pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Де підзаробити українським пенсіонерам

 При цьому, реальність трохи відрізняється від офіційних даних, й багато пенсіонерів продовжують приймати до роботи 

• докладніше

Шукаєте роботу в Європі чи Україні? Будьте обачними та уникайте шахраїв

  Поки найкращі сини та доньки України обороняють нашу країну на передовій, в тилу з’являються ті, хто охоче нагріє руки на людському горі та біді. Тож будьте обачними, шукаючи роботу в умовах війни, щоб не натрапити на шахраїв, про яких піде мова нижче.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Які компанії наймають нових працівників?


 Новини компаній про розширення бізнесу і найм нового персоналу є особливо приємними в ці складні часи. Тим паче, якщо брати до уваги інфляційний звіт НБУ за січень, в якому зазначається, що безробіття в Україні в 2023 році залишатиметься на рівні 26%.

То які компанії оголосили про пошук нового персоналу і яких спеціалістів потребують? Давайте довідаємося.
 
«Kyivstar.Tech» потребує ІТ-фахівців
Ще в грудні 2022 року Київстар оголосив про створення ІТ-компанії Kyivstar.Tech. Її мета – розвивати сучасні цифрові рішення для клієнтів оператора. Хоча на зовнішній ринок компанія теж планує виходити. Власне, найм нових працівників уже розпочався. Якщо вас зацікавила ця інформація, переходьте за адресою jobs.lever.co/kyivstar, обирайте вакансію і надсилайте резюме.
 
«Нова Пошта Діджитал»: ми теж хочемо в ІТ
Компанія «Нова Пошта» давно перетворилася в групу компаній, які впевнено займають своє місце в тій чи іншій галузі діяльності. Яскравий приклад – дочірня компанія «НП Діджитал», яка була створена ще в 2021 році з метою розвитку централізованих сервісів для групи компаній «Нова пошта». Наразі її штат налічує близько 350 співробітників, а до кінця 2023 року компанія планує найняти ще 200 працівників. І якщо ви опановуєте – чи вже опанували, – одну із сучасних ІТ-професій (аналітик, фахівець з кібербезпеки, DevOps, фронтенд та бекенд-розробка), у вас є можливість стати частиною оновленої компанії.
За словами Андрія Чепіги, директора НП Діджитал, в планах компанії – вивести на ринок напрацьовані продукти в сфері поштових перевезень. Безперечно, досвід «Нової пошти» в оперативній обробці посилок, контролем за переміщенням автотранспорту будуть цікаві багатьом компаніям, які прагнуть оптимізувати ці процеси.
 
Ryanair теж наймає український персонал
Наприкінці січня найбільший лоукостер Європи Ryanair оголосив про свої плани – наймати на роботу українських пілотів і бортпровідників. Такий оптимізм Майкла О’Лірі, генерального директора авіакомпанії, не може не радувати. За його словами, це робиться для того, щоб компанія могла повернутися працювати в Україну, коли це буде безпечно.
Щоправда, не зовсім зрозуміло, про яку кількість працівників йдеться. За дослівною цитатою О’Лірі, «ми наймаємо досить багато українських пілотів та бортпровідників». В будь-якому разі, це позитивна інформація для українців, які перебувають за кордоном і хотіли б здобути таку професію, як бортпровідник/ця. Ця професія не потребує високої кваліфікації, тільки знання англійської і вік.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту