pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Ошибки – не повод для увольнения

 К сожалению, ошибки преследуют нас на каждом шагу в повседневной жизни. На работе мы вынуждены взаимодействовать с огромным количеством коллег, решать сложные умственные и физический задачи – весь этот труд тоже не обходится без допущения ошибок какой-либо стороны. Это не может не расстраивать специалиста, ведь такие оплошности ведут к гневу начальства, к выговорам, увольнениям. Так как ошибки допускают все, это вовсе не повод увольнять специалиста.

• докладніше

Професії, які ніколи не втратять актуальності

  В епоху стрімких перемін молодому поколінню легко розгубитися. Яку професію опановувати, щоб було цікаво розвиватися і щоб вона не втратила актуальності в майбутньому? Спробуємо розібратися.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Доброму коневі — й добра збруя


Доброму коневі — й добра збруя
Ніна ПРОЦКО,
директор
ПП «Мустанг».
Тел. 564-87-69.

Вигляд гарцюючого коня здатен причарувати будь кого. Мабуть саме тому, незважаючи на перипетії, конярство в Україні виходить із забуття. З’являються кінна міліція, курси верхової їзди, завдяки конетерапії лікують дитячий церебральний параліч та деякі вади опорно-рухового апарату, а люди, які мають високий рівень життя, присвячують своє дозвілля верховій їзді. Розвиток конярства відродив і призабуті ремесла, наприклад, все частіше шукають таких фахівців, як шорник. Про особливості роботи його розповіла Ніна Процко, директор ПП «Мустанг».

— Пані Ніно, розкажіть, будь ласка, хто такий шорник?
— Шорник — це спеціаліст, який виготовляє шорно-сідельні вироби зі шкіри: військову амуніцію, чохли для зброї та фотоапаратів, авточохли, шкіргалантерейні вироби, збрую для коней. Наше підприємство спеціалізується на виробництві сідел для коней: пастуших, козачих, тренувальних, спортивних, виїзних, міліцейських, а також хомутів, шорок, наритників, седелок, вуздечок, бігових і парадних комплектів.

— Якими вміннями та навичками необхідно володіти цьому спеціалістові?
— Шорник має знати властивості застосовуваної у виробництві шкіри, вміти працювати зі спеціальними механічними і ручними пристосуваннями, робити затяжку шкіри на сідло, мати навички шиття вручну за допомогою гачка та інших пристосувань для виготовлення шорних виробів, які, як правило, від початку й до кінця виготовляє один спеціаліст. Цей промисел зазвичай межує з мистецтвом — при виготовленні парадної амуніції застосовуються різні види прикрас. Тому він ще й повинен мати художній смак.

— Які ж вимоги ставляться до здобувачів на цю посаду?
— Вікових обмежень на підприємстві нема, навпаки, практика свідчить, що чим старший за віком співробітник, тим вищий рівень його професіоналізму. Було б добре, якби людина, що йде до нас на підприємство, працювала раніше безпосередньо з кіньми. Шорник — традиційно чоловіча професія, адже в нього має бути значна фізична сила. Крім професійних якостей суттєвими є і особистісні — відповідальність, пунктуальність, дисциплінованість, і що сьогодні актуально — відсутність схильності до алкоголю. Запрошуємо на співбесіду всіх, хто відповідає зазначеним вимогам, на якій, передусім, звертаємо увагу на трудовий стаж претендентів (мінімум — 3 роки роботи на подібній посаді). Для нас також важливим є і місце проживання — бажано, Харківський район (Бортничі). Випробувальний термін триває протягом двох місяців. Форма оплати праці, пропонована шорникам на нашому підприємстві, — відрядно-преміальна, і те скільки заробляє спеціаліст цілком залежить від нього.
 
Інтерв'ю провів Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту