pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Дистанційні та надомні працівники – яка між ними різниця?

 Багато хто плутає ці поняття між собою, помилково вважаючи їх синонімами. Але це не так. Давайте розбиратися, яка між ними різниця.

• докладніше

Сумнівні вакансії, на які не варто подаватися

  З проблемою пошуку роботи може зіштовхнутися кожна людина. На жаль, достойне місце роботи не завжди вдається отримати, зважаючи на кількість сумнівних вакансій, які можуть трапитися пошукачу в інтернеті. Студентам теж варто взяти на замітку, як розпізнати сумнівні вакансії і не витрачати на них свій час.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

В Київській області планують збудувати нову фабрику


 Коли під час війни дізнаєшся такі новини, серце наповнюється радістю. Адже це означає, що життя продовжується, що іноземні інвестиції все ж не минають стороною нашу країну. Цього разу жителів Київської області порадувала британсько-нідерландська компанія Unilever PLC, яка виділить 20 мільйонів євро на будівництво фабрики з виготовлення засобів особистої гігієни.

Як повідомили у прес-службі британсько-нідерландської компанії, їхнє бажання збудувати нову фабрику в Україні є свідченням їхньої довгострокової відданості Україні та українському народу. А генеральний директор «Unilever Україна» Василь Бовділов зазначив, що завдяки ініціативі британців та нідерландців будуть не лише створені нові робочі місця в Київській області. Цей крок призведе до збільшення виробничих потужностей, і також дозволить виробляти для українських споживачів високоякісні гелі та шампуні відомих брендів. Йдеться про всесвітньовідомі бренди Dove, Axe, TREsemme та Clear.
Розпочати будівництво фабрики планують вже в цьому році. Відкриття заплановано на наступний рік. Поява нової фабрики на Київщині створить близько сотні нових робочих місць. Вироблена продукція поступатиме переважно на український ринок засобів особистої гігієни, хоча експортувати частину продукції планують також до європейських країн.
Приємно усвідомлювати, що Unilever PLC – одна з компаній, яка ще в березні 2022 року оголосила про припинення інвестицій до країни-терориста. Експорт їхніх товарів до росії теж під забороною, як і замороження витрат на медіа та рекламу.
Якщо ви з Київщини та шукаєте наразі роботу, зверніть увагу на те, що з моменту повномасштабного вторгнення до Київської області релокувалися 68 підприємств. Частина переміщених виробництв вже запущені й активно працюють. 
Дізнаючись про такі перспективні новини, як відкриття нових підприємств, хочеться вірити, що в осяжній перспективі їх буде значно більше. До речі, для допомоги бізнесу в складні воєнні часи започаткована низка урядових програм. Такі програми підтримки бізнесу спрямовані на зменшення відсотків на кредитування підприємницької діяльності. Зокрема, власникам бізнесу варто звернути на державну програму під назвою «Доступні кредити 5-7-9%». Скористатися її можливостями можуть представники будь-якого бізнесу.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту