pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• докладніше

В Київській області планують збудувати нову фабрику

  Коли під час війни дізнаєшся такі новини, серце наповнюється радістю. Адже це означає, що життя продовжується, що іноземні інвестиції все ж не минають стороною нашу країну. Цього разу жителів Київської області порадувала британсько-нідерландська компанія Unilever PLC, яка виділить 20 мільйонів євро на будівництво фабрики з виготовлення засобів особистої гігієни.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як розвиватися бізнесу в Україні після перемоги?


 Великою проблемою нашої країни з моменту набуття незалежності є наше відчуття меншовартості, сумний спадок совкових реалій. Але війна за нашу незалежність доводить усьому світові, що Україна є, без сумнівів, найбільш недооціненою країною в Європі. А це означає, що після перемоги український бізнес матиме безліч можливостей для розвитку. Давайте з’ясуємо, які нові напрямки треба розвивати українському бізнесу після перемоги.

Вихід на світові ринки
Українським бізнесменам не завадить привчати себе до думки, що базовим ринком збуту їхніх товарів та послуг має бути не Україна, а весь світ. Хоча деякі провідні українські компанії вже розпочали експансію в Європі. Маємо на увазі Нову пошту і Розетку, які запустили бізнес в Польщі, а Нова пошта в середині березня відкрила перший офіс у Литві. Перший, але не останній.
Окрім Європейського союзу, українським бізнесменам треба звертати увагу й на африканські країни, і на Близький схід, і на Південно-східну Азію. Але для успіху цих чудових починань не завадить навчитися мислити так, як мислять жителі тих чи інших країн. Якщо не зважати на ментальність окремо взятого народу, навіть найкращі бізнес-моделі там не приживуться.
Це серйозне питання, на яке слід звернути увагу навіть власникам маленького бізнесу.
 
Цифровізація і передові бізнес-моделі
Українські напрацювання в сфері діджиталізації державних послуг вже стали предметом зацікавлення декількох європейських країн. Не викликає сумнівів й те, що ця тенденція триватиме й надалі.
Українським бізнесменам вже зараз можна дати одну цінну пораду: шукайте бізнес-партнерів в європейських країнах, налагоджуйте з ними зв’язок, переймайте їхній досвід і діліться своїм. Нам є що запропонувати світу, і якість надання послуг та їхня швидкість, оперативність – чи не на першому місці. Ось вам приклад – порівняйте якість українського інтернету і, приміром, польського. Для багатьох українських біженців, які опинилися в Польщі, стало неприємним відкриттям, що наші компанії-провайдери, виявляється, за смішну ціну пропонують стабільний доступ до інтернету. В Польщі така ситуація далеко не на кожному кроці, та й за сам інтернет-зв’язок доводиться платити значно більше.
Тому в питанні якості і швидкості надання послуг ми маємо що запропонувати Європі і світу, навіть попри війну.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту