pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Підтримка вітчизняних стартапів - як спосіб зупинки трудової міграції з країни

 Серед аспектів такої «стабільної економіки», багато хто з експертів бачать й суттєвий розвиток та державну підтримку стартапів

• докладніше

Майже "новий дивний світ"

 Знайди своє професійне життя у новому світі

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

ОСВІТА УКРАЇНИ П’ЯТА ВИСТАВКА-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ»


 вул. І.Мазепи, 13, м. Київ
29-31 жовтня 2008 р.     Київський Палац дітей та юнацтва

    Кожної осені у Києві відбувається важлива подія у сфері освіти — традиційний форум освітян. Цього року про нові досягнення в навчальному процесі можна було дізнатися, відвідавши П’яту виставку-презентацію ОСВІТА УКРАЇНИ «Інноваційні технології навчання», що пройшла у жовтні у Київському Палаці дітей та юнацтва. Виставку урочисто відкрив перший заступник міністра освіти і науки України О.П.Гребельник. Учасників і гостей привітали Президент АПН України В.Г.Кремень, заступник Голови Оргкомітету виставки В.В.Сокол. Організатори заходу — Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, виставкова фірма «КАРШЕ».
    У заході взяли участь працівники міністерств, провідні навчальні заклади, науково-методичні установи, обласні (міські) управління освіти, навчально-методичні центри, видавництва, підприємства, фірми, які виготовляють обладнання для навчального процесу, періодичні професійні видання — всього близько 300 учасників. Кожен відвідувач, вчитель, директор школи чи науковець, міг підібрати цікаві інноваційні пропозиції закладів освіти з їх досвіду впровадження у навчальний і виховний процес досягнень післядипломної освіти, сучасних засобів навчання.
    Одним з найважливіших стратегічних завдань на сучасному  етапі модернізації вищої освіти України є забезпечення якості підготовки спеціалістів на рівні міжнародних стандартів. Розв’язання цього завдання можливе за умови зміни педагогічних методик та впровадження інноваційних технологій навчання. Саме тому учасники освітянського форуму презентували авторські інноваційні проекти, обмінювалися досвідом упровадження інновацій у навчально-виховний процес, демонстрували сучасні технології на засіданнях, семінарах (38), «круглих столах» та конференціях тощо. На семінарах Інституту педагогіки АПН України, Університету менеджменту освіти АПН України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та інших обговорювалися питання інноваційних технологій у процесі підготовки конкурентоспроможного спеціаліста в умовах економіки знань:на прикладі впровадження програми Інтел, інноваційні технології навчання в професійно-технічній освіті, інновації в позашкільній освіті і т.д. 
     Свої розробки представили ВАТ «Київський завод реле та автоматики», ТОВ фірма «ІТМ», МПТВП «ОНІКО», ТОВ «1С Україна», науково-виробничий центр «Дидакта» та багато інших підприємницьких структур та навчально-методичних центрів Вінницької, Запорізької, Полтавської, Хмельницької, Черкаської, Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей.
    Інноваційні технології у навчально-виховному процесі презентували Національний університет «Львівська політехніка», Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Одеський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди, Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Київський університет права НАН України, Київський славістичний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет, Івано-Франківський державний медичний університет.
    Учасникам-переможцям конкурсів інноваційних розробок були вручені виставкові нагороди «Почесні звання» лауреатів у номінаціях: інтеграція освіти України у європейське співтовариство; інновації у загальноосвітній середній школі: профільне навчання; інновації в упровадженні iнформацiйно-комунiкацiйних технологій в освітню практику; інновації у розробці сучасних технічних та наочних засобів навчання; висвітлення у засобах масової інформації інновацій для освітян. Роботи, що зайняли II та III місця, були нагороджені Почесним званням «Дипломант конкурсу» у відповідних номінаціях.
На конкурс було подано 193 інноваційні роботи, відзначено за номінаціями 49 навчальних закладів, фірм, методичних центрів та підприємств.
    Видавництва, професійні журнали презентували видання у сфері освіти, інформування громадськості, фахівців про передовий досвід і науково-методичні інновації. Проведення таких виставок — підтвердження підвищеної уваги суспільства до процесів, що відбуваються в системі освіти. Сьогодні ми переходимо до якісно нового стану суспільства — «суспільства знань», а ці знання продукує саме освіта. Тому розгляд питань, пов’язаних з упровадженням нового покоління методичних, дидактичних засобів навчання та інформатизації надто важливий і актуальний. Інноваційні методи дозволяють підняти навчання на якісно новий рівень, забезпечити рівний доступ до освіти. Спеціалізовані виставки створюють широке поле для дискусій і обміну досвідом працівників галузі, сприяють упровадженню інноваційних педагогічних і інформаційно-технологічних проектів, розширенню можливостей діяльності всіх учасників освітнього процесу.

Запрошуємо відвідати Шосту виставку-презентацію Освіта України
 «Інноваційні технології навчання» у 2009 році.


З повагою, Оргкомітет

Контактні телефони: 461-91-03, 461-91-04, 461-91-05

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту