pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Современные тренды рынка умений и навыков

 Если вы обладаете каким-либо из перечисленных ниже навыков или умений, причем используете эти «способности» регулярно и профессионально, то с трудоустройством в будущем, у вас точно не возникнет проблем.

• докладніше

Глобальная "детенизация" украинского бизнеса?

 В сфере строительства таких работников оказалось в 2,6 раза больше по сравнению с указанным прошлым месяцем, в сфере торговли – в 3,6 раза, в ресторанном и гостиничном бизнесе – в 5 раз.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Перспективне стажування для амбітних студентів – скористайтеся шансом розпочати успішну кар’єру


 Пропонуємо вашій увазі добірку вакансій від українських компаній, які пропонують перспективне стажування для амбітних студентів. Це хороший шанс розпочати власну кар’єру у відомій компанії і здобути перший професійний досвід.

Стажування в HR-відділі компанії NESTLE (Харків)
До стажування запрошуються студенти вищих навчальних закладу з рівнем англійської не нижче Pre-Intermediate. Майбутні обов'язки полягатимуть в пошуці та підбору працівників на виробництво, проведенні первинних співбесід і комунікації з менеджментом компанії для вирішення питань, пов’язаних з наймом співробітників тощо.
 
Стажування в ІТ-департаменті Укрсиббанку (Київ)
Банк пропонує амбіційному студенту стажування на посаді молодшого фахівця підрозділу з питань розробки програмного забезпечення. Зверніть увагу на цю вакансію, якщо здобуваєте вищу технологічну освіту або за напрямком «проєктний менеджмент», і зможете вести листування англійською мовою. Вітається також досвід у сфері проєктної діяльності.
 
Асистент відділу маркетингу в компанію GMS (Київ)
GMS – це міжнародна компанія в сфері телекомунікацій. Стажування на посаді асистента в маркетинговий відділ пропонується пройти випускникам вишів або студентів, які навчаються на останньому курсі. Серед побажань до кандидата – вільне володіння англійською, аналітичні здібності та готовність до виконання нових для себе завдань.
 
Молодший спеціаліст в сфері ризик-аналітики, банк Credit Agricole (Київ)
Здобуваєте професію в галузі економіки, фінансів чи аудиту? Маєте невеликий досвід роботи або взагалі без досвіду? Спробуйте свої сили в цікавій сфері ризик-аналітики, але важливо володіти англійською хоча б на рівні Intermediate.
 
Молодший юрист в компанію Philips (Київ)
Для стажування у відомій компанії на цю посаду потрібен диплом за фахом правознавства, бажання навчатися та прокачана англійська. Між іншим, ця вакансія передбачає гібридний формат роботи. Це означає, що вам доведеться один-два рази на тиждень приходити в офіс.
 
Стажер практики кримінального права, компанія Arzinger (Київ)
Для цієї вакансії теж потрібна юридична освіта, але в команду готові взяти студента. Стажування передбачає моніторинг та аналіз новин з області законодавства, підготовку юридичних документів та допомогу в створенні презентацій та статей на правову тематику.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту