pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как строить и поддерживать партнерские соглашения

 Партнерские отношения – один из способов управления и организации предпринимательской деятельности, которая основана на объединении имущества нескольких владельцев. Партнерские отношения нужно уметь строить и поддерживать, так как от этого зависит слаженная работа всей компании.

• докладніше

Новорічна робота є: реалії пандемії

Цього року, в святковий сезон, заробити буде не так просто

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Головне — бажання працювати


Олеся Н.,
офіціантка

Закладів громадського харчування у Києві достатньо, і тому влаштуватися на роботу в клуб, кав’ярню чи ресторан неважко. А про те, як це треба робити і на що саме очікують роботодавці, нам розповіла Олеся, яка працює офіціанткою у молодіжному клубі.

— Олеся у чому полягає ваша робота?
— Розважальний комплекс, де я працюю, зорієнтований здебільшого на молодь, яка приходить до нього переважно для того, аби розважатися, потанцювати та відпочити від денних лекцій. Такий пріоритет у роботі нашого закладу насамперед зумовлює те, що він знаходиться у студмістечку серед гуртожитків, мешканці яких люди дещо бешкетні й веселі. Як відомо, у молоді своє коло інтересів, а також своєрідна манера спілкування. Для того, щоб ніщо не заважало нашим відвідувачам відпочивати (кожна перешкода відбивається на виторгу), я маю швидко працювати і розуміти їхнє мовлення. Мені це не складно, тому що я сама студентка, а працюю у вільний від занять час, щоб мати кишенькові гроші. Я приступаю до виконання своїх обов’язків саме у той момент, коли відвідувачі вирішують зробити перерву у танцювальному марафонові — перекусити, поспілкуватися. Моє завдання — прийняти замовлення і подати його, а також, у разі необхідності порекомендувати клієнтові те чи інше блюдо, якщо звісно, він не зважується зробити вибір.

— Чи складно було знайти роботу?
— Роботу я знайшла досить легко. Відпочиваючи у клубі і побачивши, що офіціантки працюють у дуже напруженому темпі, я звернулась до адміністратора зміни із запитанням з приводу працевлаштування. Відповідь була позитивною і мене відразу провели до директора закладу, який, не зважаючи на пізній час, був на роботі. Після короткої співбесіди, мені сказали, що я підходжу по всім параметрам. Наступного дня я пішла у лікарню, щоб пройти медичне обстеження й отримати допуск до роботи на підприємстві громадського харчування. Іспитовий термін офіційно був визначений у два місяці, але вже після першого ж дня роботи (за її результатами), директор сказав, що мені турбуватися немає чого, мене залишать працювати. Стосовно вимог, наскільки я розумію, їх у нашого директора чотири. Вік до 28 років. Гарний зір і відсутність «курячої сліпоти» — працювати треба в напівтемряві у натовпі танцюючих. Уміння спілкуватися і потужний голос, у зв’язку з тим, що у залі гримить музика. І головне — бажання працювати, але цього в мене було достатньо, чим я, мабуть, і відрізнялася від більшості здобувачів.
 
Інтерв'ю провів Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту