pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Если командная работа – не ваш конек

 Несмотря на то, что на собеседовании каждый специалист отвечает, что с легкостью работает в команде, на самом же деле, не каждый горит желанием и вообще понимает ее суть. Поэтому, чаще всего, специалисты обучаются командной работе уже в процессе ее выполнения. Большинство специалистов, столкнувшись с командной работой, соглашаются, что это не их конек. Но что поделать, работа не волк и выполнять ее необходимо.

• докладніше

Співбесіда: про що не слід питати одразу

Слід розуміти, що не всі питання здатні зробити правильний внесок до ваших заслуг в очах опонента. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Мільйон гривень киянам на ветеранський бізнес – що про це відомо?


 Нещодавно, 5 вересня, розпочався прийом заявок для конкурсної програми «ВАРТО». Це ініціатива Українського ветеранського фонду, який не лише зміг запустити цей проєкт, а й надаватиме кошти на започаткування власного ветеранського бізнесу.

Суми – чималі. Мінімальне фінансування поданих і затверджених проєктів становитиме пів мільйона гривень, максимальне – один мільйон грн. Оцінкою поданих проєктів займеться експертне журі.
Наталія Калмикова, директорка Українського ветеранського фонду, вважає, що надання пільг ветеранам, як-от пільговий проїзд громадським транспортом – може принижувати гідність ветеранів, тому краще дати їм можливість заробляти гроші і придбати свій власний автомобіль. Цілком очевидним є те, що всі ветерани не стануть власниками великого успішного бізнесу. Але навіть якщо десять ветеранів заснують прибутковий бізнес, масштабують його в межах своїх сил та можливостей – це дозволить їм працевлаштувати десятки, сотні побратимів на роботу. Такі кроки – значний поступ на шляху до вирішення проблем з працевлаштуванням та заодно адаптацією ветеранів у соціумі після повернення із зони бойових дій.
Хто може отримати пільгове фінансування для свого бізнесу?
Щоб жителі столиці могли подати заявку на сайті фонду і отримати фінансування для майбутнього бізнесу, їм потрібно відповідати кільком критеріям:
Окрім ветеранів, подавати заявки можуть члени сімей загиблих/померлих військовослужбовців (і військовослужбовиць), які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
Також можна подаватися на програму тим юридичним особам, які були зареєстровані щонайменше за два роки до отримання фінансової підтримки, і засновниками яких є ветерани або родичі загиблих (померлих) ветеранів російсько-української війни.
Отже, старт прийому заявок розпочався 5-го вересня. Триватиме 30 днів, до 5-го жовтня. Це останній день прийому заявок, 18:00 за київським часом. Детальніше зі всіма умовами, інструкцією для заявників та додатками до документів можна ознайомитися на сайті ветеранського фонду.
До речі, за інформацією Міністерства у справах ветеранів майже 13 тис. ветеранів та членів їхніх сімей зареєстровані як фізичні особи-підприємці. Тож поборотися за вигідні гранти Ветеранського фонду буде кому. Бажаємо вам успіху, якщо ви чи ваші рідні плануєте подавати заявку на цю програму.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту