pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Лише два тижні, щоб оформити пенсію "по старому"

 Наразі, щоб отримати «класичну» пенсію при досяганні 60 річного віку, українцям необхідно мати за плечима 27 років офіційного трудового стажу

• докладніше

Постійно сидите на роботі? Рухайтесь більше!

 Давайте поговоримо про те, як збільшити фізичну активність людям, які ведуть малорухомий спосіб життя на роботі. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Часто змінюєте роботу? Плюси та мінуси такого підходу


 Ще зовсім недавно часта зміна роботи викликала багато питань в рекрутерів. Проте в наш час до цього питання ставляться значно лояльніше. І якщо ви схильні надто часто змінювати роботу, розглянемо плюси та мінуси такого підходу.

Недоліки такого підходу
Складно відстежувати досягнення. Надто часта зміна роботи перешкоджає досягненню успіху на конкретному місці роботи. Це призводить до проблем зі складанням резюме; або ж на співбесіді вам складно розповідати про свої досягнення людині, яка приймає вас на нову роботу.
Невдоволення роботою. Існує певна категорія людей, які схильні змінювати роботу, як тільки в них виникають якісь труднощі. Погодьтеся, в такій ситуації складно навчитися долати проблеми. Та й сумніви в обраній спеціальності можуть з’явитися, що теж не піде вам на користь.
«Мінус» соціальні гарантії. Часта зміна роботи має ще один суттєвий мінус – працівник не встигає скористатися на повну тими пільгами і бонусами, які надає роботодавець своїм працівникам. А якщо людина з року в рік працює на одному робочому місці, в нормальних компаніях вона потроху починає «обростати» бонусами і додатковими вигодами.
Постійний стрес. Постійні пошуки роботи, адаптація в новому колективі – це завжди стрес. Для когось більший, для когось – менший, але від того стрес не перестає бути стресом. В таких умовах організм швидше виснажиться та перевтомиться, бо витримувати високий рівень стресу довгий час мало хто спроможний.
 
Плюси такого підходу
Обговорили сумне, тепер – про хороше.
Робота мрії. Дійсно, засиджуватися довго на одному місці означає втратити десь у чомусь іншому. Коли ви частіше змінюєте роботи, шанси на те, що ви потрапите в компанію мрії, збільшуються в рази. Звичайно, не в тому випадку, коли людина хапається за першу-ліпшу вакансію.
Прокачування навичок. Часта зміна роботи означає більше знайомств, більше нових людей. Ви вчитеся взаємодіяти з абсолютно різними людьми, а це хороша нагода обростати соціальними зв’язками і прокачувати так звані м’які навички.
 
Підсумуємо
Звичайно, перед тим, як полишити стару роботу, краще одразу підшукати нове місце. Адже домовлятися про співбесіди та умови праці можна й працюючи на іншій роботі. Але водночас потрібно добре зважити всі за і проти, щоб потім не пошкодувати, що відпустили одну гілку, а за іншу так добре й не змогли вхопитися. Зрештою, не забувайте радитися в таких ситуаціях з дорогими вам людьми, думка яких багато для вас важить. Це може вберегти від необдуманих рішень, про які згодом, можливо, доведеться сильно пошкодувати.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту