pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О чем спрашивать на собеседовании

 Хороший шанс для многих соискателей узнать больше информации о работодателе – собеседование, но не все специалисты грамотно используют его. В большинстве случаев причиной является незрелость и неопытность. Многим соискателям неудобно расспрашивать работодателей, но необходимо понимать, чем больше вы узнаете о работодателе, тем скорее сможете определиться на счет этого рабочего места. 

• докладніше

Стажування, його нюанси та відмінності від випробувального терміну

  Розглянемо, які є нюанси, пов’язані із стажуванням, а також з’ясуємо принципові відмінності між стажуванням та випробуванням (багато людей плутають ці два поняття).

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Шукаєш віддалену роботу - розумій ризики


Про активізацію численних видів шахрайства на ринку праці України, яка припала на появу ускладнень в цій сфері економіки, викликаних пандемією коронавірусу, ми вже неодноразово повідомляли своїх читачів.

Проте, найбільш популярний формат сучасних взаємовідношень працівник-роботодавець, а саме – віддалена робота, стала тим напрямком, в якому найбільш за інших процвітають різні форми шахрайства, націленого на обдурення шукачів-українців.

Високий попит, завжди обумовлює й безліч можливостей, у тому числі, й для «не чистих на руку» елементів нашого суспільства. Скориставшись трендом такого формату роботи й тим, що за останній рік суттєво змінилося ставлення до неї, як з боку вітчизняних шукачів, так й роботодавців країни, шахраї вигадують все нові засоби «розводу» довірливих громадян.

Хочемо, ще раз нагадати основні рекомендації, щодо безпечного пошуку роботи, зокрема віддаленої.

Цікавтеся інформацією про потенційного роботодавця

Сучасний інтернет надає безліч можливостей знайти у відкритому доступі чимало інформації про компанію чи особу-підприємця. Навіть, коли такої інформації підозріло бракує, є чимало спеціальних сайтів та служб, за допомогою яких можна перевірити реальність та правдоподібність опублікованих «цікавих вакансій».

Рішуче «ні» будь-якій оплаті за ваше працевлаштування

Пошук нових спеціалістів, для будь-якої компанії, яка є реальним роботодавцем – це, в першу чергу, витрати, на які вона йде заради отримання «свіжої крові» у свій робочий процес. Тому, жоден справжній роботодавець не може вам пропонувати сплатити у той чи іншій формі за можливість працевлаштування, додаткове навчання, уніформу чи інші «засоби», необхідні для майбутньої роботи.

Коли стикаєтеся з такими пропозиціями, пам’ятайте, що це однозначно шахраї, які прагнуть заманити вас у пастку та витратити гроші.

«Мало роботи – велика оплата»: так не буває

Принаймні, відкриваючи вакансію, компанія не збирається наймати робітника на невеликий об’єм роботи, пропонуючи йому повноцінну, а може й більшу, оплату. Таку роботу за доплату зробить й будь-який працівник компанії.

Тому, якщо вам обіцяють «багато грошей» просто за «ні за що», скоріше за все, вас знову закликають в пастку, погодившись на яку, ви своїм наступним кроком, обов’язково витратити гроші на користь шахраїв- володарів цієї схеми.

Розуміючи наявність певного стресу, який відчуває людина під час пошуків бажаного працевлаштування, шахраї користуються цією обставиною та будують схему на неуважності та збентеженості шукача.

Не соромтеся задавати багато різних уточнюючих питань під час спілкування із потенційним роботодавцем та завжди намагайтеся перевірити ту інформацію .яку він вам надає.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту