pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як заробити віддаленно?

Незважаючи на те, що більшість вакансій вимагають професійних знань, чимало й таких, робота в яких доступна кожному.

• докладніше

Повага на роботі – поговоримо про це?

 Ми проводимо значну частину життя на роботі, тому ділові відносини становлять вагому частину міжособистісних стосунків між людьми. І якщо на роботі щось «не клеїться», якщо не складаються стосунки з іншими працівниками – такий стан справ інформує, що потрібно щось змінювати. Поговоримо про це.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота для тих, в кого щире серце


Робота для тих, в кого щире серцеОльга ВІННИК,
завідуюча ДНЗ №298
тел. 295-65-38.
Робота для тих, в кого щире серце

 
Дитячий садок № 298, що розташований поблизу станції метро «Дружби народів», знайти було неважко. Переступивши його поріг, я поринув у зовсім інший світ: сміх, що лунає ніби звідусіль, теплота, спокій, радість, сонячні посмішки вихователів, — здавалося, усім цим пронизана кожна цеглинка, кожен предмет у цьому закладі.

А які яскраві дитячі малюнки, що сяють таким природнім натхненням! У роботах маленьких художників розкриваються їхні душі, сповнені чистоти та щирої любові до всього оточуючого. Мабуть, серце жодної людини не здатне залишитися байдужим і не відкритися для радості та добра перед цими витворами мистецтва.

Удосталь надивившись на безмежність дитячої фантазії, я зайшов у кабінет завідувачки дитячим закладом. Пані Ольга розповіла про те, хто і як допомагає дошкільнятам поринати у світ знань та набувати життєвого досвіду.


-
Ольго Миколаївно, що ви можете сказати про сьогодення вашого закладу?
-
Наш дитячий садок розрахований на дітей віком від 1,5 до 6 років, це дві ясельні та чотири садові групи. На жаль, у нас, як і в будь-якому дошкільному державному закладі, відчувається гостра нестача кадрів. Наприклад, нам зараз конче потрібні няні та кухарі. Хороші вихователі теж не завадять. Такі фахівці є, вони шукають роботу, але рівень наших зарплат не влаштовує багатьох із них. Те, що пропонує держава за цю важку, але цікаву роботу, не дотягує навіть до рівня бідності — за роботу у дві зміни можна отримати до 500 гривен. Тому у нас працюють люди, чиї серця навіки віддані дітям.


-
Які вимоги до претендентів на вакантні посади у вашому садочку?
-
Сьогодні виставляти багато вимог не можна, до нас мало хто йде. Існує плинність кадрів. Вікових обмежень нема, ми приймаємо на роботу і пенсіонерів. Однак основна вимога — доброта та безмежна любов до малюків, щире відкрите для дітей серце. Без цього просто не можливо, тому що малеча відчуває фальш відразу і відвертається від нещирих.

Відмовляємо і тим здобувачам, які приходять на співбесіду з яскравим макіяжем. Адже деякі косметичні засоби можуть викликати у дітей алергію. Для малюків потрібен друг, справжній друг, в якого б вони повірили і знали, що з ним надійно і цікаво, з яким вони ростимуть у позитивній психологічній атмосфері. Це є важливим чинником. Сподіваюсь, серед ваших читачів є така людина, і ми на неї чекаємо.


 
Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту