pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Все едут... в Польшу?

 Украинцев в Польше стало в четыре раза больше.

• докладніше

За підтримку агресора пропонують звільняти: деталі нового законопроєкту

  У Верховній Раді на початку вересня було затверджено проєкт закону, який встановлює додаткову підставу для звільнення з ініціативи роботодавця. А саме за колабораціонізм, тобто співпраця з агресором і вчинення дій, які завдають шкоду державі та її національній безпеці.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Звідки гроші ростуть або Як стати бухгалтером


Звідки гроші ростуть або Як стати бухгалтером


Наближається літо… Для когось це пора відпусток, для когось — шанс опанувати нову професію, отримати необхідні знання, спробувати змінити на краще своє життя. Про це розповідає Світлана ПІДДУБНА, декан факультету післядипломної освіти Університету «КРОК», кандидат філософських наук, доцент.


Чи можливо за короткий період опанувати новий фах? Так, це цілком можливо. Наприклад, програми підготовки фахівців з бухгалтерського обліку розроблені таким чином, щоб за 2,5 місяці (замість звичайних 6-ти) можна було отримати знання, необхідні для подальшої роботи обліковцем або бухгалтером. Більш насичені програми, за якими здійснюється підготовка головних бухгалтерів та фінансових директорів, займають 8–9 місяців, а не 12–13, як завжди.


-
Чи не позначиться скорочення терміну навчання на якості підготовки фахівців?
-
Ні в якому разі! Адже скорочення термінів навчання досягається не за рахунок зменшення кількості матеріалу чи навчальних годин, просто заняття проходять більш інтенсивно. До того ж ми маємо можливість зменшити і оплату за навчання, з 1590 до 1060 грн за весь період.


-
Чи достатня кваліфікація викладача, який за такий термін повинен практично «з нуля» підготувати спеціаліста?
-
Цей спецкурс буде викладати фахівець-практик, який, окрім наукового ступеня та викладацького стажу, має величезний досвід практичної роботи у галузі бухобліку та аудиту. На сьогодні він директор аудиторської компанії, в минулому — головний бухгалтер із багаторічним досвідом роботи. Так що, ґрунтовні теоретичні та практичні знання слухачам гарантовані.


-
Чи можливе навчання без відриву від виробництва?
-
Так, оскільки заняття проходять з 18.30 до 21.30 тричі на тиждень.


-
У якому стані знаходиться матеріально–технічне забезпечення навчання?
-
В Університеті є сучасна бібліотека і великий вибір навчально-методичної літератури. У нас є 11 комп’ютерних класів, доступ до Інтернету…


-
Чи допомагає Університет своїм слухачам у пошуках роботи?
-
Так, звичайно. Два рази на рік проводяться «Дні кар’єри», де слухачі мають змогу поспілкуватися з провідними роботодавцями… В Університеті успішно працює Центр розвитку кар’єри, який має досить тісні зв’язки з роботодавцями та допомагає слухачам у пошуках роботи.

Взагалі, бухгалтер сьогодні — це досить перспективна спеціальність. Окрім задоволення, вона дає можливість заробити «швидкі гроші», адже початкова заробітна платня бухгалтера на ринку праці Києва – від 700 грн.


-
Які є ще курси в Університеті, окрім вищезгаданих?
-
Університет «КРОК» здійснює підготовку або допомагає підвищити кваліфікацію за програмами: комерційного директора, топ-менеджера, керівника відділу маркетингу, менеджера-організатора, логістика, старшого менеджера зі збуту, маркетолога, менеджера з реклами, бренд-менеджера, супервайзера, мерчандайзера, директора (завідувача) магазину, головного адміністратора торгового залу, бізнес-адміністратора, менеджера з персоналу, керівника відділу кадрів, адміністратора, офіс-менеджера-секретаря, секретаря-помічника керівника, професійного користувача ПК. Наші викладачі допомагають студентам опанувати сучасні Інтернет- технології чи програму 1:С Підприємство. Термін навчання складає від 1 до 13 місяців. Вартість навчання — 265 грн за місяць.


-
Які документи отримують випускники даних курсів?
-
Випускники курсів, залежно від обраного напряму підготовки отримують Сертифікат Університету «КРОК» або свідоцтво про підвищення кваліфікації фахівця державного зразка.


Університет «КРОК»
ІV рівень акредитації
Державний диплом
Ліцензія МОН України АА №867784
від 11.11.2004 р.

Наша адреса: м. Київ,
вул. Лагерна, 30-32 (ст.м. «Берестейська»)
Тел.: (044) 453-2089, 455-6979
http://www.krok.edu.ua
e-mail: dpk@krok.edu.ua
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту