pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Чи можна розраховувати на кредит безробітному?

 Це питання хвилює багатьох українців: не тільки безробітних, а й тих, хто працює, лишень зарплату отримує в конверті. І хоча відсутність офіційного працевлаштування ускладнює завдання, але кредит все ж можна отримати.

• докладніше

Поради, як ветеранам полегшити пошук роботи

Як використати свій ветеранський досвід, щоб полегшити собі пошук роботи? Давайте з’ясуємо.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Популярні вакансії в Києві у лютому


 Київський міський центр зайнятості наприкінці лютого поділився статистикою найпопулярніших вакансій за поточний місяць. Статистика сформована на основі 4,4 тисяч актуальних вакансій, з якими роботодавці звернулися до столичної служби зайнятості.

Серед найчисельніших вакансій – водії (237 вакансій), педагогічні працівники (277 вакансій) та робітники з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями (360 вакансій).
Серед інших популярних вакансій – швачки та медичне сестри теж мають до розгляду чимало пропозицій роботи (136 і 112 відповідно). Якщо маєте фармацевтичну освіту, знаєтеся на слюсарній справі або готові попрацювати продавцем продовольчих товарів – теж без роботи не залишитеся. Станом на другу половину лютого Київський міський центр зайнятості пропонує фармацевтам 77 вакансій, слюсарям-сантехнікам – 96 вакансій, а продавцям продтоварів – 97 вакансій.
Спостерігається також попит на електромонтерів – 66 вакансій, двірників – 64 вакансії, кухарі – 58 вакансій. Випускникам педагогічних закладів з дипломом дошкільної освіти у столиці пропонується 50 вакансій вихователів дитсадків.
Які ще вакансії найчастіше пропонують працівники Київського центру зайнятості в лютому? Для лікарів загальної практики, сімейних лікарів – 41 вакансія, соціальним робітникам теж запропонують наразі 41 вакансію; електрогазозварникам – 39 вакансій, токарям – 35. Для практичних психологів та електромеханіків – по 30 вакансій відповідно.
Але щодо більшості вакансій є один нюанс: роботодавці в середньому пропонують невисокий рівень оплати праці. В середньому виходить 11,5 тис. грн/місяць. Звичайно, працювати двірником, та ще за такі гроші, не захоче молодь або люди середнього віку. Але для пенсіонерів навіть така невисока, як для столиці, зарплата може виявитися справжнім спасінням. 
Але робітники з певною кваліфікацією можуть підшукати в КМЦ роботу із заробітною платою мінімум в два рази більше, в розмірі 25-26 тис. гривень. Йдеться про ковалів, які працюють на молотах і пресах, колористів, машиністів каротажної станції чи мотористів. Також на середній заробіток в розмірі 20-25 тис. грн можуть розраховувати лікарі, менеджери, інженери та аналітики з питань фінансово-економічної безпеки.
Наостанок додамо, що в січні цього року 86 київських роботодавців отримали кошти за працевлаштованих переміщених осіб (в кількості 240 людей). Загальна сума компенсації склала більш ніж 2,5 млн гривень.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту