневом эквиваленте равно 600 гривнам

• докладніше

Повага на роботі – поговоримо про це?

 Ми проводимо значну частину життя на роботі, тому ділові відносини становлять вагому частину міжособистісних стосунків між людьми. І якщо на роботі щось «не клеїться», якщо не складаються стосунки з іншими працівниками – такий стан справ інформує, що потрібно щось змінювати. Поговоримо про це.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Не лише заробити гроші, а й не втратити їх: як протидіяти кіберзловмисникам?


 В наш час важливо не лише вміти заробити гроші, а й не втратити їх. А втратити гроші, які надходять на банківську картку, значно легше, ніж може видатися на перший погляд. За даними Національного банку України, в минулому році було виявлено 4,5 тис. шахрайських ресурсів, які маскуються під офіційні сайти. І частина українців, повівшись на оманливу «замануху», втрачають кошти з банківської картки, своїми ж руками надаючи до них доступ стороннім особам.

Логіка кіберзлочинців проста. Люди ведуться на повідомлення в мережі із фейковими соціальними виплатами – значить, потрібно плодити нові фішингові посилання, сподіваючись «зачепити» заманливою обіцянкою нових жертв. Що цікаво, основними авторами таких фейкових сайтів є спецслужби РФ. І якщо до великої війни в Україні фіксувалося 15-20 тис. скарг у кіберполіцію на дії зловмисників, то з початком повномасштабного вторгнення кількість скарг суттєво зросла.
 
Як протидіяти кіберзлочинцям, щоб не втратити свої кошти?
Найкраща протидія зловмисникам у мережі – не переходити за фейковими посиланнями. Так ви вбережете свої банківські картки від несанкціонованого доступу. Навіть якщо повідомлення видається вам дуже правдоподібним, не поспішайте натискати посилання. Перевірте на офіційних державних ресурсах цю інформацію. Якщо якась міжнародна організація й вирішила надати грошову допомогу певним категоріям українців, які постраждали від війни, така інформація з’явиться на офіційних ресурсах. Зокрема, й на сайті такої організації.
Роз’яснюйте старшому поколінню про кіберзлочинність
Люди середнього та молодшого віку рідше потрапляють на гачок зловмисників. Набагато вразливішою категорією проти хитрощів кіберзлочинців є старше покоління. Тож роз’яснюйте своїм літнім батькам та іншим родичам, щоб у жодному разі не переходили за фальшивим посиланням. Пояснюйте людям старшого покоління, що працівник банку чи іншої державної (або приватної) установи ніколи не проситиме конфіденційні дані.
Надсилайте скарги і блокуйте такі повідомлення, якщо зустрінете їх в соцмережах, в телеграм-каналах. Так, в середньому минає 15 хвилин від моменту публікації фішингового посилання і його блокування – але навіть за такий короткий час певна кількість людей можуть заковтнути приманку кіберзлочинців.
 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту