pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В БУКВАльном смысле

Вероятно, руководствуясь чеховской истиной «краткость — сестра таланта», современные работодатели просто не могут выпустить из рук резюме, пестрящие аббревиатурами. И не только традиционными ВО, ОР и ПК, наличие которых у соискателей на «хорошую должность» даже не обсуждается. Но и более замысловатыми, часто иноязычными буквосочетаниями: CIPR, CFA, CIA, CIPA... Попробуем расшифровать некоторые из столь полюбившихся эйчарам сокращений. А главное — разобраться, стоит ли стремиться получить их в личный образовательный актив.

• докладніше

Українці пішли на локдаун

Багато хто впевнений, що січневий локдаун залишить певну частку працівників, які вимушено знаходяться у «відпустках», без роботи.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Робота | Наше интервью
Кузница кадров меняет классификацию инженеров (Інтерв'ю ::  №24 :: "Пропоную Роботу")
За последнее время в структуре востребованных и популярных специальностей произошли изменения. Для начала стоит уточнить термины: востребованные на рынке труда профессии и популярные среди студентов специальности.
Кто нас обувает? (Інтерв'ю ::  №29 :: "Пропоную Роботу")
Действительно, неудобная или некачественная обувь вполне способна испортить и самочувствие и настроение: попробуйте чувствовать себя на все 100, когда вам жмет туфель или отвалился каблук. Поэтому красивая элегантная модная удобная недорогая и качественная обувь — это мечта каждого современного человека. Только вот найти такую обувь оказывается не так-то просто.
Прагни успіху сам (Інтерв'ю ::  №30 :: "Пропоную Роботу")
У дитинстві ми відпочиваємо за вибором батьків, в юності — за наявністю вільних грошей, а в зрілому віці відпочинок стає основним показником нашої вдалої кар’єри. І зовсім не має значення в якій сфері досягнуто успіху — регулярний і продуманий відпочинок буде свідчити за наші якості, оцінені роботодавцем і колегами. А за якими принципами добирають спеціалістів, які створюють наш відпочинок? Мова піде про персонал туристичної сфери діяльності.
Добро пожаловать в ресторан (Інтерв'ю ::  №30 :: "Пропоную Роботу")
Что способно больше навредить репутации ресторана: плохо приготовленное блюдо или невнимательность персонала?
Будуємо успіх власними руками (Інтерв'ю ::  №31 :: "Пропоную Роботу")
Чи можна уявити побут людини без меблів? Навряд чи. Сучасні меблеві магазини та спеціалізовані виставки вражають різноманітністю пропонованої продукції, використаних матеріалів, стилів, дизайну: від традиційного дерева до скла і металу, від стилізованого бароко до постмодерну, від функціональної простоти до амбіційної зручності.
Экстремалы в фотобизнесе (Інтерв'ю ::  №32 :: "Пропоную Роботу")
Ряды украинских фотографов растут с каждым днем. А с приходом цифровой техники большое количество фотолюбителей вливается в плотные ряды профессионалов в погоне за мнимо легкими заработками. Азбукой карьеры для новичков может стать история становления известной столичной «F-студии».
Дизайнер — программист с душой художника (Інтерв'ю ::  №33 :: "Пропоную Роботу")
Нарастающая экспансия Интернета порождает все больше рабочих мест. Одна из дефицитнейших профессий компьютерной индустрии — web-дизайнер — привлекает многих кажущейся простотой. Но легкие ли это деньги? Спросим у профессионалов.
На государственной службе (Інтерв'ю ::  №42 :: "Пропоную Роботу")
«Повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити народові України, суворо дотримуватися Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов’язки».

Статті 0 по 88) Сторінки:  1 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту