pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Продавать эффективно: что надо уметь

 Продавать – это искусство. Возможно, даже врожденное.

• докладніше

Які професії повільно вбивають мозок? І як цьому запобігти

  Професії, згадані в цій статті – важливі і потрібні суспільству. Але це не означає, що вони не спричиняють певний вплив на мозок людини, і з цим впливом потім буває важко боротися. Розберемо на прикладі конкретних професій, яку саме шкоду вони можуть завдати з роками мозку і як цьому, власне, запобігти.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Зарплатні очікування українців в 2023 році – чого чекати від влади і роботодавців?


 На жаль, на суттєве зростання зарплат в поточному році українцям не варто сподіватися. Рівень соціального забезпечення лишатиметься переважно на тому ж рівні, що й у 2022 році. Обнадійливою новиною можна вважати той факт, що уряд не планує підвищувати податки для пересічних громадян, навіть попри значний дефіцит держбюджету. Також в поточному році не передбачається підвищення мінімальних доходів українців та прожиткового мінімуму. Вони залишаться на рівні 6700 тис. грн та 2600 тис. грн відповідно.

І хоча влада не зобов’язала роботодавців до перегляду зарплат в обов’язковому порядку, це не означає, що підприємці не можуть зробити це за власним бажанням. Згідно опитувань, бізнес це розуміє і намагатиметься вирішувати це питання. Очікується, що збільшення зарплат відбудеться в межах 8-30%. Тому, за експертними оцінками, індексація бізнесом зарплат своїх працівників призведе в середньому до 12%-го зростання доходів. Але ця ініціатива, повторимось, відводиться виключно роботодавцям. Зрозуміло, що хтось намагатиметься вирішувати це питання, а хтось із роботодавців відкладе його до кращих часів.
Поряд з тим за виплату поточних зарплат і пенсій хвилюватися не доведеться. В цьому році Україна отримає мільярди доларів від міжнародних донорів для покриття всіх соціальних програм. Так, лише від Європарламенту має надійти макрофінансова допомога в розмірі 18 млрд євро. За ці гроші планують покрити всі соціальні бюджетні видатки: пенсії, зарплати, допомога внутрішньо переміщеним особам та людям з інвалідністю. А канадський уряд планує в 2023 році налагодити випуск п’ятирічних облігацій «Ukraine sovereignty bonds». Цей крок дозволить отримати уряду Канади близько 500 млн доларів, які теж допоможуть нашій країні профінансувати частину першочергових видатків у соціальній сфері.
І невеличке нагадування. Якщо перебуваєте в пошуку роботи, зверніть увагу на щотижневик «Пропоную роботу». Тут ви знайдете найактуальніші вакансії і пропозиції з працевлаштування. А завітавши на портал з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua, ви можете створити резюме і теж пошукати підходящі для вас вакансії. Також на цьому сайті в розділі «Публікації» можна ознайомитися з добіркою актуальних статей на тему роботи, фінансів, особистісного та кар’єрного зростання.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту