pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Трудова міграція українців: знову Польща?

 Разом з нашими співвітчизниками, після останніх подій у власній країні, білоруси також почали активніше шукати роботу за кордоном

• докладніше

Зростання номінальної та зменшення середньої зарплати

 У той самий час, загальні річні показники коливання сум заробітних плат, навпаки, вважаються збільшеними на 3 113 гривень, або на 29,8%

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Будуємо успіх власними руками


Будуємо успіх власними руками


Чи можна уявити побут людини без меблів? Навряд чи. Сучасні меблеві магазини та спеціалізовані виставки вражають різноманітністю пропонованої продукції, використаних матеріалів, стилів, дизайну: від традиційного дерева до скла і металу, від стилізованого бароко до постмодерну, від функціональної простоти до амбіційної зручності.
Будуємо успіх власними руками
Якість виготовлених меблів — краща візитна картка підприємства

Мимоволі спадає на думку, скільки ж фахівців меблевого виробництва вдихають «життя» в набір розрізнених деталей? Про тих, хто втілює в реальність фантазії конструкторів, дизайнерів та замовників розповідають Валерій Тарасенко, директор фірми «Валтар» та Оксана Васіщева, керівник меблевого виробництва.
-
Пане Валерію, як довго Ви працюєте у галузі? З чого розпочиналася робота і чого досягла фірма?
-
Розпочинали вісім років тому з маленького цеху і кількох працівників. Поступово рухались уперед, впевнені у своїх силах і правильності обраного курсу. Нині маємо досить сучасний повний виробничий цикл, мережу власних меблевих салонів-виставок, сформований колектив. Маємо і своїх клієнтів, які рекомендують нашу продукцію знайомим, родичам та друзям.


-
Що стало запорукою успіху?
-
Дотримання кількох аспектів. Перший — послідовна модернізація виробництва і покращання умов праці робітників. Другий — злагоджена робота команди однодумців, що здійснює всі намічені плани (більшість провідних фахівців працюють разом понад 5 років). А постійне прагнення досконалості стало рушійною силою загального успіху.


-
Знаю, що багатьох фахівців на виробництві «вирощуєте» самостійно, надаючи їм змогу поступово оволодіти всіма премудростями непростої професії меблевика. Пані Оксано, а як Вам вдалося пройти шлях від дизайнера до керівника меблевого виробництва ?
-
На фірму «Валтар» я прийшла, вже маючи досвід роботи. Працювала дизайнером. Це творча, цікава, але надзвичайно відповідальна посада, бо мала відчути, побачити, що хоче замовник. Передати це у малюнку і кресленні з урахуванням технічних можливостей конструктиву, узгодити все із клієнтом, а потім це творіння донести до конструктора та майстра, які будуть його виготовляти. На кожному етапі ми вкладаємо у виріб частку власної душі. Тому меблі і нестандартні, індивідуальні. Ось так, працюючи в такій зв’язці 2-3 роки, удосконалюєшся не тільки у дизайнерській майстерності, а й засвоюєш технології виробництва. Тому, коли звільнилась вакансія керівника меблевого виробництва, директор не став шукати когось, а запропонував цю посаду мені. Чесно кажучи, трохи переймалась, навіть побоювалась: отже, я жінка, а маю керувати чоловічим колективом (та ще й підлеглі старші за віком). Колеги допомогли, підтримали і порадою, і добрим словом, отже, все прийшло до ладу. Відповідальності значно побільшало, але дружній колектив і цікава робота допомагають долати труднощі.


Сьогодні все більше українців віддають перевагу комфортним і функціональним, красивим і модним меблям, тому роботи спеціалістам вистачить надовго. Отже, різьбярі і краснодеревники, столяри, та оббивачі, конструктори і дизайнери, складальники і верстатники ще тривалий час користуватимуться попитом на ринку праці.
 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту