pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Продавать эффективно: что надо уметь

 Продавать – это искусство. Возможно, даже врожденное.

• докладніше

Освітні події для молоді Києва у форматі онлайн – важливе цього тижня

 Погоджуєтеся із твердженням «хто не розвивається, втрачає безліч нових можливостей»? Тим паче, у нашому динамічному світі. І якщо ви належите до активної, ініціативної молоді Києва, зверніть увагу на освітні події, які відбудуться цього тижня у форматі онлайн.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Тренди ринку праці в 2023 році – коротко про найважливіше


 Попри невизначеність, чимало роботодавців все ж переглядатимуть зарплати своїх працівників. Звичайно, на індексацію зарплат впливатимуть як інфляція, так і бойові дії і звільнення нових територій. Це одні з ключових факторів відновлення фінансових прибутків працівників у 2023 році.

Ще один тренд українського ринку праці в 2023 році – закриття базових потреб із боку роботодавців. Мається на увазі забезпечення працівників електроенергією, інтернет-зв’язком та теплом. Такі рішення сприятимуть зростанню лояльності людей до компаній, в яких вони працюють.
Змінювати роботу під час війни – не лише додатковий стрес для українців. Тут також важить фінансовий фактор, бо якщо не вдасться підшукати нову роботу, на що тоді жити? Тож зараз просто мати роботу – це вже успіх, і чимало людей цілком прогнозовано відкладатимуть кар’єрні та зарплатні амбіції до кращих часів.
Постійні обстріли інфраструктури та вимкнення електроенергії частково нівелювали звичний для більшості людей 8-годинний робочий графік. Для компаній і надалі буде в пріоритеті підтримка і захист працівників, а для останніх – пошук можливостей, коли попрацювати. Тобто коли є світло – рано вранці, ввечері, на вихідні або навіть вночі.
Готові постійно навчатися? Матимете більше можливостей! Постійна готовність до самонавчання стане ще одним важливим трендом цього року на українському ринку праці. Якщо ви є активною і цілеспрямованою людиною, така новина не повинна стати для вас розчаруванням. Навпаки, якщо є готовність навчатися, компанії допоможуть і підтримають.
Бути емоційно та стресостійким – теж можна віднести до ключових трендів ринку праці в 2023 році. Тому зберігаємо працездатність, намагаємося не депресувати і всіляко допомагаємо Збройним Силам України.
Оскільки майже мільйон українців служать в ЗСУ, і більшість з них саме чоловіки, можна спрогнозувати ще один важливий тренд ринку праці в цьому році – опанування жінками традиційно чоловічих професій. Безперечно, вони зможуть бути успішними в обраній галузі діяльності, адже професійні риси не корелюють з гендером, віком чи іншими обмеженнями.
Для компаній також важливо буде вчитися взаємодіяти з працівниками, які побували в зоні бойових дій, служили та/чи отримали поранення. Знадобляться програми адаптації мобілізованих і, що особливо важливо, для людей з фізичними вадами.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту