pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быстро адаптироваться в новом коллективе?

 Практически каждому специалисту приходилось испытывать на себе процесс адаптации в новом коллективе. Это период, когда работодатель оценивает на практике твои умения и навыки и проходит он не всегда быстро. От того на сколько быстро вы адаптируетесь на новом рабочем месте будет зависеть ваше комфортное пребывание и быстрое выполнение всех непосредственных задач, которые будет ставить перед вами работодатель.

• докладніше

Освітній простір Genius.Space пропонує безкоштовні курси з оволодіння сучасними професіями

 Засновники освітнього простору «Genius.Space» Олесь Тимофєєв та Олександр Рябікін вирішили піти назустріч усім українцям, які залишилися на даний момент без роботи, або ж хочуть опанувати перспективну сучасну професію, і вирішили відкрити безкоштовний доступ до своїх навчальних програм. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Таксі замовляли?


Інесса КУДРЯ,
офіс-менеджер
ТОВ «Радіо-Таксі-Столиця»
249-6119

ЯКЩО ми не встигаємо кудись дістатися громадським транспортом, або просто хочемо проїхатися з комфортом, ми викликаємо таксі. Для цього потрібно лише набрати номер тієї чи іншої служби та поспілкуватися із жіночкою з приємним голосом. Вже у кортежі ми знову ж таки чуємо приємний жіночий голос, який розмовляє з водієм. Цікаво, а які люди стоять за цими голосами? Чи кожний бажаючий, чий голос приємно звучить, може стати диспетчером таксопарку? За якими критеріями добирається персонал на цю посаду? З цими запитаннями ми звернулися до Інесси Кудрі, офіс-менеджера ТОВ «Радіо-Таксі-Столиця».

— Інессо, розкажіть, будь ласка, про вашу фірму та особливості роботи диспетчера.

— Наша служба вже три роки успішно працює в Києві. Ми входимо до корпорації, центральний офіс якої розташований у Запоріжжі. А загалом мережа «Радіо-Таксі-Столиця» існує вже 7 років і має філії у 8-ми містах України. У нас працюють дві категорії диспетчерів: одна група приймає замовлення від клієнтів, а друга координує роботу водіїв таксі. На посаду диспетчера традиційно запрошують жінок. Таким чином і у нас сформувався жіночий колектив.

— За якими критеріями ви добираєте персонал? Чи достатньо лише мати приємний голос, аби претендувати на цю посаду?

— Ні, лише голосу замало. Звісно, ми звертаємо увагу на голос і правильне мовлення. Це важливі критерії відбору. Однак на остаточне рішення щодо претендентки впливають й інші чинники. Так, неабияке значення має вік — до 35-40 років. Справа в тому, що наші диспетчери працюють і в нічні зміни, і ті, кому за 40, такий графік просто не витримують. Крім того, ми на власному досвіді переконалися, що люди старшого віку більше за молодь схильні сперечатися з клієнтами. А цього допускати не можна, адже головне правило роботи будь-якого персоналу в сфері обслуговування — клієнт завжди має рацію.

Раніше ми вимагали від диспетчерів диплом про вищу освіту, але потім зрозуміли, що це – необов'язкова умова, адже грамотно спілкуватися може й людина, яка її не має. А от добре знання міста є обов'язковою умовою. Крім того, варто зауважити, що ми надаємо перевагу претенденткам, які не мають досвіду роботи на подібній посаді — такі працівниці позбавлені штампів та стереотипів у спілкуванні з замовниками, їх легше навчити працювати відповідно до наших вимог.

— Якою є процедура працевлаштування?

— Усім бажаючим ми пропонуємо пройти традиційну співбесіду, під час якої звертаємо увагу на голос та мову претенденток, ввічливість та неконфліктність, бажання та вміння слухати. На тих, хто вдало пройшов співбесіду, очікує інструктаж та випробування протягом двох змін. Результат випробування залежить від відгуків старшого диспетчера зміни та інших досвідчених працівниць.

— А як щодо заробітної платні?

— Форма оплати праці диспетчерів у нашій компанії — відрядно-преміальна. Але можу запевнити претенденток, що віддана та наполеглива праця у нашій службі обов'язково достойно винагороджується. Якщо когось зацікавила дана вакансія, можна зателефонувати за номером 249-6119 та випробувати власні сили.

 
Інтерв'ю провела Олена КОЗЛОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту