pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как ужиться с коллективом, если все идет "не так"

 Всегда оставайтесь собой (в хорошем понимании этого) и будьте честны с окружающими.

• докладніше

Як мінімізувати шкоду здоров’ю, якщо подовгу працюєте чи навчаєтеся сидячи

  Чимало часу навчаєтеся чи працюєте, сидячи на одному місці? Статистика свідчить, що тривале сидіння на одному місці по 7-9 годин призводить до проблем зі здоров’ям. Але мінімізувати шкоду здоров’ю за тривалим сидінням на одному місці можна і треба. Розглянемо, які зміни відбуваються в тілі під час тривалого сидіння за комп’ютером чи кермом, і як мінімізувати шкоду здоров’ю.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Кількість працевлаштованих у столиці і зростання попиту на фрілансерів: підсумки за минулий рік


 Якщо поглянемо на статистику за минулий рік, Київському міському центру зайнятості вдалося працевлаштувати 8,6 тисяч осіб. Якщо ж говорити про офіційно зареєстрованих безробітних, торік у столиці такий статус отримали майже 47 тисяч осіб, з них 9 тисяч – громадяни з соціально незахищених категорій населення. Більше 30-ти тис. осіб отримали профорієнтаційні послуги.

Проаналізувавши статистику працевлаштованих, можна зауважити, що найбільша кількість – 1947 осіб – почали працювати у сфері торгівлі та ремонту. В сфері державного управління, оборони та обов’язкового соціального страхування працевлаштувався 841 громадянин, в сфері переробної промисловості – 723 осіб. Освітня сфера завдяки роботі спеціалістів столичної служби зайнятості збільшилася на 709 працівників; дещо менше, а саме 548 громадян, працевлаштувалися в сфері охорони здоров’я і надання соціальної допомоги. Дещо менше працевлаштованих у професійній, науковій та технічній діяльності (529), фінансовій та страховій діяльності (497), сфері транспорту, складських господарств, поштової та кур’єрської діяльності (430), інформаційній та телекомунікаційній сфері (419).
Наразі столична служба зайнятості налічує понад 4 тис. актуальних пропозицій. Станом на перше січня 2023-го року 6,4 тисяч громадян у Києві мають статус безробітного, 4,8 тисяч з яких продовжують отримувати допомогу по безробіттю.
А що ж сфера фрілансу? Статистика показує, що в минулому році в Україні зростала кількість фрілансерів. Кількість українських громадян, які шукали роботу в інтернеті, збільшилася на третину. Так, на біржі фрілансу Freelancehunt приріст фрілансерів становив 33%. Наразі найбільше фрілансерів спостерігається в таких сферах діяльності:
  • в сфері дизайну та арту – 28,6% від загальної кількості вільнонайманих працівників;
  • в сфері роботи з текстами – 20,1%;
  • в сфері програмування – 19,6%.
В категорії «Переклади» попит на фрілансерів зріс на 33%, в категорії «Робота з текстами» – аж на 57%. Паралельно з тим, як зростала кількість виконавців, дещо зросла й кількість замовників робіт (на 12%).
Що стосується запропонованих увазі фрілансерів проєктів, їхня кількість впала на 11%. Цей показник можна вважати незначним, враховуючи обставини, тобто повномасштабне вторгнення рф.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту