pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Третий не лишний

Врагов можно просто не любить, уничижая взглядами и презрительным молчанием. А можно не любить активно, подавая иски в суд, строча гневные пасквили, создавая антикризисные блоки, союзы и коалиции (или подсыпая в суп стиральный порошок, пичкая «неприятельского» кота пургеном или наливая клей в ботинки супротивника…). В итоге, отношения с коллегами, соседями, второй половиной рушатся, из-за чего страдает бизнес, худеет кошелек и портится психологический климат. Все сложится именно так, если… не вмешается некто третий — совсем не лишний. И вот почему.

• докладніше

Проект "Рука помощи"

 Прошедший этим летом в нескольких областях страны «пилотный проект» от Министерства социальной политики Украины, принес свои результаты.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Офіціант - професія відповідальна


Олексій ВАСЬКО,
керуючий одним із престижних
київських ресторанів,
тел. 231-45-49

Люди відвідують ресторани з різних причин — щоб поспілкуватися, відпочити, і звичайно, смачно поїсти у приємній та затишній обстановці. Для того, щоб ніщо не зіпсувало відвідувачам настрій, якість обслуговування повинна бути високою і цілком відповідати рівню закладу. Про передовий загін обслуговуючого персоналу ресторанів — офіціантів, їхні обов’язки й вимоги, які висуваються до здобувачів, нам люб’язно погодився розповісти керуючий одним із престижних київських ресторанів Олексій Васько.

— Пане Олексію, яким, на вашу думку, повинен бути офіціант?
— У нашого закладу два основних напрямки діяльності — ми пропонуємо відвідувачам шоколад ручної роботи (вироби із шоколаду, цукерки, тістечка зроблені за класичними французькими рецептурами) і безпосередньо меню французької кухні. Клієнти у нас поважні, які дуже добре розуміються на сервісі. Головне, що потрібно від офіціанта, це вміння виважено і поважно спілкуватися із клієнтом. Цей спеціаліст має розумітися на винах, сигарах, спиртних напоях (хоча б загалом) та вміти знаходити вихід із непередбачуваних ситуацій, які можуть виникати під час роботи. Добре, коли офіціант ставиться до своєї роботи як до майбутньої професії і планує подальше кар’єрне зростання саме у цій сфері. Я, наприклад, теж розпочинав із посади офіціанта. Зараз можливостей для професійного росту більше, ніж раніше — відкриваються нові ресторани, яким потрібні професійні кадри.

— Який порядок добору працівників?
— Ми розміщуємо оголошення у ЗМІ (це дає ефект), але професіонали до нас здебільшого приходять за рекомендаціями. Перший етап добору — попередня співбесіда, під час якої з’ясовується, чи відповідає здобувач нашим вимогам (досвід роботи не менше 2-х років, спеціальна освіта, знання іноземної мови). Потім — співбесіда щодо правил обслуговування. Після того як здобувач, що пройшов попередній добір, вивчить меню і складе іспит по роботі з продукцією, він допускається до обслуговування клієнтів. Протягом місяця спостерігаємо за новачком, зокрема, чи знайде він спільну мову з колективом.

— Олексію, щодо негативних рис: із яких причин ви найчастіше відмовляєте здобувачам?
— Причиною може бути незнання основ сервісу, неправильне мовлення, нездатність до швидкого навчання, зовнішній вигляд тощо. Але, на жаль, частіше головною причиною відмови є інше — неприкрите бажання претендентів на вакансію швидко і без особливих зусиль отримувати добрі гроші. Незважаючи на стереотипи, що склалися в народі про офіціантів, хочу зазначити, легких грошей у цій роботі не буває — це повинен розуміти кожний здобувач.
 
Інтерв'ю провів Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту