pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Третий не лишний

Врагов можно просто не любить, уничижая взглядами и презрительным молчанием. А можно не любить активно, подавая иски в суд, строча гневные пасквили, создавая антикризисные блоки, союзы и коалиции (или подсыпая в суп стиральный порошок, пичкая «неприятельского» кота пургеном или наливая клей в ботинки супротивника…). В итоге, отношения с коллегами, соседями, второй половиной рушатся, из-за чего страдает бизнес, худеет кошелек и портится психологический климат. Все сложится именно так, если… не вмешается некто третий — совсем не лишний. И вот почему.

• докладніше

"Слово не воробей" или опасные фразы

 Есть опасные слова. Слова, которые один раз «вылетев», могут реально испортить даже хорошее впечатление о вас, как о человеке. Или, как о профессионале, что просто катастрофично, если происходит на собеседовании.

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Прагнути успіху


КОЖНА спеціальність має свої особливості й інженер не виняток. Напрямків діяльності інженерів досить багато. Про один такий напрямок розповів нашому кореспондентові Миколі МАЙСТРУКУ Станіслав БАЖИН, директор ТОВ «Линтеко», яке вже понад 3 роки виконує роботи і надає послуги з проектування та будівництва ліній зв’язку.

— Станіславе Аркадійовичу, розкажіть, будь ласка, про специфіку роботи в галузі телекомунікаційних систем?

— З одного боку у нас існує досить вузька спеціалізація, яка не потребує великої кількості різноманітних спеціалістів-інженерів. Але це лише зовнішньо. А з другого боку, якщо розкласти специфіку нашої роботи на складові, то відразу стає зрозуміло, наскільки потрібен детальний підхід щодо добору персоналу. Поскільки до діяльності телекомунікаційних підприємств входить: проектування і конструювання телекомунікаційних мереж; будівництво нових і реконструкція існуючої телефонної каналізації; укладання і монтаж кабелю; здача всього комплексу будівельних робіт. І щоб усе це здійснити, необхідно мати значну кількість кваліфікованих кадрів.

— На яких спеціалістів-інженерів зараз особливо великий попит у цьому бізнесі, та яким вимогам вони мають відповідати?

— Це випливає з діяльності, тобто інженери проектувальники і конструктори ліній зв’язку, теплотехніки, електрики та електронники, інженери радіозв’язку, будівельники, охорони праці, виконроби та інші.

Як бачимо, робота цих спеціалістів відповідальна, і вимоги такі ж: вища стаціонарна технічна освіта, теоретична база і практичний досвід, сучасне знання ПК (програми «Автокад»), знання англійської, німецької мов. Адже працівник без зайвих зусиль має розбиратися в експлуатації імпортної техніки та апаратури.

— Так, серйозні вимоги. І наскільки Вам удається віднайти таких спеціалістів, як і з чиєю допомогою?

— Знаходимо завдяки, передусім, щотижневику «Пропоную роботу», з яким співпрацюємо не один рік, а також за рекомендаціями наших друзів і партнерів. Однак попит на зазначених спеціалістів залишається.

— Які перспективи для пошукачів на вакансії?

— Якщо людина довела свій професіоналізм, має необхідні вимогам часу навички і знання, терпіння й устремління, то за рік-два вона може мати досить пристойний заробіток, оплачувану відпустку, медичне обслуговування, премії тощо.

Тобто, працюючи в цьому бізнесі, спеціаліст має всі шанси влаштувати своє життя, і відповідно сім’ї. А це і є стимул для молодих студентів —прагнути успіху!

 
Інтерв'ю провів Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту