pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Банкірам на вихід?

 Певна «хвиля» звільнень банківських робітників спостерігалася протягом усього минулого "карантинного" року

• докладніше

Цікаві бізнес-ідеї для додаткового заробітку в 2023 році

  Так чи інакше, але війна вдарила по кишенях практично всіх українців. А це означає, що мало хто з наших співгромадян відмовиться від ідеї заробити додаткові кошти. Пропонуємо вашій увазі цікаві бізнес-ідеї, які є актуальними в 2023 році.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Навчання | Презентация
Виставка-презентація «Освіта України» (Новини та факти ::  №43 :: "Навчання та професійні курси")
6 жовтня 2004 року в Національному комплексі «Експоцентр України» відбулося відкриття виставки-презентації «Освіта України», що була організована Міністерством освіти і науки України.
«Українська бізнес-освіта перевищує середній рівень глобальної бізнес-освіти за рівнем креативу та інноваційності…» (Інтерв'ю ::  №44 :: "Навчання та професійні курси")
Сучасний офіс з прозорими дверима (все відкрито і доступно), невимушена атмосфера, європейська двомовність, де перша мова — рідна, а друга — англійська... Виявляється, часточка європейського духу є і в Україні.
«Экзамен в нашей Школе максимально приближен к жизни…» (Інтерв'ю ::  №45 :: "Навчання та професійні курси")
Этот специалист всегда должен быть «в форме: в стужу и зной, обязан быть доброжелательным и суметь убедить в преимуществе своего товара любого, кто повстречается на его пути. Кроме того, он обязан дотошно контролировать каждого из «своих» клиентов… «Нелегкая профессия» — скажете вы? Да ведь и деньги-то неплохие — успешный торговый представитель зарабатывает от 400 у.е. и выше.
«Освіта. Робота. Бізнес.» (Новини та факти ::  №46 :: "Навчання та професійні курси")
Вот уже в восьмой раз Киевский молодежный центр труда Киевской городской госадминистрации при поддержке Министерства Украины по делам семьи и молодежи организовал муниципальную выставку «Освіта. Робота. Бізнес.»
«Это нонсенс, когда хороший специалист регистрируется на бирже труда…» (Інтерв'ю ::  №47 :: "Навчання та професійні курси")
Институт рекламы в Киеве существует шестой год. В этом году его первые выпускники получили дипломы бакалавра, а, значит, можно смело говорить о первых успехах в сфере рекламного образования в Украине. Мой собеседник — проректор Института рекламы Сергей ЛИФИНЦЕВ.
Парикмахер — это почти художник-портретист… (Точка зору ::  №48 :: "Навчання та професійні курси")
Какие качества необходимы, чтобы стать хорошим парикмахером? Как утверждает мастер парикмахерского искусства Оксана Щитник, это дело требует в первую очередь творчества. «Учиться на парикмахера есть смысл только в том случае, если вы чувствуете в себе внутреннюю тягу именно к этому виду искусства».
Коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій (Аналітика ::  №19 :: "Навчання та професійні курси")
Коледж — навчальний заклад І рівня акредитації. Розпочав свою діяльність 1964 року як Київський технікум громадського харчування. 2003 року увійшов до складу Національного університету харчових технологій та став коледжем. За ліцензією Міністерства освіти і науки України в коледжі готуються фахівці за освітньо-кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст» і «бакалавр».
Звідки гроші ростуть або Як стати бухгалтером (Аналітика ::  №21 :: "Навчання та професійні курси")
Наближається літо… Для когось це пора відпусток, для когось — шанс опанувати нову професію, отримати необхідні знання, спробувати змінити на краще своє життя. Про це розповідає Світлана ПІДДУБНА, декан факультету післядипломної освіти Університету «КРОК», кандидат філософських наук, доцент.

Статті 0 по 88) Сторінки:  1 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту