Почти каждая современная женщина живет планами об успешной работе и завоевании мира. Некоторым все же удается этого добиться. Эти успешные женщины с радостью готовы поделиться повседневными правилами, с помощью которых им удалось добиться высот в профессиональной сфере. Уж у них точно есть свои секретики для вас, как быть успешным.
Інформаційний тижневик «Пропоную роботу» підготував для вас актуальну інформацію про стан українського ринку праці на шостому місяці повномасштабного вторгнення рф.
Чи можна уявити побут людини без меблів? Навряд чи. Сучасні меблеві магазини та спеціалізовані виставки вражають різноманітністю пропонованої продукції, використаних матеріалів, стилів, дизайну: від традиційного дерева до скла і металу, від стилізованого бароко до постмодерну, від функціональної простоти до амбіційної зручності.
Якість виготовлених меблів — краща візитна картка підприємства
Мимоволі спадає на думку, скільки ж фахівців меблевого виробництва вдихають «життя» в набір розрізнених деталей? Про тих, хто втілює в реальність фантазії конструкторів, дизайнерів та замовників розповідають Валерій Тарасенко, директор фірми «Валтар» та Оксана Васіщева, керівник меблевого виробництва.
-
Пане Валерію, як довго Ви працюєте у галузі? З чого розпочиналася робота і чого досягла фірма?
-
Розпочинали вісім років тому з маленького цеху і кількох працівників. Поступово рухались уперед, впевнені у своїх силах і правильності обраного курсу. Нині маємо досить сучасний повний виробничий цикл, мережу власних меблевих салонів-виставок, сформований колектив. Маємо і своїх клієнтів, які рекомендують нашу продукцію знайомим, родичам та друзям.
-
Що стало запорукою успіху?
-
Дотримання кількох аспектів. Перший — послідовна модернізація виробництва і покращання умов праці робітників. Другий — злагоджена робота команди однодумців, що здійснює всі намічені плани (більшість провідних фахівців працюють разом понад 5 років). А постійне прагнення досконалості стало рушійною силою загального успіху.
-
Знаю, що багатьох фахівців на виробництві «вирощуєте» самостійно, надаючи їм змогу поступово оволодіти всіма премудростями непростої професії меблевика. Пані Оксано, а як Вам вдалося пройти шлях від дизайнера до керівника меблевого виробництва ?
-
На фірму «Валтар» я прийшла, вже маючи досвід роботи. Працювала дизайнером. Це творча, цікава, але надзвичайно відповідальна посада, бо мала відчути, побачити, що хоче замовник. Передати це у малюнку і кресленні з урахуванням технічних можливостей конструктиву, узгодити все із клієнтом, а потім це творіння донести до конструктора та майстра, які будуть його виготовляти. На кожному етапі ми вкладаємо у виріб частку власної душі. Тому меблі і нестандартні, індивідуальні. Ось так, працюючи в такій зв’язці 2-3 роки, удосконалюєшся не тільки у дизайнерській майстерності, а й засвоюєш технології виробництва. Тому, коли звільнилась вакансія керівника меблевого виробництва, директор не став шукати когось, а запропонував цю посаду мені. Чесно кажучи, трохи переймалась, навіть побоювалась: отже, я жінка, а маю керувати чоловічим колективом (та ще й підлеглі старші за віком). Колеги допомогли, підтримали і порадою, і добрим словом, отже, все прийшло до ладу. Відповідальності значно побільшало, але дружній колектив і цікава робота допомагають долати труднощі.
Сьогодні все більше українців віддають перевагу комфортним і функціональним, красивим і модним меблям, тому роботи спеціалістам вистачить надовго. Отже, різьбярі і краснодеревники, столяри, та оббивачі, конструктори і дизайнери, складальники і верстатники ще тривалий час користуватимуться попитом на ринку праці.