pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Про оптимальный срок работы на одном месте

 Работодатели относятся очень осторожно к тем соискателям, которые предпочитают или вынуждены часто менять работу, называют их «летунами». Часто HR-менеджеры пренебрегают резюме таких работников, оставляя их на самый крайний случай. Какой же срок работы на одном рабочем месте считается допустимым и в каких компаниях?

• докладніше

Родинне підприємство на Київщині вирощує печериці для військових

 Сімейний бізнес родини Ільчуків був започаткований ще в 2009 році. На початок військової агресії рф потужність їхнього виробництва складала близько 120 тонн вирощених печериць щомісяця. Початок війни, зрозуміло, порушив виробничі процеси. Попри всі труднощі, родина Ільчуків вирішила не залишати свій бізнес напризволяще, і надалі вирощувати смачні гриби. Тепер уже для того, щоб готувати гарячі обіди для військових та тероборони.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сім тисяч мікроґрантів для малого бізнесу в 2023 році


 Важлива інформація для українців, які задумуються над відкриттям власного бізнесу – в цьому році урядом передбачено 1,8 млрд грн. на започаткування і розвиток малого бізнесу. Таку інформацію оприлюднила в ефірі Національного телемарафону Тетяна Бережна, заступниця міністра економіки.

За словами Тетяни Бережної, програма мікроґрантів «Власна справа» минулого року показала хороші результати. Грошову допомогу від держави на розвиток власного бізнесу отримали 3300 підприємців. Водночас кількість робочих місць, які їм вдалося створити, перевищує 8000.
Що цікаво, серед ґрантових ініціатив проєкту «єРобота» ця програма мікроґрантів здобула найбільше прихильності. Цьогоріч теж охочих для участі в програмі «Власна справа» теж не бракує. І це підтверджує перша хвиля подачі заявок, яка стартувала з початку лютого. За тиждень (1-7 лютого) через портал «Дію» було подано вже 200 заявок на отримання ґранту. В залежності від масштабності бізнес-проєкту сума коштів, яку можуть виділити на одну заявку, коливається в межах від 50-ти до 250-ти тис. грн.
Отримані кошти підприємець може витратити на закупівлю сировини та обладнання, оренду приміщення тощо. Для отримання мікроґранту не обов’язково бути бізнесменом-початківцем – діючі підприємці теж можуть розраховувати на отримання грошової допомоги. Що цікаво, сфера діяльності «мікроґрантових» підприємців розділилася наступним чином: 30% – оптова та роздрібна торгівля, ремонт автомобілів, 20% – переробна промисловість, 13% – організація харчування. Найбільшу кількість мікроґрантів отримали підприємці з Києва, Львова та Рівного.
До уваги жінок-переселенок, які переїхали до столиці. Зверніть увагу на Громадський центр «Vcentri Hub: Шевченківський», який розташований за адресою вулиця Володимирська, 51 Б. Тут відбуваються важливі проєкти, приміром – жінок-переселенок навчають, як започаткувати власний бізнес. Зокрема, українки з числа переміщених осіб дізнаються, як скласти бізнес-план і втілити підприємницьку ідею в життя.
Наразі до проєкту залучили 35 жінок, які вже 11-го лютого отримають сертифікати курсу з підприємницької діяльності. Ідея цього проєкту належить організаціям «Український Жіночий Фонд», «Біла Стрічка Україна» та «Центр ЯМаріуполь». Учасниці проєкту й надалі зможуть підтримувати зв’язок із організаторами, які допоможуть із пошуком коштів для втілення їхніх ідей в якості успішного бізнесу.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту