pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Основные повседневные правила успешных женщин

 Почти каждая современная женщина живет планами об успешной работе и завоевании мира. Некоторым все же удается этого добиться. Эти успешные женщины с радостью готовы поделиться повседневными правилами, с помощью которых им удалось добиться высот в профессиональной сфере. Уж у них точно есть свои секретики для вас, как быть успешным.

• докладніше

Прогнози трудової міграції на поточний рік

 За минулий рік, зі схожою проблемою зіткнулися 39 країн світу, найбільш від неї постраждали ринки праці країн Східної Європи

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Дефіцит українських заробітчан у Польщі – які професії найбільше затребувані?


 В цьому році попит на українські робочі руки в наших західних сусідів очікується на рекордному рівні. Ми неодноразово писали про те, що польська економіка розвивається швидкими темпами, і що навіть попри пандемію в минулому році (2021 р.) поляки відчували значну потребу в українських заробітчанах. Давайте з’ясуємо, у яких професіях буде спостерігатися найбільший попит на українських заробітчан у 2022-му році.

Як свідчать проведені дослідження в Польщі, проблем з пошуком роботи в українських заробітчан не виникне. Навпаки, польські кадрові агентства будуть змагатися за увагу заробітчан, адже у дефіциті перебуває близько 30 професій. Найбільші проблеми з пошуком «робочих рук» спостерігаються у таких важливих галузях, як будівництво, перевезення та промисловість.
Наприклад, професія працівника складу є однією з найбільш дефіцитних на даний час. Робітники потрібні як і на величезні склади, що обслуговують відомі бренди одягу, так і компаніям, які реалізовують свою продукцію онлайн. Попит на таких працівників здебільшого сезонний, але навіть не в пікові місяці навантажень для людей, які бажають працювати на складах, не бракує вакансій.
Ще одна галузь, яка зіткнулася з нестачею іноземних робітників – харчова промисловість. Найбільший дефіцит у цих працівниках відчувають на собі Поморське та Західно-Поморське воєводства, бо саме тут розташовується велика кількість рибопереробних заводів та фабрик, а також Куявсько-Поморське та Великопольське воєводства, які мають розвинену м’ясопереробну промисловість.
Якщо говорити про ті професії, для яких потрібна висока кваліфікація та роками відточені навички роботи, з ними теж спостерігається значний дефіцит. Це водії-далекобійники, вчителі та медики, бухгалтери та програмісти.
Очікується, що будівельна галузь також зіткнеться з чималими труднощами в 2022 році. І хоча будівельна галузь польської економіки може похвалитися значним зростанням зарплат за останні роки, але з наймом іноземних працівників спостерігаються проблеми, і причин тут можна виділити декілька: по-перше, сама галузь передбачає найм майже одних чоловіків, що вже зменшує «можливість для маневру»; по-друге, складні умови праці та часті заборгування виплат теж не сприяють швидкому закриттю вакансій у будівельній галузі.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту