pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Українські ВНЗ потрапили до рейтингу найкращих у світі

 Перші місця рейтингу заслуговано й традіційно обійняли ВНЗ зі Сполученних Штатів

• докладніше

Поради про власну справу, які краще проігнорувати

  Працюєте на звичайній роботі, але мрієте відкрити власну справу? В такому разі зважте на поради нижче, які сміливо можна віднести до найгірших порад про бізнес, які отримували відомі підприємці.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як уряд намагається підтримати одиноких матерів, які шукають роботу?


 Український уряд шукає партнерів для реалізації низки програм, спрямованих на підтримку жінок, які шукають роботу, чи хочуть спробувати себе в підприємництві. Про це нещодавно заявила міністр економіки Юлія Свириденко, в рамках зустрічі із Сабін Гюнеш, представницею ООН Жінки в Україні.

За словами Юлії Свириденко, уряд наразі посилено працює над підвищенням рівня зайнятості населення. Велика увага приділяється залученню жінок до підприємництва. Для цього їм готові надавати мікрогранти для розвитку середнього та малого бізнесу (до слова, подібна ініціатива планується також і для ветеранів, які хочуть започаткувати власний бізнес). Міністр економіки зауважила під час зустрічі, що вже діють декілька урядових програм, які мають на меті сприяти працевлаштуванню жінок. А для підвищення їхньої конкурентоздатності – перекваліфікація і опанування нових професій.
Ще одна мета подібних урядових програм – підтримка українських жінок, які захочуть повернутися з-за кордону і взяти участь у відновленні країни. Пошук партнерів для реалізації подібної ініціативи ведеться.
Також Юлія Свириденко зазначила, що діють програми фінансового стимулювання роботодавців працевлаштовувати на роботу жінок. І якщо з минулого року роботодавець може отримати від держави компенсацію за працевлаштування ВПО, то з цього року – компенсацію за працевлаштування одиноких матерів з дітьми.
Тетяна Бережна, заступниця міністра економіки, подала наступну інформацію: тільки за минулий рік понад 6 тис. жінок виявили бажання розпочати власний бізнес за програмою «Власна справа». Кошти на старт власної справи вже отримали майже 1,5 тис. жінок. Що цікаво, майже половина успішних грантових заявок в 2022 році – саме від жінок. За словами Тетяни Бережної, вже незабаром планується розширення цієї програми. Це означає, що дружини ветеранів російсько-української війни зможуть отримати від держави 500 тис. грн. на розвиток сімейного бізнесу.
Ті жінки, які бажають пройти програми перекваліфікації, зможуть отримати затребувану на ринку праці професію. Вже в квітні отримає життя нова грантова програма «Старт в ІТ», яка дасть можливість на отримання гранту для навчання в сфері ІТ. Розкажіть про цю ініціативу знайомим жінкам, які наразі без роботи або ж мріють працювати в ІТ.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту