pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Тесла ищет "контролера" для Маска

 Илону Маску нужен "сдерживающий фактор"

• докладніше

Хочете працювати водієм, але не маєте водійського посвідчення? Ось нова процедура їхнього отримання

  Є люди, які змалку не уявляють своє життя без автомобіля, без керма і коробки передач під рукою. І якщо ви належите до цих людей, але ще навчаєтеся у ВНЗ і хочете отримати права, щоб, можливо, в майбутньому працевлаштуватися водієм – візьміть до уваги, що з 24 липня в нашій країні набули чинності нові правила отримання водійських прав.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Мій дім — моя фортеця


МІЙ ДІМ - МОЯ ФОРТЕЦЯ


Що може бути важливішим для будь-якої сім’ї, кожного з нас, ніж власна ошатна оселя. Трапляється, що вирішенням житлової проблеми ми займаємося самотужки, іноді, щоб розібратись із безмежністю вибору, звертаємось до професіоналів, до агентств із нерухомості. Про особливості роботи останніх розповідають Оксана Пухлякова, виконавчий директор агентства з нерухомості «Рапсодія» та Леся Чайка, провідний фахівець.
Мій дім — моя фортеця
-
Пані Оксано, що являє собою нині ваша фірма?
-
Наша фірма вже понад 5 років працює в цьому сегменті ринку послуг. Ми маємо належну матеріально-технічну базу (солідний офіс, спектр необхідної огртехніки, офісне устаткування). Та головне для агенції такого рівня — кадри: секретарі, адміністратори, агенти та фахівці з нерухомості різних рівнів, юристи та ін. Отже, у нас створені всі умови для плідної праці.


-
Ринок цих послуг постійно розвивається, конкуренція гостра. Що Ви робите, аби крокувати в ногу з часом?
-
По-перше, застосовуємо принципово інший підхід до формування кадрів, ніж в напівлегальних конторах. Ми віддаємо перевагу новачкам, яких самі навчаємо: майже 70% працівників фірми є нашими вихованцями. Це вигідно, і, отже, погодьтеся, завжди легше навчити новому, ніж переучувати зрілого спеціаліста зі сталою теоретичною та практичною базою. Усі новачки поділяються на групи по 4-5 осіб, яких навчає, направляє, консультує один із провідних фахівців фірми. Процес навчання безперервний, опанування основних навичок триває близько року. Потім працівники вирушають у «самостійне плавання» (під патронатом все того ж наставника).Тобто всі члени «команди» постійно контактують, обмінюючись досвідом. А всі ці складові в комплексі є чудовою запорукою формування нормального клімату та колективу однодумців.

По-друге, у нас постійно відбувається процес вдосконалення професійної кваліфікації персоналу. Ми проводимо семінари і тренінги, де детально висвітлюються нові потреби дня, зміни в законодавстві України, нові тенденції розвитку даного сегменту ринку. Адже існує суттєва специфіка в роботі: потрібно до найменших дрібниць знатися на багатьох тонкощах законів, що регламентують опікунські, спадкові, заставні, кредитні та інші взаємостосунки між клієнтами.

Тобто, на перший план в успішній компанії виходять досвід, професіоналізм, старанність і здатність персоналу до навчання та постійного руху вперед.


-
Пані Лесю, як вирішуються кадрові проблеми. Які вимоги висуваєте до кандидатів?
-
Раніше звертались до різних джерел пошуку кадрів, але досвід довів неефективність такого підходу. Нині практично всі вакансії знаходимо через газету «Пропоную роботу», оскільки переконались, що це найбільш надійний спосіб пошуку та добору персоналу. А вимоги у нас звичайні: вік — 20 – 40 років, бажано мати досвід роботи менеджером, чи продавцем-консультантом у сфері продажів, бажання навчатися працювати і постійно підвищувати свій професійний рівень. Обмежень практично немає, щоправда, студентів стаціонару не беремо, перевагу віддаємо лише людям з серйозними намірами та постійною зайнятістю.


-
На яких умовах працюють у вашій фірмі?
-
Рівень заробітної плати прямо пропорційно залежить від досвіду роботи в нашій фірмі, тобто від надійності та професійного рівня працівника. Зарплата диференційована: збільшується від посад стажера і фахівця з купівлі-продажу та оренди, до провідних фахівців. Співробітники в нас працюють за трудовими книжками та за трудовими угодами, за бажанням.


-
Які проблеми виникають у роботі?
-
Особлива проблема, — зазначає пані Оксана, — це недобросовісна конкуренція з боку невеликих, напівлегальних і нелегальних агентств. Вони іноді завдають клієнтам клопоту своїми непрофесійними діями, чим підривають авторитет серйозних фірм. Інші труднощі виникають, коли ми втрачаємо фахівців, яких виховували протягом кількох років: їх зваблюють конкуренти, пропонуючи більші відсотки. А в цілому, раз виникають проблеми, їх потрібно вирішувати, а це і є постійним стимулом до прогресу та розвитку.


 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту