pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Сделал дело - получи премию смело?

 На фоне этих выплат, прозвучала и информация об общей сумме штрафов, взысканных с избранников за прошлый год, в связи с прогулами заседаний некоторыми «слугами народа».

• докладніше

Більше, ніж в два рази: в країні зафіксували зростання зарплати

Маємо гарну новину про реальні зарплати в деяких сферах діяльності в Україні 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Навчаєтеся в універі, але хочете стати блогером? Навчіться правильно реагувати на коментарі


 Бажання стати блогером – тренд нового тисячоліття. Мабуть, тільки одиниці з нас не мріяли бодай на хвилинку стати успішним блогером чи блогеркою, збирати тисячі людей на своїх трансляціях і отримувати солідні пропозиції від роботодавців. Усе це добре, звісно, але якщо ви навчаєтеся в універі, але мрієте будувати кар’єру блогера, навчіться правильно реагувати на коментарі під вашими постами.

Чому коментарі для блогера – це супер важливо?
Коменти виявляють реакцію аудиторії на публікації блогера, відкривають шлях до налагодження комунікації з нею. Коментарі впливають на алгоритми просування, навіть так. Але не забуваємо про зворотний бік цього явища – хейтерство і цькування. Тому блогер повинен навчитися грамотно реагувати на висловлювання онлайн-користувачів.
Як цього досягнути?
По-перше, навчіться визначати, який саме коментар ви перед собою бачите. Усі коментарі поділяються на чотири категорії: висловлювання думки, критику, хейтерські коментарі та спам. По-друге, навчіться правильно реагувати на всі види коментарів.
Висловлювання думки.
Найкращі і найприємніші коментарі, в яких люди діляться емоціями, описують свої враження і загалом – спілкуються на позитиві. Навіть якщо думка користувача нейтральна чи негативна, вона буде висловлена з повагою, без образ та хейту. Наявність великої кількості таких коментарів – це ознака інтересу з боку аудиторії до вашого контенту.
Тому такі повідомлення й дають можливість налагодити комунікацію з підписниками. Коли блогер реагує на такі коменти, це тішить людей, які їх написали. Відповідно, вони писатимуть нові коментарі, що й робитиме ваш контент привабливішим для пошукових алгоритмів.
Критика.
Якщо критика конструктивна – це чудово. Але у будь-якому випадку одразу запам’ятайте – ставтеся до критики простіше, не беріть близько до серця. Реагуйте на такі коментарі з вдячністю, якщо разом із критикою коментатор пропонує шляхи рішення проблеми. Як блогер ви повинні показати аудиторії, що чуєте людей, враховуєте їхню думку і поважаєте їхні погляди.
Останні дві категорії коментарів – найнеприємніші. Хейт і спам створюють інформаційний шум, який відволікає і блогера, і його аудиторію. Як реагувати на такі коменти? Тут є три варіанти: видаляти такі коментарі, скаржитися на них модераторам або просто ігнорувати. Ігнор та скарги модераторам – найкращий вихід, бо скільки б ви не видаляли хейтерські коментарі чи спам, вони все одно періодично з’являтимуться під вашим контентом.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту