pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пражский торг

Богемский хрусталь, Карловы Вары, «Стобашенная» Прага, две тысячи феодальных замков, всемирно известное пиво… Как минимум, «пять причин», чтобы посетить Чехию. Но не только осмотр местных достопримечательностей привлекает тысячи украинцев в этот «Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в короне мира», — как живописал страну великий Гете. Многие наши соотечественники уезжают в Чехию, привлеченные возможностью трудоустройства и открытия малого бизнеса. И в этом ракурсе стоит присмотреться к сказочной стране повнимательнее.

• докладніше

"Менять" - "не менять": что делать, если не нравится ваша работа?

 Психологи уверены, что прежде чем принимать такое ответственное решение, каждый должен прояснить для себя ряд ключевых вопросов.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Доброму коневі — й добра збруя


Доброму коневі — й добра збруя
Ніна ПРОЦКО,
директор
ПП «Мустанг».
Тел. 564-87-69.

Вигляд гарцюючого коня здатен причарувати будь кого. Мабуть саме тому, незважаючи на перипетії, конярство в Україні виходить із забуття. З’являються кінна міліція, курси верхової їзди, завдяки конетерапії лікують дитячий церебральний параліч та деякі вади опорно-рухового апарату, а люди, які мають високий рівень життя, присвячують своє дозвілля верховій їзді. Розвиток конярства відродив і призабуті ремесла, наприклад, все частіше шукають таких фахівців, як шорник. Про особливості роботи його розповіла Ніна Процко, директор ПП «Мустанг».

— Пані Ніно, розкажіть, будь ласка, хто такий шорник?
— Шорник — це спеціаліст, який виготовляє шорно-сідельні вироби зі шкіри: військову амуніцію, чохли для зброї та фотоапаратів, авточохли, шкіргалантерейні вироби, збрую для коней. Наше підприємство спеціалізується на виробництві сідел для коней: пастуших, козачих, тренувальних, спортивних, виїзних, міліцейських, а також хомутів, шорок, наритників, седелок, вуздечок, бігових і парадних комплектів.

— Якими вміннями та навичками необхідно володіти цьому спеціалістові?
— Шорник має знати властивості застосовуваної у виробництві шкіри, вміти працювати зі спеціальними механічними і ручними пристосуваннями, робити затяжку шкіри на сідло, мати навички шиття вручну за допомогою гачка та інших пристосувань для виготовлення шорних виробів, які, як правило, від початку й до кінця виготовляє один спеціаліст. Цей промисел зазвичай межує з мистецтвом — при виготовленні парадної амуніції застосовуються різні види прикрас. Тому він ще й повинен мати художній смак.

— Які ж вимоги ставляться до здобувачів на цю посаду?
— Вікових обмежень на підприємстві нема, навпаки, практика свідчить, що чим старший за віком співробітник, тим вищий рівень його професіоналізму. Було б добре, якби людина, що йде до нас на підприємство, працювала раніше безпосередньо з кіньми. Шорник — традиційно чоловіча професія, адже в нього має бути значна фізична сила. Крім професійних якостей суттєвими є і особистісні — відповідальність, пунктуальність, дисциплінованість, і що сьогодні актуально — відсутність схильності до алкоголю. Запрошуємо на співбесіду всіх, хто відповідає зазначеним вимогам, на якій, передусім, звертаємо увагу на трудовий стаж претендентів (мінімум — 3 роки роботи на подібній посаді). Для нас також важливим є і місце проживання — бажано, Харківський район (Бортничі). Випробувальний термін триває протягом двох місяців. Форма оплати праці, пропонована шорникам на нашому підприємстві, — відрядно-преміальна, і те скільки заробляє спеціаліст цілком залежить від нього.
 
Інтерв'ю провів Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту