pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пять привычек, которые уберегут вас от усталости

 Усталость – вполне объяснимое чувство, которое наступает после продуктивной работы, рабочего дня, психологического или эмоционального перенапряжения. Способы борьбы с усталостью достаточно простые – отдых, эмоциональная разрядка, поддержка режима дня. Наличие многих положительных привычек может не только благоприятно повлиять на состояние организма, но и помочь избавиться от усталости.

• докладніше

"Не те" рабочие привычки

 Вполне возможно, что не в вашу пользу играет одна из выработанных вами привычек построения своего рабочего процесса. Причем, «привычка» может казаться, на первый взгляд, вполне такой «рабочей», однако, именно она будет истолкована, что называется, "наоборот".

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Переймаємо досвід інших компаній: як працівники Київстару долають виклики війни


 Вже більше року думки про пандемію викликають ностальгічні спогади, бо в реаліях війни потрібно постійно адаптовуватися до надскладних викликів. Долати цей шлях як компаніям, так і їхнім працівникам легше, якщо присутня згуртованість і взаємна підтримка. Пропонуємо вам дізнатися, як працівники Київстару долають щоденні виклики війни.

Вирішення проблем з електроенергією
Якщо компанія в змозі забезпечити працівників генераторами – це дозволяє не переривати бізнес-процеси ані на мить. Час коштує грошей, і всі українці добре відчули цю істину цієї зими. Коли подовгу зникає світло, але є генератор, це вирішує проблеми не лише з роботою, а й харчуванням. Не забуваємо про це, адже так багато, виявляється, вирішує холодильник і мікрохвильовка на робочій кухні. І запаси їжі, води, кави і чаю. Бо голодний працівник – це не працівник. Людина не може працювати ефективно, якщо вона думає постійно про їжу, а живіт бурчить від голоду.
 
Організуйте волонтерський рух серед працівників
Така ініціатива не лише допоможе збирати додаткові кошти для військовослужбовців ЗСУ чи потерпілих від війни українців. Така велика і значуща в наш час справа згуртовує працівників, дає змогу відчути причетність до важливої справи. Адже наші хлопці і дівчата на передньому краю оборони щодня потребують безліч речей, від генераторів і турнікетів до шкарпеток і кави. Подумайте всім колективом, що саме ви можете збирати чи скидатися грошима. Будь-яка допомога зараз є важливою, тож ваші зусилля не минуть намарно.
 
Програми психологічної підтримки для працівників
Чудово, якщо ваша компанія може надати своїм працівникам подібні послуги. І не важить, у якому вони форматі – це можуть бути вебінари, онлайн-лекції, індивідуальні консультації, онлайн-групи тощо. Теми для обговорення можна підбирати скільки завгодно: про панічні атаки під час війни, сімейні стосунки, емоційні гойдалки, життя в екстремальних умовах, під час переїзду тощо.
 
Надайте можливості для релокованих працівників
Не відмовляйтеся від працівників, які були вимушені полишити рідні домівки. Надайте їм всю можливу підтримку, допоможіть з переїздом. В ідеалі вони мають бути на зв’язку щодня – з командою, керівництвом. Чудово, якщо компанія не відмовляється від цих працівників, а навпаки – активно впроваджує в практику компанії спільні воркшопи, майстер-класи та тренінги. Самі працівники теж можуть організуватись і створити клуби за інтересами: спорт, читання, кулінарія, серіали. Обмін враженнями теж добре допомагає в психологічному плані, бо розвантажує психіку від трагічних подій і бодай на деякий час відволікає від важких новин.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту