pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

За чиї "голови" в Україні добре платитимуть цього року

 Експерти одностайно стверджують, що збільшення зарплат – процес, який тільки набирає оборотів і його продовження, ми будемо бачити та відчувати і на протязі всього 2019 року

• докладніше

Чи увесь робочий час нам оплачено?

 Така форма заохочення роботи людини, як погодинна оплата праці, до сих пір новина на українському ринку праці

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Робота | Интервью
Прагнути успіху (Інтерв'ю ::  №43 :: "Пропоную Роботу")
Кожна спеціальність має свої особливості й інженер не виняток. Напрямків діяльності інженерів досить багато. Про один такий напрямок розповів нашому кореспондентові Миколі МАЙСТРУКУ Станіслав БАЖИН, директор ТОВ «Линтеко»...
Таксі замовляли? (Інтерв'ю ::  №43 :: "Пропоную Роботу")
Якщо ми не встигаємо кудись дістатися громадським транспортом, або просто хочемо проїхатися з комфортом, ми викликаємо таксі. Для цього потрібно лише набрати номер тієї чи іншої служби та поспілкуватися із жіночкою з приємним голосом...
Доброму коневі — й добра збруя (Інтерв'ю ::  №45 :: "Пропоную Роботу")
Вигляд гарцюючого коня здатен причарувати будь кого. Мабуть саме тому, незважаючи на перипетії, конярство в Україні виходить із забуття.
Бути на крок попереду конкурентів (Інтерв'ю ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
Розмова з менеджером провідної київської компанії з надання рекламних послуг Ніною РОЗДОБУДЬКО.
Вантажнику роботу знайти легко (Інтерв'ю ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
На відміну від Європи, в Україні професія різнороба і вантажника на ринку праці користується постійним попитом. Які ж вимоги у роботодавців до здобувачів на цю посаду ми запитали у Євгена Риженкова, комерційного директора ТОВ «Континент».
Головне — бажання працювати (Інтерв'ю ::  №47 :: "Пропоную Роботу")
Закладів громадського харчування у Києві достатньо, і тому влаштуватися на роботу в клуб, кав’ярню чи ресторан неважко. А про те, як це треба робити і на що саме очікують роботодавці, нам розповіла Олеся, яка працює офіціанткою у молодіжному клубі.
Наталья Оськина: «Реальную отдачу можно получить только от профессионалов» (Інтерв'ю ::  №47 :: "Пропоную Роботу")
С менеджером по персоналу компании «Эко» Натальей Оськиной беседует наш журналист Денис Петров.
Офіціант - професія відповідальна (Інтерв'ю ::  №47 :: "Пропоную Роботу")
Люди відвідують ресторани з різних причин — щоб поспілкуватися, відпочити, і звичайно, смачно поїсти у приємній та затишній обстановці. Для того, щоб ніщо не зіпсувало відвідувачам настрій, якість обслуговування повинна бути високою і цілком відповідати рівню закладу.
Мій дім — моя фортеця (Інтерв'ю ::  №48 :: "Пропоную Роботу")
Що може бути важливішим для будь-якої сім’ї, кожного з нас, ніж власна ошатна оселя. Трапляється, що вирішенням житлової проблеми ми займаємося самотужки, іноді, щоб розібратись із безмежністю вибору, звертаємось до професіоналів, до агентств із нерухомості. Про особливості роботи останніх розповідають Оксана Пухлякова, виконавчий директор агентства з нерухомості «Рапсодія» та Леся Чайка, провідний фахівець.
У пошуках впевненості (Інтерв'ю ::  №48 :: "Пропоную Роботу")
У скрутне становище, коли доглядіти хвору і рідну людину не вистачає ані кваліфікації, ані часу потрапляє багато українців. А перед вибором: покинути вдало розпочату кар’єру чи займатися домашнім господарством постає майже кожна сьома жінка. І тоді зникають усі дрібні негаразди, на місце яких приходить одна єдина велика проблема: що робити, адже у ваших руках доля близьких і рідних вам людей?
Анна Ганич: Починаємо з правильного діагнозу (Інтерв'ю ::  №50 :: "Пропоную Роботу")
Здоров’я людини — це найцінніша річ у світі, бо як зазначав академік Амосов, «здорова людина може бути щасливою, а хвора — ніколи». Поновити втрачене здоров’я не просто, тому дбати про своє дорогоцінне слід постійно, своєчасно та відповідально. У цьому нам допомагають медики. Про один із сучасних медичних центрів розповідає заступник директора з кадрів Анна Ганич.
Робота для тих, в кого щире серце (Інтерв'ю ::  №3 :: "Пропоную Роботу")
Дитячий садок № 298, що розташований поблизу станції метро «Дружби народів», знайти було неважко. Переступивши його поріг, я поринув у зовсім інший світ: сміх, що лунає ніби звідусіль, теплота, спокій, радість, сонячні посмішки вихователів, — здавалося, усім цим пронизана кожна цеглинка, кожен предмет у цьому закладі.
В свободном полете (Інтерв'ю ::  №41 :: "Пропоную Роботу")
Профессия модели — мечта многих девчонок. Эксклюзивные наряды, изысканный макияж, вспышки фотокамер, глянцевый блеск обложек журналов и сотни восхищенных взглядов. Мало кто знает, что на самом деле скрывается за этим шиком. Беззаботная жизнь? Легкие деньги? Богатые поклонники? Возможно. Но есть одна обязательная составляющая успеха, без которой всего этого не достигнешь…
Будни сладкой жизни (Інтерв'ю ::  №45 :: "Пропоную Роботу")
Кто в детстве не мечтал работать продавцом мороженого или на шоколадной фабрике — быть поближе к заветным, но запретным сладостям? Именно поэтому профессию кондитера можно отнести к разряду детских грез. Лишь поближе узнав суть профессии, понимаешь, что стоит за каждым сладким угощением.
ХОТЕЛ В HOTEL? (Інтерв'ю ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
Застелить кровать или пропылесосить ковер — казалось бы, что проще? Но оказывается, малейшая соринка, предательски зацепившаяся за ворс паласа, или неровности недостаточно тщательно застеленной постели могут стать причиной нареканий со стороны администратора отеля или особо привередливого постояльца. Так что, работа горничной кажется простой только на первый взгляд.
«ПРОРВЕМСЯ!» — ОТВЕТЯТ ОПЕРА! (Інтерв'ю ::  №49 :: "Пропоную Роботу")
Сотрудник уголовного розыска. Об этой профессии чаще других снимают художественные фильмы и документальные ленты. В жизни труд оперативных работников — не столь романтичен. При всей рискованности, трудности и сложности профессии она не становится менее востребованной и менее нужной. И это должно быть понятно сегодняшним курсантам — будущим защитникам.

Статті 0 по 1616) Сторінки:  1 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту