pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как сделать работу на дому максимально комфортной

 Современные соискатели все чаще выбирают работу на дому. Свободный график работы – это основная причина и преимущество такого вида труда. Вы можете самостоятельно планировать свой рабочий день и выделять столько времени на работу, сколько нужно лично вам. Работа на дому отлично подходит для самостоятельных людей, которые могут лично планировать, организовывать свой труд, для женщин в декрете, людей с ограниченными возможностями и тех, кто хочет создать себе возможность дополнительного заработка.

• докладніше

Какие зарплаты обещают украинцам в будущем году

 Украине обещают в будущем году среднюю заработную плату в пределах 11 500 – 11 600 гривен

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Будуємо успіх власними руками


Будуємо успіх власними руками


Чи можна уявити побут людини без меблів? Навряд чи. Сучасні меблеві магазини та спеціалізовані виставки вражають різноманітністю пропонованої продукції, використаних матеріалів, стилів, дизайну: від традиційного дерева до скла і металу, від стилізованого бароко до постмодерну, від функціональної простоти до амбіційної зручності.
Будуємо успіх власними руками
Якість виготовлених меблів — краща візитна картка підприємства

Мимоволі спадає на думку, скільки ж фахівців меблевого виробництва вдихають «життя» в набір розрізнених деталей? Про тих, хто втілює в реальність фантазії конструкторів, дизайнерів та замовників розповідають Валерій Тарасенко, директор фірми «Валтар» та Оксана Васіщева, керівник меблевого виробництва.
-
Пане Валерію, як довго Ви працюєте у галузі? З чого розпочиналася робота і чого досягла фірма?
-
Розпочинали вісім років тому з маленького цеху і кількох працівників. Поступово рухались уперед, впевнені у своїх силах і правильності обраного курсу. Нині маємо досить сучасний повний виробничий цикл, мережу власних меблевих салонів-виставок, сформований колектив. Маємо і своїх клієнтів, які рекомендують нашу продукцію знайомим, родичам та друзям.


-
Що стало запорукою успіху?
-
Дотримання кількох аспектів. Перший — послідовна модернізація виробництва і покращання умов праці робітників. Другий — злагоджена робота команди однодумців, що здійснює всі намічені плани (більшість провідних фахівців працюють разом понад 5 років). А постійне прагнення досконалості стало рушійною силою загального успіху.


-
Знаю, що багатьох фахівців на виробництві «вирощуєте» самостійно, надаючи їм змогу поступово оволодіти всіма премудростями непростої професії меблевика. Пані Оксано, а як Вам вдалося пройти шлях від дизайнера до керівника меблевого виробництва ?
-
На фірму «Валтар» я прийшла, вже маючи досвід роботи. Працювала дизайнером. Це творча, цікава, але надзвичайно відповідальна посада, бо мала відчути, побачити, що хоче замовник. Передати це у малюнку і кресленні з урахуванням технічних можливостей конструктиву, узгодити все із клієнтом, а потім це творіння донести до конструктора та майстра, які будуть його виготовляти. На кожному етапі ми вкладаємо у виріб частку власної душі. Тому меблі і нестандартні, індивідуальні. Ось так, працюючи в такій зв’язці 2-3 роки, удосконалюєшся не тільки у дизайнерській майстерності, а й засвоюєш технології виробництва. Тому, коли звільнилась вакансія керівника меблевого виробництва, директор не став шукати когось, а запропонував цю посаду мені. Чесно кажучи, трохи переймалась, навіть побоювалась: отже, я жінка, а маю керувати чоловічим колективом (та ще й підлеглі старші за віком). Колеги допомогли, підтримали і порадою, і добрим словом, отже, все прийшло до ладу. Відповідальності значно побільшало, але дружній колектив і цікава робота допомагають долати труднощі.


Сьогодні все більше українців віддають перевагу комфортним і функціональним, красивим і модним меблям, тому роботи спеціалістам вистачить надовго. Отже, різьбярі і краснодеревники, столяри, та оббивачі, конструктори і дизайнери, складальники і верстатники ще тривалий час користуватимуться попитом на ринку праці.
 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту