pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Мвампозвоним" - уже отказ?

  Учавствовавшие в опросе представители кадровых служб и работодатели, сообщили, что только 38% среди них сообщают кандидату об отказе, объясняя его причины.

• докладніше

Проєкт «Національний кадровий резерв» – нова ініціатива Міністерства економіки

 Третього листопада було нарешті оголошено про старт роботи «Національного кадрового резерву». Цей масштабний проєкт розроблявся впродовж семи місяців провідними міжнародними та українськими експертами з різних сфер людської діяльності.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Навчання | №46 (Детские психологи)
Подбирайте слова! Или публичные коммуникации в трудные времена (Поради спеціалістів ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
Финансовый кризис осени 2008 года стал, по-видимому, самой “горячей” темой, обсуждаемой в деловых кругах. Специалисты разных сфер начали обсуждать те проблемы, которые выявил кризис в их предметной области. Прежде всего, это коснулось политики финансовых корпораций, сферы управления банковским сектором. Я же хочу показать в этом тексте, какие проблемы выявил кризис в сфере публичных коммуникаций. Значение их (и коммуникаций, и проблем) возрастает многократно в неспокойные времена.
Перспективы обучения персонала в сложных экономических условиях (Аналітика ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
В 2007 году было выделено 10 тенденций в обучении и развитии персонала. Глядя на них с позиции текущей ситуации, становится ясно — компании, которые поймали волну этих тенденций, спокойно переживут возможные изменения в их системах обучения персонала в связи с финансовым кризисом. Они уже подготовились, потому что все, что до кризиса происходило в таких T&D системах — это активный поиск экономичных, гибких и эффективных форм существования.
Договір з працівниками, за яких компанія оплачує вартість навчання (Аналітика ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
У практиці господарювання відомі декілька способів врегулювання взаємовідносин між підприємством та його працівниками з приводу відшкодування працівниками витрат на навчання у випадку їх дострокового звільнення за власним бажанням.
ОСВІТА УКРАЇНИ П’ЯТА ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ» (Аналітика ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
Кожної осені у Києві відбувається важлива подія у сфері освіти — традиційний форум освітян. Цього року про нові досягнення в навчальному процесі можна було дізнатися, відвідавши П’яту виставку-презентацію ОСВІТА УКРАЇНИ «Інноваційні технології навчання», що пройшла у жовтні у Київському Палаці дітей та юнацтва. Виставку урочисто відкрив перший заступник міністра освіти і науки України О.П.Гребельник. Учасників і гостей привітали Президент АПН України В.Г.Кремень, заступник Голови Оргкомітету виставки В.В.Сокол. Організатори заходу — Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, виставкова фірма «КАРШЕ».
Учебная тревога (Аналітика ::  №46 :: "Пропоную Роботу")
На прошлой неделе Государственный комитет статистики обнародовал едва ли не последние утешительные данные об объемах вложений в отечественную экономику. В январе–сентябре приток прямых иностранных инвестиций составил более $8,5 млрд, тогда как в прошлом году за этот же период - $5,2 млрд. Уже в 2009 г. объем иностранных вложений может сократиться в 1,5–2 раза.

Статті 0 по 55) Сторінки:  1 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту