pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Таке бажане підвищення

 Чому ми прагнемо підвищеня? Дехто з підвищених осіб, навіть не здогадувався про таку можливість, а дехто - мріяв, щоб це сталося, вже давно

• докладніше

Обережно, "дистанційка" викликає звикання

 Світові компанії, одна за одною схиляються до намірів не поспішати повертати співробітників назад до офісів

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Молоді художники і дизайнери, долучайтеся до хорошої справи!


 Навчаєтеся на художника чи дизайнера і хочете отримати свій перший справжній проєкт у портфоліо? Та ще й на додачу взяти участь в дуже благородній справі? Тоді для молодих обдарованих киян та жителів столиці є новина – на Київщині відбудують розбомблений притулок для тварин, а до участі в проєкті запросили долучитися молодих дизайнерів та художників.

Йдеться про притулок «Бест Френдз», який розташований в Макарівській громаді. Перед повномасштабним вторгненням в притулку утримувалося більше тисячі безпритульних тварин. На початку війни, в березні, притулок двічі постраждав від авіанальотів та обстрілів російською армією. Тепер тут менше тисячі підопічних, і це при тому, що було зруйновано 70% вольєрів.
Але небайдужі люди активно займаються притулком, а у відновленні допомагають навіть деякі компанії. Так, в компанії Suziria Group замість гучного святкування на честь свого 30-ліття вирішили перед запустити благодійний проєкт разом із фондом UA Animals. Це благодійний проєкт Tails Changes з виділеними від компаніями 2 млн грн на відбудову притулку «Бест Френдз».
Вже здогадалися, для чого їм потрібні молоді і талановиті художники та дизайнери? Звісно, для оздоблення оновленого притулку! Якщо ви хочете взяти участь в такому важливому проєкті, подавайте заявку на участь до 18 лютого. В подальшому ви візьмете участь в конкурсному відборі, який має на меті залучити до проєкту найталановитішу молодь.
Хочете спробувати свої сили? Якщо так, заходьте на веб-сайти UA Animals чи Suziria Group, переходьте за посиланням та реєструйтеся для участі в конкурсному відборі. Це чудова нагода отримати класний проєкт в майбутнє портфоліо.
Але це ще не все. Компанія також планує запустити освітню програму, щоб навчати засновників притулків сучасним системам адміністрування. Сучасний притулок – це дотримання міжнародних стандартів у роботі та подальшої адаптації тих тварин, яких заберуть з притулку небайдужі люди. Користуючись нагодою, нагадуємо всім жителям столиці та Київщини, що якщо ви бажаєте придбати тварину чи кота в свою сім’ю, краще заберіть тварину з притулку. А якщо такої змоги немає, можна принаймні взяти опіку над конкретною твариною в притулку. Це найменше, що може зробити для безпритульних тварин кожен небайдужий громадянин.
Бажаємо успіхів у конкурсному відборі, якщо надумаєте взяти участь в цьому проєкті!
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту